Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
NocnaFuria

Nagi śasiad na balkonie

Polecane posty

miesiac temu wprowadzil sie do naszego bloku nowy gosc i wczoraj w nocy kiedy wyszlam na dymka zobaczylam go nagiego na balkonie(nasze balkony sąsiadują)patrzyl sie na mnie i usmiechal wogole bez obciachu..wszysrtko fajnie tylko czasem przyjezdza do mnie moja 13 latnia sisostra i miala by niezly szoking gdyby to na nioa trafilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest na to sposób
udaj, że ci się podoba, zagadaj i poproś o następne spotkanie balkonowe, miej przygotowany aparat fotograficzny i znienacka cyknij mu fotkę. Zapewniam, że wyleczysz go z ekshibicjonizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj, grahamka to taka bułka jest. Całkiem smaczna, ja zapytałem tylko czy lubisz tego typu pieczywo, a fakt że to nie ma nic wspólnego z tematem nie ma kompletnie żadnego znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyuiopplm
to jest karalne - balkon to miejsce publiczne ,cygarów tez nie wolno pakic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyuiopplm
na balkonie u siebie ale i w miejscu publicznym :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma 20 lat i wole swoja wiedze o fiutach wzbogacac w inny sposob niz byc nim kluta po oczach z nienacka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, ze jest u siebie znaczy, ze moze zrobic sobie swiniobicie na balkonie i nikomu nic do tego? to ekshibicjonizm i moze zostac za to ukarany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde naprawde zaczynam sie bac ...to wy tu wszyscy popieracie wyciaganie fujary na oczach innych ludzi a jaki bedzie nastepny krok ?zamiast sasiedzkiego dziendobry fajka z polykiem przez szczebelki w balkonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to faktycznie nieslychabie wazna informacja ktora wiele zmienia w mojej balkonowej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalogowany znienacka A co ma dzieciak głodny być? Albo w kiblu matka ma go karmić? Ja też nie jestem za karmieniem w miejscu publicznym no ale co zrobić jak dzieciak głodny. Niech postawią wszędzie specjalne pomieszczenia dla kobiet gdzie będą mogły karmić, przewijać i po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem do niego negatywnie nastawiona bo jAk tydzien temu sasiadki robily 18 to 22.15 juz po paly dzwonil ciekawe czy im sie pochwalil w jakim to uniformie po balkonie paraduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co innego PODGLADAC sasiadke, gdy opala sie nago na zabudowanym, czy oslonietym od widoku publicznego, balkonie, a co innego byc narazonym na takie widoki wbrew swojej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"po ulicy nie chodzi nago" Jakby chodził to też zawsze możesz powiedzieć "nie musisz patrzeć"... bezsensu. Niech w domu chodzi nago ale na balkonie to już przesada. Nie każdy ma ochotę oglądać jego przyrodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie do konca jest u siebie niestety...mimo,ze balkon jest jego,ale swoim wygladem moze zwracac uwage,a to sie chyba nazywa zaklocanie czy niestosowne zachowanie publiczne,jakos tak,nie pamietam dokladnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz czyli karmiaca może wystawiac obwisłego cyca na wierzch i jest git a jak zgrabna, młoda laska chce sie opalac topless to już sieje zgorszenie. Co do sasiada ---> kazdy jest inny ja bym nie paradował z fiutem po balkonie ale napewno tez bym nie mówił innym jak oni mają chodzic PO SWOIM WŁASNYM balkonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×