Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bankowa na bank!

Jaki bank polecacie?

Polecane posty

Gość Bankowa na bank!

Jaki bank dla studenta polecacie? Zależy mi na: -bezpłatnym korzystaniu z bankomatów -posiadaniu karty -przelewach internetowych i dostępie do konta przez Internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepiej jakiś ruski
lemingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bankowa na bank!
Ja pierdole, czy tutaj zawsze ktoś musi być niemiły?! Nie znasz odpowiedzi na pytanie to się nie udzielaj, jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katt
mBank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bankowa na bank!
Katt dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie możeeee być
Nie- nie mbank- mbank wprowadza oplaty, wiec uwazaj na ten bank... kiedys byl calkowicie za free, teraz im odbija... I ludzie wypisuja sie z tego banku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ndndndnnd
najlepszy jest Eurobank- konto Online, jesli masz miesiecznei wplyw 1000 zl - a moze to byc przelew czy wplata wlasna to nie placisz nic za przelewy i oplate konta i korzystasz ze wszystkich bankomatow- kazdego banku za darmo- super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet84
mam konto w mbanku i muszę odradzić,w głowach im się poprzewracało,złodziejskie opłaty,przerwy w dostępie, nachalny marketing,reklamy robiące z klientow debili,śmieszny procent na kontach oszczednosciowych,zamykanie kolejnych wplatomatów. Jeszcze rok temu wszystkim polecałem ten bank,dziś ich za to przepraszam.W momencie wprowadzenia oplaty za kartę wziąłem nożyczki i pociąłem ją na kawałki.Teraz też szukam nowego banku i podłączam się do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konta dla studentów prawie wszędzie są bezpłatne. Wiem, że w PKO BP jest konto bezpłatne dla absolwentów i studentów, którzy ukończyli 26 rok życia, więc dla studentów też pewnie jest bezpłatne. A bankowość elektroniczną ten bank ma bardzo dobrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie możeeee być
facet84- swięta prawda! I to mowi uzytkowniczka JESZCZE tegoż banku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhjjjjjjjjj
ja tez polecam Eurobank, jak chcesz akse wyplacic kazdy bankomat twoj a PKP musisz mec wyzsze wplywy byc miec cos za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak mię pani w okienku okłamała. :o Jest miesięczna opłata za kartę 5zł, i jeśli nie miesięcznych wpływów minimum 1000zł to kolejne 5zł za prowadzenie konta. A jeśli masz regularne wpływy 2000zł miesięcznie to jest w PKO BP konto za zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lk;,nbvgtyuiok,nb
no wlasnei w PKP musisz meic 2000 a w innych bankomatach placic prowizje a w Eurobanku wystarczy 1000 wplywui wszytko za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam Kredyt Banku i nie chodzi tu o opłaty tylko o obsługę. Przelewy internetowe są bardzo wolno księgowane, często serwis internetowy jest niedostępny i generalnie słabo działa. Multibank wypada pod kątem bankowości internetowej gdzieś po środku, jest lepiej niż w KB, ale wolniej niż w PKO BP. Poza tym denerwuje mnie u nich "system" wpłat. Bezpłatnie można wpłacić pieniądze we wpłatomacie, ale do tego potrzebna jest karta do konta. Jak potrzebuję mężowi wpłacić pieniądzę na konto i robię to w oddziale banku to płacę prowizję. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość $^mlkjhgtyuik;
w Eurobanku wplata w odziale za darmo , opyla sie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a w innych bankomatach placic prowizje" Bankomat PKO BP jest w każdej dziurze. Przy koncie dla młodych (studenci i absolwenci) wypłaty we wszystkich bankomatach są za darmo. I przy nim wystarczy wpłata 1000zł. Przy koncie za zero i wpłatach 2000zł wszystkie bankomaty PKO (a jest ich naprawdę bardzo dużo), plus bankomaty eService i banku BZ WBK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bankowa na bank!
A jeżeli ja nie mam regularnych wpływów na konto? Ewentualnie są, ale maks 500 zł miesięcznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość different
PKO i PEKAO to drogie banki, które lecą na opinii. ING jest w miarę ok. Jeśli zaoferuje Ci darmowe konto z bezpłatnymi bankomatami, to bierz. Można łatwo samemu sprawdzić banki i wybrać to, co dla nas najlepsze. Tutaj jest ciekawy poradnik odnośnie szukania konta, a następnie zakładania http://toniepotrzebne.pl/moja-bankowosc/jakiekontobankowe2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bank Spermy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idea Bank lub ING stare, sprawdzone banki a nie jakieś internetowe wymysły, że coś się stanie i nawet nie ma oddziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonorka10
A ja polecam bank bgż, a dokładnie konto maksymalne. Wszystko jest za 0 i jeszcze dostałam karnet na obiekty sportowe na 3 miesiące za darmo. Czego chcieć więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basznis
BGŻ ma takie propozycje? Jakoś zawsze ich omijałem szerokim łukiem , ale skoro mówisz, że mają za 0zł wszystko i bonus to chyba się przeniosę. Mój bank już dawno nic fajnego mi nie zaproponował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Basznis Trzeba korzystać skoro jest taka możliwość, a nikt nie powiedział że trzeba całe życie w jednym banku siedzieć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studet
@eleonorka - Też skorzystałem z tego konta maksymalnego. Fajnie że oksystem dają. Tylko trzeba pamiętać żeby spełniać warunki ;) @Basznis - Nie wiesz że trzeba od czasu do czasu odświeżyć bank? Zawsze fajniejsze bonus dają dla nowych klientów ;) @zołza10 - Jak dobrze, że załozyłem to konto jakiś czas temu, bo widzę ze coraz wiecej ludzi sie na nie rzuca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołza10
@student O jakich warunkach tutaj mówisz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yamati
@zołza - musisz zapłacić 5 razy kartą i zrobić jeden przelew bez aplikacje mobilną - proste do spełnienia. @student - i co, nie ma żadnych dodatkowcych opłat za kartę czy więcej niż 5 przelewów w ciągu miesiąca z tym kontem maksymalnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OutDoorka
@zołza - warunkiem tak na prawdę jest korzystanie z konta, czyli płatności przy pomocy karty i przelew przez aplikację mobilną. Mam to konto już 2 tygodnie i spełniałam dawno temu te wymogi. @yamati - konto jest w pełni darmowe. Dobrze przeczytałam cały regulamin i jestem pewna że będziesz zadowolony z tego konta :) @student - szykujesz się na skorzystanie z karnetu oksystem? Nie jestem pewna co do terminu jego otrzymania, pomożesz mi to zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×