Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość foteliczekk

jakiej firmy wozki dla dzieci sa najlepsze

Polecane posty

Gość foteliczekk

myslicie, ze lepiej kupic sama gondole, gleboki wozek, czy razem ze spacerowka i nisidelkiem?? prosze o porady doswiadczone mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foteliczekk
nosidelkiem mialo byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foteliczekk
dzięki ppileczka116 , a co sadzisz o takich zwyklych wozkach np. z wozkolandu? myslisz,ze nie warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam Emaljunga z funkcją spacerówki do lat 3 i z fotelikiem w komplecie :) Jest bardzo fajny i mogę go spokojnie każdemu polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foteliczekk
dzięki dziewczny, juz szukam na allegro takich wozeczkow jak mi polecacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selena1818
Wózki dziecięce z drewnianymi elementami są najlepsze, bo są bardziej zwrotne i wytrzymałe na wybojach, a te jednak się zdarzają. Bardzo fajne wózki z gondolami mają w sklepie internetowym Dada Paradiso Group ( www.dadaparadisogroup.com ). Projektują wózki, zgodnie z oczekiwaniami krajowych klientów i są w branży wysoko oceniani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A któraś z Was ma wózek firmy Prampol? Nie chcę kupować chińskiego badziewia, to polska firma, więc mam nadzieję, że trochę dłużej będzie nam służył, jak już się zdecyduję na niego. Ktoś coś o tej firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mialam prampol spacerowke model zebra. Polecam. Troche ciezki to fakt, ale pojedzie ci wszedze-po wybojach, gorach, lasach, dolinach. Bardzo dobra amortyzacja, wygodne, szerokie siedzisko, kola skretne, kosz duzy, raczka regulowana, rozklada sie do pozycji lezacej. Przed prampolem mialam wozek Tako i tez jest super. Z calego serca polecam wozki obu firm. Moje drugie dziecko tez bedzie jezdzic w tych wozkach, nie kupie innego nowoczesnie wygladajacego wozka zagranicznych producentow ktorzy robia wozki pod ich stan ulic i chodnikow a nie naszych polskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam maxi cosi. Chociaż widzę ze teraz już wiele polskich firm robi wózki na ich wzór, np. tutek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roukola
Miałam Tutka - rewelacja, sprawdził się świetnie. Mam teraz Baby Design, tyłka nie urywa ale też jest ok (zwłaszcza zważając na cenę). O Prampolu nie słyszałam, ale rozmawiałam z facetem dystrybuującym wózki kiedy kupowałam swój. Powiedział, że polskie marki są naprawdę porządne, bo pomijając nowoczesny już i nieobciachowy (jak do tej pory bywało) design, są po prostu porządnie wykonane. I ja - choć z inną marką - mam dokładnie takie doświadczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dużo brałam różnych wózków pod uwagę ale ostatecznie postawiłam na Dorjan i ich model Quick. Super jakość, łatwo się składa, ustawia, zmienia pozycję siedziska, kółka są bezdętkowe, wytrzymałe, radzą sobie w różnym terenie a ja akurat często chodzę na spacery do parku, po takiej trasie jakby szutrowej. Dlatego wiem, ze nasz bobas jest bezpieczny w tym wózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor

Zdecydowanie Adamex, chyba najlepsza firma wózkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kryyysta

hej, Ja osobiscie posiadam wozek typu Barletta juz od 3 lat, i jestem bardzo zadowolona, mimo 3 lat i dwoch dzieci w wozku, sprzet nadal jest sprawny i dobrze wyglada :0 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heidi

kupiłam Muuvo 🙂 moja księżniczka nie długo będzie z nami. Mam nadzieje, że wóz jej się spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Ja kupiłam Joolz day 2. Czytałam o nim same pozytywne opinie. Nowe są dosyć drogie ale w Internecie można znaleźć dobra oferty za używane 2 w dobrym stanie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×