Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bongix

jesteś tu?

Polecane posty

jak ci tu pokażę to jakieś łby odrazu będą wchodzić;( Umiesz założyć maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewyżyta
No to fotkę kutaska, fotkę buźki i jaką jescze chcesz mi zrób i wyślij, a ja przed snem ostro o Tobie pomyślę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale załóż emaila bo nie chcę się tak publicznie wystawiać;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewyżyta
niewyzyta@cmoki.p - mam mail'a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewyżyta
Dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewyżyta2
i widzisz jaki jestes naiwny . bo raz ja pisalam raz ta osoba co naprawde rozmawia z toba jako niewyzyta , i nikt sie nie skapnal , a nawet ta prawdziwa niewyzyta nie zwrocila uwagi ze ktos sie pod nia podszywal , wiec to moze byc nawet jakis stary pedal , ktory cie zgwalci jak sie spotkasz znim a nie dziewczynka co ma 18 lat . slepo ufasz w to ze sobie zaruuchasz jakas panienke bo jestes jeszcze malolacik, a tak naprawde nie wiesz kto tam siedzi po drugiej stronie . bo z tej rozmowy wynika ze ktos sobie z ciebie beke robi . ani zdjecia nie chce wyslac , ciagle zapewnia ze jest ladna. tu nagle jakis wypadek . i lezy w szpitalu , ohh bierze na wspolczucie moze to takie pedofilskie sztuczki , niby po tylku daje sie klepac , chyba ze to kurwa jakas stara , wiec chlopcze uwazaj bo nawet sie nie skapczyles w ktorym momencie gadales zemna a wktorym z ta niby niewyzyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewyżyta - podszyw
No i post powyżej ma rację :D. Żeby se pisakiem po chuju rysować licząc na zaruchanie na kafe ?? Dorośnij chłopaku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież tu dzieci z bujną fantazyjną zabawiają się i kity sobie na zmianę żenią :D a w zeznaniach już dawno się pogubili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewyżyta - podszyw
No to wychodzi, że z główną bohaterką jest nas troje 🖐️. Swoją drogą jakbym był laską, to rżnąłbym go non-stop...takiego ma dużego kutasa :D Pewnie tak się zaaferował robieniem zdjęć dla swej wybranki, że już nawet nie czyta topiku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewyżyta - podszyw
Powkręcamy trochę małolata...na razie się powoli napala :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annita
Widocznie każdy musi sam na własnej skórze sie przekonać że bycie naiwnym nie popłaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewyżyta - podszyw
Dostał dwa zdjęcia z neta, że niby to Niewyżyte, wali konia pod nie, zrobi dokumentację ze spustu i wyśle "jej" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwa niewyżyta jak będziesz to daj znać:P ale mam bekę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewyżyta - podszyw
Taaa...miałeś bekę. Chyba z samego siebie, że się wkręcić dałeś małolacie :D. Tak naiwnie wierzyć we wszystko co ludzie piszą ;). Pozdrawia cię serdecznie ekipa, z którą se jaja z ciebie robiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takie pytanie
Ja wczoraj od 20już spałam. Wiec nic nie pisałam. Wszystkie te posty są fałszywe. Przykro mi że w co niektóre uwierzyłes... No cóż trudno... Mi właśnie wciskali śniadanie: rogalik i kawa zbożowa, blee... Ale w końcu znalazła się dobra pielęgniarka i przyniosła mi owoce, ale i tak dałam radę tylko jabłko zjeść:-( napisz jak bedziesz, bo smutno jakoś bez ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewyżyta - podszyw
Możemy ci wysłać foty jego pały :D. Napisał na niej twoje imię ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takie pytanie
Dajcie sobie spokój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ale za 5 minut wracam do pracy;( będe od 14 do 15 jeszcze. Buziak ;* ktoś się pod ciebie podszywał wczoraj;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kit z tym podszywaczem. myśli że się będe tym przejmował? ha:D... jak będziesz to napisz coś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taka_słaba...
Zmieniłam nick. Jezu wszystko bym dała żeby napić się choć łyczka parzonej kawy ale niestety nie mogę:-( jak tam praca? Cieżko dziś masz? Jak będziesz to napisz, buziaczek:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No troszeczkę:D jeszczę 3 godziny odbębnie i spokój na dzisiaj będzie:D ej jak to ty prawdziwa to powiedz jaką miseczke masz stanika... bo to chyba ja tylko wiem z tego forum:D wole dmuchać na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×