Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ANIABB

wycieczka do Egiptu

Polecane posty

Gość ANIABB

Chciałam się zapytać do jakich hoteli jeżdzicie tzn. od ilu gwiazdek bierzecie pod uwagę hotel. Byłam już w Tunezji i Turcji zawsze interesowalam sie tylko hotelami 4*. Zastanawiam się czy może jednak warto skusić się na 3*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIABB
up czy ktoś wybiera się do Egiptu w tym roku w okolicach września ? jak oceniacie ceny? czy już się interesowałyście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIABB
Czy Arabowie dobrze ruchają i mają duże sprzęty?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIABB
oczywiście podszyw ten powyżej- Jeśli już się podszywasz to chociaz rób to na poziomie, inaczej to żenada z Twojej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIABB
Up W sumie karaluchy mi zbytnio nie przeszkadzają bo w domu też je mam ale jak z innymi sprawami w 3* hotelach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka anal-fa-betka
Poniżej 4* nie warto, choć zalezy gdzie. W Sharm 3* to nawet nawet, ale są miejsca w Egipcie ze 4* jest tragedia. Zalezy z jakim biurem podrózy sie leci i jaki hotel. Generalnie nie polecam się skusic na mniej niz 4*, a na pewno nie dac sie wkręcic bez opcji All Inc. Generalnie orientowałem sie co do ceny, i aktualnie jest drogo. Mysle ze wrzesien/pazdziernik stanieje to o ok 200zł. Generalnie jesli chodzi o pyty arabów to kolezanka twierdzi ze są całkiem pokaźne i ze te niewyzyte stwory całkiem nie zle roochają, przy czym w pierwszej kolejnosci chodzi im o zaspokojenie siebie. kobieta to tylko taki worek.. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym nie zdecydowala sie na
trzy gwiazdki w Egipcie. Bylam w ubieglym roku w Hurgadzie w hotelu Titanik Resort **** i nie bylo super czysto, bylo troche kurzu i nie myli luster codziennie, jak poprosilas zmiane poscieli to zmieniali bez problemu. Mimo to z jesli jeszcze mialabym jechac do Hurgady to wybralabym ten sam hotel bo bardzo mi sie podobalo, jedzonko tez pyszne :) Bylam w tym roku w Turcji w hotelu Marmaris Resort ***** i zdecydowanie czysciej, ale to o jedna gwiazdke wiecej :) Rowniez polecam ten hotel, a animacja jest swietna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolololokdkdk
Nie jest tak,że na całym świecie tasama ilosc gwiazdek = ten sam poziom... W krajach arabskich nie ma co schodzić poniżej 4.... Ja rok temu byłam w Egipcie, hotel 5* a na standardy europejskie to takie 3*+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajny tez jest Sharm Grand Plaza 5 *, oglądałem sporo hoteli 3* w sharm. Jeden na dziesięć był w miarę ok, myślę że minimum to 4* jak na egipt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIABB
W tym roku włąsnie bardzo bym chciala pojechac do Egiptu, ale na razie ceny mnie przerażają- cena minimum to 1800 zl. Jak dla mie to spoko, licze tylko, że we wrześniu bedzie troche taniej ok1500 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolololokdkdk
nie byłabym taka pewna...duzo ludzi lata do Egiptu własnie jesienia i wiosną, kiedy nie jest az tak gorąco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rok temu leciałem do sharm na przełomie września i pażdziernika do hotelu 5 * z opcją all inclusive na 7 dni za 1420 zł/os.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIABB
A czy pchły z wielbłądów gryzą ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIABB
No to super "zimny jak lód" taka oferta by mi się bardzo podobała, tylko na pewno we wrześniu ,bo od pazdziernika mam studia. A mogłabym wiedzieć z jakim biurem leciałeś i jak znalazles ofertę? BYłeś ze znajomymi czy z rodzina? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolololokdkdk
zawsze mozna trafic na okazje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłem z żoną oraz z bratem i jego żoną. W sumie 4 osoby, wycieczka last minute kupiona 7 dni przed wylotem. Biuro podróży, a raczej agencji podrózy bo u niej kupilismy wycieczkę nie pamiętam. Mieści się na ul. Waszyngtona w Warszawie ( dokładnie rondo Waszyngtona ) pewnie w necie znajdziesz. Z tego co pamiętam mieli najlepszą ofertę. A firma z którą lecielismy to oazis tour, czy jakoś tak, korzystałem też z firmy sun&fun ( tez do egiptu ) i wywiązali się w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIABB
w zeszłym roku leciałam do Tunezji z oesis tour i też w sumie nie narzekam i polecam hotel. Tylko boję się, że w Wawy jest więcej ofert. Ja biorę tylko pod uwagę wylot z 3miasta i niestety lista się zawęża. Ale bede szukac i dziękuje za info. P.s Te wszystkie głupie pytania nie są oczywiscie mojego autorstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma sprawy, zyczę powodzenia. jak polecisz to sharm to jesli bedziesz chciala korzystać z wycieczek to korzystaj tylko z biura które znajduje się w naama bay - mówią po polsku i mają najniższe ceny i dobre usługi świadczą. mieszczą sie obok dużego budynku z napisem CCCP, nie pamiętam nazwy firmy. polecam, jeep safari i blue holl, no i jerozolimę rzecz jasna . powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIABB
Do "zimny jak lód" a w jakim hotelu byłeś ? mówisz, że byłeś w dwóch? pamietasz może nazwę ? Ja mam 21 lat i mimo, że najprawdopodobniej jeśli pojadę to z mamą to zależy mi, żeby w hotelu były fajne animacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A nie powinno być
cipeczka do Egiptu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
club faraana - wg mnie jeden z najlepszych, animacje też ok, no i rafa - boska, plaża tylko trochę wąską i hotel jest na klifie, więc trzeba na plażę schodzić w dół, za z restauracji piękny widok na red sea. grand plaza - tez super, ale bardziej dla rodzin z dziećmi, mniej animacji, za to plaża super, rafa też fajna i jedzenie dobre ( jeden z nielicznych hoteli gdzie serwują kurczaka z rożna - bardzo ważne bo po kilku dniach juz masz dosyć tamtejszego jedzenia )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xennon
jak z mamą się wybierasz to musicie poszukać dyużego araba żeby na dwie dziury dał radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xennon
a może nawet na cztery jak lubicie w pupę oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xennon
albo na sześć otworków gdyby panie zażyczyły sobie rzeczjasna do buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xennon
a jeden duży arab potrafi zdziałać cuda murzynek też jest niezły na wczasach dla białych lady from poland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
club faraana - wg mnie jeden z najlepszych, animacje też ok, no i rafa - boska, plaża tylko trochę wąską i hotel jest na klifie, więc trzeba na plażę schodzić w dół, za z restauracji piękny widok na red sea. grand plaza - tez super, ale bardziej dla rodzin z dziećmi, mniej animacji, za to plaża super, rafa też fajna i jedzenie dobre ( jeden z nielicznych hoteli gdzie serwują kurczaka z rożna - bardzo ważne bo po kilku dniach juz masz dosyć tamtejszego jedzenia )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika303
Sprawdź jakie atrakcje oferują na stronie allinclusive.com.pl, kolezanka jechała z nimi na wycieczkę do Egiptu i była całkiem zadowolona. Ja sama też przeglądalam oferty na tej stronie i faktycznie jest tam z czego wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vinna1
Raczej 4, chociaż to różnie bywa. Zależy też od biura. Np. Itaka strasznie zawyża rangę hotelu, np. hotel 4* w rzeczywistości powinien być 3 lub 3,5. Z tego co czytałam najbardziej prawidłowo oznakowuje hotele Rainbow Tours. Przed wyborem radzę też poczytać opinie o hotelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×