Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SARIN

Brzydcy.

Polecane posty

Gość zobaczymy
koło mojej siostry w Mościskach mieszka pani architekt ma dużego garba i bielmo na jednym oku twarz ma lekko skrzywioną jest wredna jak skurwysyn ma 32 lata nie ma męża ale kochanków to ma takich ze niejedna z was pięknych dziewczyn może tylko pomarzyć !!!!!!!!a kasy ma jak lodu no i co na to wy piękne dziewczynki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to co nieatrakcyjne jest cool(w sztuce) no właśnie piękni się właśnie seksią a nie siedzą na forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie seksię się w wyboru, najpierw czekam na pierścionek zaręczynowy. ;) W sumie nie tyle nieatrakcyjne, co groteskowe i wykrzywione, ale ogółem to owszem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konserwatystka :D nie wiem tak palnąłem,nie znam się na sztuce ,kłyhyhyh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konserwatystka :D nie wiem tak palnąłem,nie znam się na sztuce ,kłyhyhyh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka tam konserwatystka :D po postu tak łatwo to nie ma! Najpierw obrączka, później gorączka ;) to chyba z Robin Hooda było... Ale oczy masz, także niezupełnie "palnąłeś". :) Więcej bazgrołków mam w drugim linku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na współczesność to konserwatystka mocno ! Wszystkie te Twoje bazgrołki takie bajkowo-cukierkowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ilu gimbuskom się upiekło :D Lubisz tak na słodko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet brzydka osoba nie będzie odpychająca wówczas gdy o siebie zadba. nie chodzi o szpachlowanie twarzy, mini kiecki i dekolt kończący się przy pępku. grube osoby nie są skazane na workowate ubrania. a osoby o brzydkiej twarzy na doskonaleniu sztuki nie patrzenia nikomu w oczy. generalnie wygląd zależy od naszego postrzegania siebie. pewnie zauważyliście w swoim życiu nie jedną brzydką kobiete za którą uganiają sie faceci i niezbyt atrakcyjnego mężczyzne mającego u boku super laske. zastanów się i zadbaj o siebie, idź do fryzjera. poproś o porade w sprawie fryzury. kup dobry podkład i tusz do rzes. spróbuj swoich sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×