Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bongix

jesteś tu?

Polecane posty

Gość to ie jest smutna minka
tylko emotikon wyrażający chęć wzięcia k00tasa do dzioba 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak napisałeś że może zostaniesz tam na stałe, hmm... trochę smutno mi się zrobiło. Ale cóż, nie moja sprawa, zrobisz jak uważasz. U mnie w porządku. Ważę już 49,5kg ale wciąż łykam tony tabletek... I co tydzień do lekarza wpadam na kontrolę, ale już jest coraz to lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczowy S solaryzuje się z Tobą w cierpieniu w dwójkę to zawsze razie i dwa razy więcej chusteczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bierz wszystko co masz bo wygląda że długo jeszcze będziem szlochać :D ps: piwo też wskazane wzięłam ze sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D pewnie że się poczęstuje tęskniłeś co,za naszym ulubionym serialem? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek nie wyj ,tylko zostaw namiary my z Pomarańczowym przekażemy dalej :D serio możesz nam zaufać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też się postaram wpaść :D :-p Pomarańczowy dzisiaj ja stawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bedę na pewno! 🖐️ Rowerko, nie bój nic, stawiam popcorn i chusteczki higieniczne. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Devil na czerwono
i ja :P i czekam z niecierpliwoscią na telenowelę :D,przebieram nogami i takie tam ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Devil na czerwono
z masłem w dodatku,w boki nam pójdzie i nie zmiescimy się w fotelach...:Dalbo ten szczuplejszy będzie musiał wziąć tego większego/tę większą na kolana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Devil na czerwono
proszę mnie tyrknąć,to znaczy obudzić jak się coś ruszy,bo tak to pewnie na napisach końcowych się obudzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecna. Kiedy Brooke, w tej wersji znana pod nickiem Koteczek poda numer telefonu Ridge'owi alias Bongix'owi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devil na czerwono
za duzo akcji jak na jeden wieczór,napisy końcowe może przerwą ten marazm albo przynajmniej reklamy :D,idę zakurzyć w związku z powyższym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie:) Samsunga sobie kupilem bo kumpel z roboty chcial sprzedać:) nowiutki tel:P ej umiesz zmienić sobie stopkę? bo byś wpisała sobie numer w stopkę i bym spisał i byś usunęła:P ja musze zaraz do sklepu iść to po drodze do sklepu bym do ciebie zadzwonil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×