Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebuje opini

nagrobek z granitu "blue pearl"

Polecane posty

Gość gość
W Krakowie dobry zakład kamieniarski to zakład pana Stanisława Guzika http://kamieniarzguzik.pl/ Nam pięknie wykonali granitowy pomnik, jest elegancki, z ładnego kamienia. Bardzo jesteśmy z ich usług zadowoleni, solidna firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolinaDecks
Moim zdaniem jest wytrzymały, sami taki postawiliśmy. Braliśmy nagrobek na raty, poprzez portal iraty.pl z czego jestem bardzo zadowolony bo nie wiedziałem, że istnieje taka możliwość, bo nie miałbym pieniędzy aby kupić nagrobek za gotówkę. Na szczęście wszystko szybko poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JadwigaKara

Jest wytrzymały ale swoje kosztuje, sami zamówiliśmy taki naszej babci. Skorzystaliśmy właśnie z polecanego portalu iraty.pl i udało się nam uzyskać dobre warunki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagrobki teraz są naprawdę bardzo drogie wiem coś o tym bo robiłam niedawno pomnik i niestety koszt wyszedł bardzo wysoki. Dlatego zdecydowałam się skorzystać z oferty jaką oferuje firma iRaty.pl udało mi się kupić pomnik na raty i spłacać całkiem przyzwoite raty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brygida

Wszystko zależy od ilości kasy którą ktoś chce na nagrobek przeznaczyć. Jeden ma i da 1500zł, a drugi da za nagrobek 10 tysięcy. Grunt to znaleźć dobrego kamieniarza, który nie będzie naciągać i zdzierać kasy, tylko doradzi i pomoże wybrać najlepszą opcję.

Osobom z woj. łódzkiego polecam firmę kamieniarską Kowalczyk ze Skierniewic. Mają mnóstwo nagrobków, róźne kamienie do wyboru i dużą rozpiętość cenową. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerianska

Nagrobek z granitu na zlecenie wykonała firma  www.e-wenta.pl obsługa przyjazna, a realizacja szybka i dokładnie taka jak w projekcie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×