Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kurczak i smyk

Czy sa jeszcze normalni faceci?

Polecane posty

Wiem, wiem... Ale nie chce kupować mieszkania... Szukam też odpowiedniej działki... Muszę skończyć te studia. Został mi rok. Potem jakieś kroki poczynie ku temu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Wiem, wiem... ale czy na pewno wiesz?:):) Za te pieniądze pół domu zbudujesz. Porozmawiaj z kimś o tym, bo może się okazać, że popełniasz błąd. Jak dostaniesz kredyt to dom zbudujesz w rok, a za tą kasę postawisz trzy dachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wiem czy teraz dostanę tak wysoki kredyt... A dużo tego potrzebuję. Projekt wybrałam na 270m2... Wiem duży, ale chcę mieć kiedyś dzieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To duży metraż. Problem z metrażem zaczyna się wtedy gdy ściany trzeba ogrzać zimą. Kredyt pewnie dostaniesz, a skoro masz jakiś swój wkład to raczej na pewno. Jeśli teraz kupisz mieszkanie na własność to przecież możesz je później sprzedać i rozpocząć budowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze pieczone co ja widzę... Dopiero niedawno się dzień dla mnie zaczął a tu już kilka stron zaległości ;) Albo to ja jestem zbyt dobry w łózku, że nie chce mi się wcześniej wstać w niedzielę albo to Wy cierpicie na bezsenność :P W każdym bądź razie witam wszystkich od ranka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że trochę opóźnię się w temacie, tę kwestię przespałem (dosłownie), ale to ważne... Przemierzam - To w moim przypadku jest identycznie... Też jakoś nigdy nie zdarzyło się, żeby mój mózg się nie wyłączył choć na moment i jakieś obawy nie blokowały mnie w którymś momencie. Czyli albo JESZCZE nie byłem zakochany albo tak mnie skonstruował stwórca, że zapomniał mi w kod źródłowy wklepać jak to się robi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety ja już taki jestem leniwy w tym sensie, że jak już na początku coś nie jest pewne, to trzymam się z daleka... Nie lubię ponosić porażek, więc wolę z góry unikać... Choć ostatnio przełamuję schemat, bo staram się choć trochę otwierać i smakować tego czy tamtego i kilka razy nawet dobrze na tym wyszedłem, więc może kiedyś się przełamię by zrobić jakiś większy szalony krok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×