Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość załamana pomocy

DŁUGI !!

Polecane posty

Gość załamana pomocy

Witam jest ktoś kto jest w stanie udzielić mi rady w mojej sytuacji..? Wygląda ona tak.. Pod koniec zeszłego roku założyłam działalność gospodarczą wziełam też dotacje i teraz wpadłam w długi.. Mam zaległośći w Zusie w byłej szkole mam do zapłacenia zaległe czesne.. W Erze rachunek plus kara i pare innych.. Tak więc nie są to długi w bankach więc nie wiem co poradzić w takiej sytuacji jest jakaś instytucja która pomaga takim osobom albo cokolwiek. Proszę o rade :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorientowana2091
taaa najlepiej instytucja- BEZZWROTNA POMOC ZADŁUZONYM (BPZ)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana pomocy
Nie powinnam tego nawet komentować.. Ale chyba nie wiesz co to są długi i jak można zwariować z tego tytułu.. Każda pomoc się dla mnie liczy.. Więc nic nie szkodzi mi napisać i poczekać na jakąś poważną odpowiedz.. żegam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spłacić?
czy coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na jaka kwote jestes zadluzona
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana pomocy
Jem, ale mało i tylko czasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana pomocy
ku.... szok..... po cholere sie ktos podpina po moj pseudonim...;/ ta kafeteria schodzi na psy.... "zyczliwych ludzi wciąż za mało" moze ktos ma problem i z niecierpliwoscia czeka na powazna rade.. a tu o kupie... dosyc... nigdy wiecej porąby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olga788
Każdy z nas ma jakieś długi. Jedni mają większe drudzy mniejsze. Ja na takie długi polecam ofertę https://kredyt123.pl/rapida-money , która jest godna uwagi. Wiele osób szuka dobrych kredytów i ten taki jest. Ideał na te długi. Wreszcie będziesz szczęśliwy i pozbędziesz się ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób teraz ma długi, ale można się dogadać z firmą windykacyjną jak Kruk i jakoś spłacać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Niestety nie ma instytucji charytatywnych, które przejmują na siebie cały ciężar zobowiązań zadłużonego. Może pani ubiegać się o zapomogę w ośrodku pomocy społecznej, jeśli dochody są poniżej wymaganego progu, lub zaciągnąć jeden kredyt na spłatę wszystkich zobowiązań i placić jedną ratę. W tej samej sytuacji znajdują się miliony Polaków, a ich liczba gwałtownie wzrasta przez covidowe lockdowny, które zrujnowały gospodarkę niszcząc firmy i pozbawiając ludzi pracy. Mimo to proszę się nie poddawać. Ludzie ze znacznie gorszych sytuacji wychodzili! Powodzenia..!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znam aplikacje na której można nieźle zarobić. Za samą rejestrację i weryfikacje dostajemy 10 zł. Później za każdą osobę która skorzysta z promocji dostajemy kolejne 10 zł  jeśli chcesz coś więcej wiedzieć to napisz do mnie srudek11@gmail.com 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×