Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość materialgirl17564

co kupic mamie na 50te urodziny? budzet tak max 300 zł,ale lepiej mniej

Polecane posty

Gość materialgirl17564

co kupic na taka okazje? juz dawałam ksiażki, apaszki, perfumy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jackasss11111111111
do teatru ja zabierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrrrabelllkaaa
a moze cos nietypowego, jakies przezycie- tylko ze minus jest taki, ze na półce tego nie postawisz na pamiatke, widziałm ostatnio opcje lotu samolotem i podziwiania widokiem, zalezy dla jakiego miasta ale ok 3 stów, http://www.katalogmarzen.pl/pl/o/Lot-widokowy-samolotem-Cessna, chyna że mama nalezy do strachliwych, to nie ryzykuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze..........
moze zegarek ? albo kolczyki albo jakis komplet łancuszek z zawieszką /????? zalezy co mama lubi :-)))) albo torebke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja swojej
ja swojej zakupiłam ogromne naczynie tagine i jest uszczęśliwiona - pod warunkiem że lubi kuchnie i eksperymenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam włosy rudeeee
jestem młodsza od Twojej mamy,ale pakiet SPA czy inne zabiegi kosmetyczne by mnie ucieszyły :-) w tym makijaż wykonany profesjonalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaaaaaaa
jakis zabieg w spa, masaz i manicure moze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym postawiła na coś eleganckiego a może jakieś świece zapachowe, mamy lubią takie rzeczy i do tego zabrałabyś ją na kolacje, a te świece pomogłyby jej sie zrelaksować i w domu ładnie wyglądają ja zawsze kupuje takie rzeczy na zapachdomu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dambomam
UWAGA!!! Trwa akcja "Lato z Dambomam.pl". Zapraszamy wszystkich do bezgotówkowych licytacji na portalu www.dambomam.pl. Dla każdego kto wystawi przedmiot w kategorii "lato" 100 punktów plus 50 EXTRA! Także jeszcze niezalogowani użytkownicy mają szansę na licytację. Wystarczy się zarejestrować, dodać zdjęcie- i już otrzymujesz punkty potrzebne podczas aukcji. Do odebrania nowe kostiumy kąpielowe ze sklepu gWINNER, torba firmy David Jones ze sklepu BagiBagi.pl, karnety na Aqua Fitness w klubie AktivGen oraz książki z księgarnii sensus.pl. Dodatkowo codziennie pojawiają się nowe przedmioty. Nie czekaj- licytuj już dziś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bizuteria-Magia
A może komplet biżuterii? Zapraszam do mnie: www.bizuteria-magia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofertypromocje.pl
Może coś praktycznego, jeśli Twoja Mama lubi kuchnię? http://www.ofertypromocje.pl/okazje_artykuly-kuchenne-w-lidl_11845.php . Już od 25 lipca w ofercie Lidl będą dostępne artykuły kuchenne - robot kuchenny wielofunkcyjny w doskonałej cenie 222 złote oraz mikser ręczny o nieco mniejszej mocy za 49,99 złote. A poza tym w ofercie tostery, blachy i brytfanny do pieczenia ciast i mięsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomila
jak mama lubi gotować to może kurs , dużo tego na rynku i fajnie można spedzić czas, zamiast spa to proponuję weekend w górach, leiej działa a i w lepszej cenie można kupić. Albo mazury - można wynająć na dzień lub dwa skipera i spedzic czas na wodzie. z praktycznych prezentów to jak moja mama mawia - nigdy za wiele dobrych kremów i błyskotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×