Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Latający Cyrk Monty Ajrona

zastanawiam się ...

Polecane posty

zamiast siedzieć i pracować w pocie czoła, to ja głupi mam taką dziwną rozkmnikę ... mianowicie - dlaczego jest tak, że mimo, iż w głowie mamy jakiś tam obraz idealnego partnera (pod względem wyglądu, zachowania, charakteru i wszelkich temu podobnych), to bardzo często w istocie wiążemy się z kimś, kto obrazowi temu odpowiada w stopniu czasem nawet znikomym? na ten przykład ideałem naszym jest biuściasta brunetka, pasjonatka fotografii i tatuażu, a związek tworzymy z niebyt hojnie obdarzoną blondynką, która tatuażu w życiu sobie nie zrobi, a zdjęcia to tylko na imieninach u cioci. albo w drugą stronę - kobitka śni o facecie o ciele godnym antycznych posągów, a jednak jej wybranek ma te kilka kilko za dużo tu i ówdzie ... troszkę to dziwne, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ostatecznym rozrachunku ideały, które mamy w głowie mają sie nijak do rzeczywistości. Jak się człek zakocha, to koniec. Na przykład ja. Kocham Ciebie całym sercem, a daję brunetom. :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warzywa a byłam pewna że jesteś kobieta :O nie wiem skąd mi się to wzięło :) co do wyborów życiowych zgadzam się, każdy w głowie ma ideał, ale rzeczywistość pokazuje inaczej. Wielu ludzi boi się panicznie samotności więc biorą co jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem, spotkałam swój ideał przecież. :classic_cool: Potem usiądę i uczynię obraz idealnego meżczyzny na podstawie zdjeć i wiadomości o użytkownikach foruma. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajakowo
ja też miałam swój ideał ....planowaliśmy śłub w przyszłym roku....wszystko było takie piękne, jednak okazało się, że jest damskim bokserem, popadłam w kompletną depresję , ideał znikł a ja zastanawiam się nad śmiercią i sprawdziłam sobie jej datę poznajdate.com i powiem wa że po tym wszystkim stwierdziłam, że nie ma ideałów....kiedyś może znajdzie się ten jeden...trzymajcie kciuki za mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznaj datę śmierci. Ludzie co wy macie z główką, żeby sprawdzać takie bzdety. :/ ja pale i pije okazyjnie, dobrze się konserwuje i będę żyć w uj lat. A ta strona to jakas lipa wielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mówię że palenie jest zdrowe. Możesz palić 30lat i mieć zdrowie jak małolat. A czasem masz pecha i przyplącze Ci się jakiś rak, czy huj wie co za przeproszeniem. :O pewnie kasuja dyszke za smsa na koniec, wkurzaja mnie strasznie takie strony. A najgorsze, że ludzie w to wierzą i popadają w jakąś paranoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×