Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

berbusia

***** poszukuję dowcipu o małżeństwie, ale takiego...

Polecane posty

nie o zdradzie itd - chcę parze młodej powpinać w bukiet - chciałabym żeby były śmieszne i "sympatyczne" a w internecie znajduję tylko o zdradzie, piciu, itd. zncie jakies???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witamiżegnamzarazem
Nie ma śmiesznych dowcipów. Wszystkie są wymuszone. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astoria1985r
Mąż odwozi do szpitala rodzącą żonę - nauczycielkę polskiego. Ta nazajutrz dzwoni do męża i mówi: - Kochany, jestem taka szczęśliwa! Wyobraź sobie: rodzaj żenski, liczba mnoga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smiesznych dowcipow juz nie ma
przychodzi maz do domu a tam zona miesza bigos. koonieec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salatka_z_
Mój zdecydowanie ulubiony:)) Mąż do żony: - Kochanie kupiłem prezerwatywy smakowe, zamknij oczy, spróbuj i będziesz zgadywać smak. Żona próbuje i mówi: - Hmmmm..... serowo-cebulowe Mąż: - Głupia czekaj jeszcze nie założyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salatka_z_
I znów sie smieje jak glupia;)) Rozwala mnie on:)) I nie jest chamski ale przesymaptyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salatka- boskie :) z tym ze kolezanka to taka "cnotka" więc tego typu dowcipy tez odpadają - a poza tym chyba trochę głupio byłoby panu modemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witamiżegnamzarazem
Abominacja w chuuuu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salatka- boskie :) z tym ze kolezanka to taka "cnotka" więc tego typu dowcipy tez odpadają - a poza tym chyba trochę głupio byłoby panu modemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salatka_z_
A to?? Mąż siedzi przy komputerze, za jego plecami żona. Żona mówi: - No weź, puść mnie na chwilę, teraz ja sobie posurfuję po internecie A mąż na to: -A czy ja Ci wyrywam gąbkę z ręki jak zmywasz naczynia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok może Ci pomogę
Spotkało się dwóch panów, jeden żali się drugiemu: - Wiesz Zenek, żona zrobiła się bardzo marudna i od pól roku mnie zanudza. Cały czas przychodzi z tym samym. - Z czym? - Chce, żebym wyniósł choinkę na śmietnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salatka_z_
Twój mąż pamięta datę Waszego ślubu? - Na szczęście nie. - Na szczęście? - Wspominam mu o rocznicy kilka razu do roku i zawsze dostanę coś fajnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddsadff
lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruca fuks
moje 2 ulubione, choć marne do twojej laurki :P rozprawa rozwodowa w Sądzie i Sędzina się pyta gościa, dlaczego chce się rozwieźć ze swoją żoną, przecież mądra, ładna, zaradna? - a bo syfiarą była, w zlewie wiecznie tyle garów że nie miałem nawet jak się odlać! :D w aptece kolejka wielka aż do drzwi, Pan do farmaceutki: macie może smakowe prezerwatywy??? - mamy, tylko jakie?? - gość: może ze 2 truskawkowe, hmmmmm ze 3 bananowe, no nie wiem może jeszcze wiśniowe, a macie brzoskwiniowe???? hmmmm może jeszcze ze 4 jabłkowe?.... a za nim zniecierpliwiona 80-letnia starowinka z całą garścią recept: Panocku ty będziesz pier.dolił czy kompot gotował???!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok może Ci pomogę
Wraca mąż do domu i od progu woła do żony: - Rozbieraj się i do łóżka! Żona nieco zdziwiona, 20 lat pożycia i nigdy się tak nie zachowywał... Zaciekawiona wyskoczyła z fatałaszków i do wyrka. Mąż też raz-dwa pozbył się ubrania, wskakuje do łóżka, nakrywa żonę i siebie kołdrą, razem z głowami i pokazuje: - Patrz! Zegarek kupiłem! Fluorescencyjna tarcza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok może Ci pomogę
Żona w wraca do domu i mówi: - Kochanie, dzisiaj piąć razy przejechałam na czerwonym świetle bez żadnego mandatu! - No i co z tego? - Nic. Za zaoszczędzone pieniądze kupiłam nową torebkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok może Ci pomogę
- Słyszałam, że pani małżonek złamał sobie nogę. Jak to się stało? - Bardzo głupio. Właśnie robiłam zrazy, więc mój mąż poszedł do piwnicy po ziemniaki. Jak zwykle nie wziął ze sobą latarki, poślizgnął się na schodach i spadł w dół. - To straszne. I co pani zrobiła w takiej sytuacji? - Makaron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok może Ci pomogę
Żona opowiada mężowi: - Kiedyś zabrakło mi pieniędzy na zakupy, więc wstąpiłam do twojego biura, ale nie było cię w pokoju, więc wyjęłam z marynarki 300 złotych. Zauważyłeś brak pieniędzy? - Nie moja droga, już od miesiąca pracuję w innym pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinnnk
Przychodzi Mąż po pracy do domu. Żona pyta ; dać Ci puszkę czy zupę ? Mąż ; daj zupę, cipuszkę otworzę po obiedzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok może Ci pomogę
Żona do męża: - Zobacz, ja muszę prać, prasować, sprzątać, nigdzie nie mogę wyjść, czuję się jak Kopciuszek. Mąż na to: - A nie mówiłem, że ze mną będzie ci jak w bajce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok może Ci pomogę
Lekarz radzi pacjentce: Zalecam pani częste kąpiele, dużo ruchu na świeżym powietrzu i bardzo proszę ubierać się ciepło. Po powrocie do domu pacjentka relacjonuje mężowi: Lekarz polecił mi pojechać na tydzień na Bermudy, później w Alpy na narty... Ach! I upierał się jeszcze, żebyś mi kupił futro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu mama :)
Co to jest malzenstwo???.......To sa dwie osoby jedna z nich to mezczyzna,a druga to ta ktora zawsze ma racje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok może Ci pomogę
- Dlaczego Islam zakazuje picia? - Kwestia zachowania gatunku. Wyobraź sobie, przychodzisz do domu pijany, a tam stado żon z wałkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok może Ci pomogę
Przychodzi żona do domu i mówi do męża: - Kochanie! spotkałam się dzisiaj na skrzyżowaniu z Baśką. - A co mnie obchodzą wasze babskie sprawy - To dobrze ale blacharz mówi, że samochód będzie dopiero za 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu mama :)
Rozmawiają dwaj mężczyźni przy barze: - Pan żonaty? - Nie, kot mnie podrapał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu mama :)
Mąż i żona ogladają w telewizji program psychologiczny o skrajnych emocjach. W pewnym momencie odzywa się mąż: - Kochanie, to wszystko stek bzdur. Zalożę się, że nie jesteś w stanie powiedzieć mi czegoś, co uczyni mnie radosnym i smutnym jednocześnie. - Masz największego penisa wśród swoich kumpli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam tam gościem ale świadkie
pali się blok więc małzenstwo ucieka z mieszkania .żona mówi do męża -wiesz nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło po raz pierwszy od 15 lat wyszliśmy gdzieś razem :D:D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok może Ci pomogę
W łóżku leży małżeńska para. Żona mówi do męża: - Dawniej przed snem delikatnie ściskałeś mnie za rączkę... On postękując ściska ją za rękę. - Dawniej przed snem całowałeś mnie w główkę... On jęcząc podnosi się i całuje ją w głowę. - Dawniej gryzłeś mnie w szyjkę... On chrząka, wstaje i rozgląda się za kapciami. - Ty gdzie? - pyta żona. - Idę po zęby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruca fuks
godzina 1 w nocy, żona czeka na męża, drepce w nerwach od pokoju do pokoju, wreszcie otwierają się drzwi, a w nich jej mąż, narąbany jak autobus, oczy przymulone, włosy zwichrzone, marynarka wymięta i woń z ust jak dobry litr gorzały. a ten widok żona gdzieś ty był tyle czasu???? - mąż: Helllaaaa, ty w domuuuu??????!!!! no maaasz! a jaaa cię po wszystkich knajpach szuuuukałem! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu mama :)
Test na to, kto jest lepszym przyjacielem: żona czy pies? Zamknij oboje w bagażniku, po godzinie otwórz i zobacz, kto się będzie cieszył że Cię znowu widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×