Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bankowa na bank!

Jaki bank polecacie?

Polecane posty

Gość gośćAleka
@outDoorka "Uczestnicy, którzy zarejestrują sie w promocji w październiku, muszą spełnić wszystkie warunki niezbędne do przyznania pierwszej nagrody w listopadzie 2018 r., a karnetem będą się cieszyć od 01 stycznia 2019 r." wszystko zalezy od tego kiedy zakłądałaś konto i zgłaszałaś się do promki :) @yamati Wydaje i się, że nie ma żadnych ukrytych opłat ani haczyków. Jak spełnisz warunek płatności i przelewów to juz Twoje konto funkcjonuje totalnie za friko :) @Student, trzeba też pamiętać, że promocja z oksystem trwa do konca miesiąca, więc trzeba się śpieszyć :) W ogóle wiecie może ock z bonami do allegro i biedronki ? Gdzieś o tym czytałam, ale w sumie na szybko i bez zrozumienia. Kojarzycie to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzesiekxx
bgż ma teraz fajną ofertę, dodają karnet na siłownię :D no i konto jest darmowe oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołza10
@Grzesiek konto darmowe jest chyba teraz praktycznie w każdym banku :p @yamati czyli warunki nie są jakieś wygórowane i może je spokojnie spełnić w 1-2 dni @outdoorka czyli już dostałeś ten karnet czy jeszcze musisz czekać ? @gośćAleka Własnie przez transakcje mobilne możesz zyskać 50 zł do biedronki i 50 zł na zakupy allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OutDoorka
@zołza10 - Przed 18 listopada powinnam dostać już karnet :) Zobaczę czy faktycznie go dostanę @grzesiek - dodatkowo masz też darmowe wypłaty za granicą, także podczas wyjazdów również konto maksymalne się sprawdzi. @aleka - te bony to dla mnie trochę zagadka, bo w banku mi nic nie mówiono o nich, a w internteach niby jest napisane że mozna je zdobyć. Ja chyba sobie odpuszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mira963
@Outdoorka na pewno dostaniesz, taki duży bank nie pozwoliłby sobie na jakiekolwiek niedopatrzenia :) @Grzesiek, racja tak jak pisze Outdoorka, wypłaty tez są za free. Wg mnie to super opcja dla ludzi którzy często jeżdżą w delegacje za granice, albo podrózują sporo. @aleka apropo tych bonów to jet tak że możesz upolować 50zł do allegro i 50 zł do biedronki :P A w ogóle orientujecie się ile jest wolnych miejsc dla chętnych na t bony zakupowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turman
Ja szukam banku nowego ale widze tyle pozytywów o BGŻ że też chyba założę u nich konto! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilku99
w bgż oprócz wszystkiego co napisałeś dają darmowy karnet na siłownię, warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość23456
@zołza10 ale nie w każdym banku dają karnet :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla studenta to tylko bgż, nie dość, że darmowe, to jeszcze dodają karnet na tereny sportowe z OK, czyli zaoszczędzisz trochę forsy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudarenia
Ja założyłam w BGŻ maksymalne. Spełnia wszystkie wymienione przez Ciebie warunki, łatwe w ogarnięciu aplikacje i dostajesz jeszcze prezent od banku w postaci karnetu na siłownię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OutDoorka
@Ruda - Dodatkowo masz też wypłaty ze wszystkich bankomatów za darmo, a to jest mega przydatne! @gość - myślę, że więcej niż trochę. Jak sobie liczyłam to minimum 350zł jestem do przodu dzięki temu karnetowi, a nie dodawałam do tego jakis extra wejściówek na bilard, indoor cycling czy joge. @Joanna - A nie czujesz, że klienci innych banków dostają więcej niż Ty jako wieloletni klient jednego banku? @turman - bierz póki jeszcze jest promocja, bo po 31.10 będą juz pewnie inne bonusy. A ten aktualny jest świetny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia99999
a jak to wygląda z tym karnetem w bgż? ile się czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sipoon
jak dla studenta to TYLKO wspomniany tu przez wielu BGŻ. @Joanna007 kiedyś było ok a teraz to z BGŻ chyba nikt nie ma szans. Bo gdzie indziej masz WSZYSTKO za darmo? @amelia99999 3 miesiące trzeba czekać. Ci co założyli konto na początku promocji zaczną się cieszyć karnetem w styczniu. Założyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to najlepsze miejsce do którego zdecydowanie radziłabym zajrzeć https://www.bgzoptima.pl/ po wiele przydatnyc informacji na temat oszczędności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam 123

Polecam PKO BP   

http://pro100.ebrokerpartner.pl/short/563zd

Za darmo konto i karta a aplikacja lepsza niz mbank. Wiem co mowie ba mam w 3 bankach i mbank wypada slabo z oplatami jak i apka przy pko bp. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Polecam Pko BP.

Konto za darmo a apka na telefon i online lepsza niz mbanku.

link ponizej

http://pro100.ebrokerpartner.pl/short/563zd

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa

getin polecic moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryś

to zdecydowanie polecam konto w getinie, najlepiej odpowiada twoim potrzebom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×