Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

granat86granat

Szukam puszystej kobiety z Wrocławia lub okolic

Polecane posty

Witam serdecznie :) Szukam puszystej kobiety z Wrocławia lub okolic w dowolnym przedziale wiekowym. Celem spotkań mogłyby być spacery, wspólne spędzanie czasu, pieszczoty itd. Nie poszukuję związku zależy mi bardziej na przyjaźni lub koleżeństwie. Jestem wysokim, szczupłym, zadbanym, wesołym 25-latkiem. Proszę o poważne oferty najlepiej z foto na adres: granat86granat@gmail.com Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że nie popłynie tutaj zaraz rzeka głupich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOli
To super, że komuś oprócz mojego męża podobają się takie kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JaOli ja dosłownie ubóstwiam takie kobiety :) Jesteście naprawdę prześliczne tylko nie wiem dlaczego zazwyczaj macie kompleksy odnośnie swojej urody :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bel - ka
pieścisz siez koleżankami albo przyjaciółkami ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOli
Mamy kompleksy i to nie powinno Cię dziwić. Tylko jeden raz w życiu w sytuacji z innym facetem poczułam się piękna: przez przypadek i własną niewiedzę trafiłam na plażę nudystów i siedziałam lekko zszokowana i zapięta po samą szyję. Nagle stanął przede mną nagi mężczyzna, piękny jak młody Herkules i z uśmiechem powiedział: Mam nadzieję, że się ośmielisz. Do tej pory pamiętam zachwyt w jego spojrzeniu! I tak mało mogę przeciwstawić tym wszystkim: świniom, hipopotamom itd. itp. etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny "kolego" Pomarańczowy Skurwysyn - proszę nie udzielać się jeśli nie zamierzasz wnieść nic sensownego do tematu a poza tym jakby nie patrzeć obrażasz kobiety :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego zmierzam, że powinniście się czuć piękne i odnaleźć w sobie to piękno, zaakceptować się taką jaką jesteście i pokochać samą siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsdkfnsfi
kompleksy sa bo w dzisiejszyxch czasach za kobiete atrakcyjna uwaza sie kobiete szczupla . A te komentarze jak u gory to przewaznie pisza zadufane w sobie narcyzy :) napompowane sterydami lyse dresy itd . rotfl . wroclaw ahh jak tam pieknie :) pozazdroscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko spotkania....?
Cie interesują? I z ktorej str wroclawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOli
Dopiero od niedawna tak naprawdę czuję się wartościową kobietą, ale wierz mi, to trudne. Puszyste często rekompensują sobie brak figury czymś innym, np. wykształceniem. Parafrazując: Niewielu wie, Ze pod tuszą mamy też duszę i każda z nas czeka, aż znajdzie się ktoś, kto duszy latarnię z pod tuszy wygarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOli
A tak przy okazji to chcesz, żeby ta Twoja znajomość później się przerodziła się w coś poważniejszego czy ma zostać na etapie niezobowiązującej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisałem wcześniej nie poszukuję na dzień dzisiejszy związku (choć nie wykluczam całkowicie takiej możliwości), a co za tym idzie wolałbym pozostać na etapie niezobowiązującym. Preferowałbym dłuższą znajomość choć nie wykluczam też jednorazowego spotkania. Chciałbym przyjemnie móc spędzać wolny czas a myślę, że forma w jakiej miałoby się to odbywać pozostaje dowolna od wspólnych spacerów i rozmów do przyjemniejszych kwestii przechodząc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOli
Ponieważ tylko ja się odzywam, to mam rozumieć, że we Wrocławiu nie ma puszystych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOli
Czyżby to efekt sprawnie działających Klinik Odchudzania? Więc chyba nie skuszę się na studia we Wrocławiu, bałabym się. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odchudzaj się :P Bo będzie coraz mniej takich ślicznotek ;) A ja chyba muszę przeprowadzić się do innego miasta bo w tym coś brak kandydatek na wspólne spędzanie czasu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOli
Dobrze mi w moim ciele i nie zmierzam za wiele zmieniać... No chyba, że samo się zmieni,np. ze stresu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOli
Ciut więcej, niż Ty:-),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak z innej beczki bo nie wiem czy mi się zdaje czy faktycznie coś takiego ma miejsce. Zauważyłem ostatnio bacznie przyglądając się kobietom, że kobiety puszyste mają dużo ładniejsze rysy twarzy, kształt dłoni, stópek, pomijając już inne oczywiste walory. Czy mógłby ktoś opowiedzieć się za albo zdementować? Może same właścicielki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOli
Przykro mi Granat, ale najwyraźniej w Kafeterii jestem ostatnią puszystą. Musimy mieć ładniejsze rysy twarzy, bo Matka Natura chciała nam jakoś zrekompensować brzydotę ciała. Do swoich 25 dodaj 8 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WASZE CIAŁA SĄ BOOOOSKIE!!! Dosłownie uwielbiam puszyste dziewczyny i mi osobiście dużo bardziej podobają się takie właśnie kobiety:) więc nie rozumiem dlaczego określasz to jako brzydotę :| Mam wiele koleżanek w Twoim wieku i strasznie je cenię bo można z nimi otwarcie porozmawiać o wszystkim. Szkoda, że nie mogę zobaczyć Twojego foto:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOli
Tak naprawdę, to mam takie samo zdanie jak Rubens: jesteśmy piękne! Ale zbyt mało osób tak uważa i ogólny światopogląd też jest zdecydowanie inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOli
Paulina, Mężczyźnie każda kobieta może sprawić przyjemność. Wszystko jest kwestią gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaOli
Tylko, żeby móc chudnąć trzeba najpierw zaakceptować siebie taką jaką się jest. A ja ważę naprawdę dużo, ale jestem szczęśliwa. A to chyba najważniejsze. Mam w nosie opinie innych na mój temat, bo znam moją wartość i wiem kim jestem. A jak się komuś nie podobam to wara z mojego podwórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×