Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bongix

jesteś tu?

Polecane posty

www.poczta.duno.pl weź zobacz jeszcze raz czy ci ta strona wejdzie bo mi sie nie chce juz pisać na tym forum bo tu są żałosne komentarze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha no super, kolejny facet chciał sie tylko zabawić. Dzieki bongix było miło, tylko szkoda że się okazałes kims innym. Trudno, smutno mi z tego powodu 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rzadko wchodzę na forum, jeśli już to tylko po to by do ciebie napisać. Ktoś po prostu robi sobie jaja z mojego poprzedniego tematu i ma niezłą bekę. Zauważ że to nie jest mój styl pisania. I nie obrażaj mnie: nie jestem facetem, jestem DZIEWCZYNĄ!!! Jasne? Dobrze, że wyszło jaki naprawdę jesteś. Bo gdybyśmy się spotkali i chcielibyśmy być razem, to ja bym miała przejebane przy tobie, gdyż bardziej byś ufał osobom postronnym niż mi.,. Myślałam, że jesteś inny lecz grubo się pomyliłam😭 ... Czy gdybym była facetem, czekałabym na ciebie te 6tyg? Raczej nie. No ale Cóż, bywa i tak. Zawiodłam się po raz kolejny.,. Odchodzę z tego forum, ale powiem ci jedno: naprawde było miło cię poznać Sebastian, szkoda że tak to się skończyło, gdy wreście być może miałam szansę na normalny związek... Echh... Papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko że tamten temat był założony w 2009 roku. Zaczęło mi się to dziwne wydawać bo cały czas wykręcałaś się od podania jakiegokolwiek kontaktu. Specjalnie szukałem strony żebyś sobie założyła maila, a ty pisałaś, że nie da się. Po to by robić sobie ze mnie jaja na forum? tak mi się wydaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja naprawde myślałem że jesteś fajną dziewczyną, a wyszło na to że zrobiłem z siebie błazna na jakimś durnym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 2009r to ja kończyłam gimnazjum, i nie wiedziałam nawet że takie coś jak kafeteria istnieje. Po połdniu podam ci nr tel, i zadzwoń. Przekonasz się że jestem DZIEWCZYNĄ. A później wyłączę tel, żeby sie nie martwić głupimi sms od wszystkich z forum. Sam przekreślisz tą szansę gdy zadz i przekonasz się że ja to naprawdę ja. Jeszcze napisz o ktorej masz przerwę, i o równej tej godzinie napisze ci mój tel, zadzwonisz, pogadamy i zarazem sie POŻEGNAMY. Później stracimy kontakt bo NIKT FACETA ZE MNIE NIE BĘDZIE ROBIŁ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra przepraszam. Nie musisz mi nic udowadniać. Zepsułem wszystko... Może przez te debilne komentarze... nie wiem sam. Szkoda ze tak się to skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samo zuo kafe
Laska cię ewidentnie w chuja robiła nie chcąc podać kontaktu do siebie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wszystkie zasmarkałam ze wzruszenia 😭 takie to smutne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wszystkich for we wszystkich serwisach na całym świecie ona musiała wejść na moje. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak będziesz to napisz numer, poznasz mój po tym że z przodu będzie +44 a nie +48. ja idę się wykąpać będe po 19:00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. Może lepiej nie podawaj tu numeru teraz. Ja będe miał telefon dopiero w weekend bo zostawiłem w polsce. Mi nikt nie będzie durnych smsów pisał ani nic bo będzie ich to sporo kasy kosztowało z polski to ja podam tutaj swój. Wytrzymaj do weekendu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja chciałam ci udowodnić że jestem dziewczyną i od początku cię nie okłamywałam, a do weekendu to dalej bedziesz nieufny w stosunku co do mnie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, bo już ci wierzę. Ale chciałbym pisać z tobą w jakimś innym miejscu nie na tym forum, bo widzisz co tu się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym tak chciała lecz jestem na tyle głupia że nie umiem założyć emaila. Boże! Musze sobie kupić laptopa bo internet w tel nie jest aż tak dobry😭😭😭 a jak tam u Ciebie wogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dobrze. Jutro wypłata. Dzwoniłem właśnie do kumpla i go chyba ściągne tu. Nie wiem czy nie zostane na stałę w Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiscie lotna to ty nie
jestes,skora maila załozyc nie potrafisz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×