Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

calineczka12345

akopane z dzieckiem

Polecane posty

gdzie w zakopanym z dzickiem 14 mieseicy wybieramy sie cała rodzina najmłodsze w rodzinie dzicko 7 miesiecy najstarszce 10 lat!!! gdzie w zakopanym na gubałówke i gdzie jeszcze??oczywiscie dla krytykujacych nie idziemy na rysy chcemy tylko do zakopanego i ewentualne miejsca dostene z wozkami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko krupówki
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z wózkiem? to Morskie Oko, Dolina Kościeliska, Dolina Chochołowska, Droga pod Reglami. nie wiem gdzie jeszcze bo nigdy z małym do Zakopanego nie jeździłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla starszych dzieci jak już w Kościeliskiej będziecie to Jaskinia Mroźna, Wąwóz Kraków, Smocza Jama. ale to oczywiście bez wózków, część z was może zostać z maluchami na dole a pozostali powchodzić gdzieś wyżej. to samo dotyczy Nosala, starsi idą, maluchy zostają w Kuźnicach. jest też podejście z Kuźnic w stronę Wielkiej Królowej Kopy, czy też prędzej przełęczy między kopami. tam też do pewnego miejsca wózki dadza radę, dalej możecie się rozdzielić i część może na przełęcz wejść a część zostać. dawno w Tatrach nie byłam i nie pamiętam gdzie jeszcze. jak mi się przypomni napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×