Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kurczak i smyk

Czy sa jeszcze normalni faceci?

Polecane posty

Gość Kurczak i smyk

Tacy, z ktorymi idzie o wszystkim pogadac? Tacy, ktorzy nie uzalaja sie w kolko nad soba? Tacy, ktorzy nie nawijaja ciagle o seksie? Nie wiem, moze to przypadek, ale spotykalam samych idiotow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurczak i smyk
No nie wiem czy takie dobre, mnie to nie bawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że są, ale że ciągną do ciebie pseudofaceci czyli żylaste cwaniaki albo wyżelowane cwaniaki to pech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam gorzej
Też mi się wydaje, że chyba nie ma takowych. Koneserko rewelacyjna ta świnka morska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyuijh
nie pieprzysz o seksie - jesteś ciotą pieprzysz o seksie - jesteś nienormalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurczak i smyk
No nie wiem czy ciagnie swoj do swego. Nie jestem pusta panienka, ktora nic w zyciu nie umie osiagnac a tylko pcha sie na meski portfel. W wieku 20 lat postaralam sie o kase z pup, otworzylam firme, studiuje rekreacyjnie trzeci kierunek, a podrywaja mnie faceci zupelnie z innego swiata niz moj. I jeszcze probuja ze mnie zrobic typowa kure domowa, a ja no kurcze lubie gotowac i miec porzadek w domu, ale na kure domowa sie nie nadaje. W dodatku ci faceci zawsze byli zapatrzeni w siebie. Ja nie potrzebuje faceta do bzykania, ogladania tv i imprezowania, tylko kogos na cale zycie, z kim moge pogadac, traktowac jak przyjaciela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurczak i smyk
Nie chodzi mi o to, zeby nie gadac o seksie, ale o to, zeby nie gadac tylko o tym w kolko, i w kolko, i w kolko i tak caly czas, jakby innych tematow nie bylo... To juz wtedy sie temat nudzi. Bo w kolko o tym samym to oszalec idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczak i smyk -> to poszukaj faceta któremu zależy na kobiecie a nie na seksie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurczak i smyk
Nie szukam na sile. Jak znajde to znajde, ale powatpiewam juz w pewne rzeczy... I powatpiewam w facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodatkowo, jeżeli jesteś ładna, możesz mieć pecha i trafiać na samych podrywaczy. A tym niekoniecznie zależy na rozmowach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymiona
o seksie się nie dyskutuje tylko się działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurczak i smyk
Nie wiem jakos zawsze uwazalam sie za osobe przecietnej urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz pecha skoro spotykasz samych idiotów, a może takimi tematami właśnie odstraszasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczak i smyk -> skoro nie szukasz to się nie dziw że tylko tacy cię podrywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurczak i smyk
Jakimi tematami odstraszam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy są jeszcze normalni faceci? - no chyba, że to pytanie retoryczne jest:) to nie oczekuj odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurczak i smyk
Przeciez milosci sie nie szuka na sile. Nie mam napisane na czole ''szukam faceta''. Radze sobie sama z wszystkim, nic nie musze miec na sile, ale jak juz to chcialabym, zeby byl normalnym facetem. Normalna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurczak i smyk
Vesp... Chociaz Ty. Im wiecej przykladow, tym wieksza nadzieja, ze byc moze kiedys spotkam kogos normalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej "lubię" tych występujących przed szereg, którzy używają takich stwierdzeń jak Vesp... ja jestem naj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli twierdzisz, że nie ma to w jakich Ty się kręgach obracasz??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×