Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ubranko

przyjme/odkupie ubranka dla dziewczynki

Polecane posty

Gość mamacóreczki
chętnie pojadę nie mam nic do stracenia a przynajmniej córa będzie miała ubranka jakies fajne i zadbane :) bo mi kuzynka podzuca po swojej córze ale chodzone przez 3 dzieci ;/ ech poplamione z dziurami niektórych nie da sie łądnie zaszyć;/ nieumie jej pow by mi nieprzywoziła bo to szmaty są naparwde no ale mała bedzie to miala po domu ..od kuzynki nie nadają sie zreczy na wyjscia...dlatego czekam na @ wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubranko
dziewczyny nawet nie macie pojecia ile ja ladnych ubranek pokupowalam corci na.... szmatach ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfisdfbiodfbosdnosdfjnsf
A no to sorki,źle zrozumiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamacóreczki
idzi epokupować w lumpeksach nie mówie że nie tylko że neinajlepiej sie czuje wymiotuje głowa mnei boli i jakoś nei am siły by jechac do lumpeksu a kawałek drogi mam :) mam nadzieje ze wszystko mi pzrejdzie pozatym wole kupić ubranka od kogoś niż z lumpeksu po co dawac kase lumpeksowi jak komuś mogą si ebardziej przydac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubranko
pewnie, moim zdaniem wszedzie mozna znalezc okazje zebby kupic niedrogie a ladne ubranka... czy to lumpeks, czy znajoma czy w markecie na promocji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamacóreczki
ja dużo na allegro kupuje ale ostatnio bylam zażenowana ;/ jak paczka przyszła nomalnie sie przeraziłam smród ubranka dziurwe wyblakłe poprostu straszne to było ;/ wole brac z allegro jak ktos jest z obszaru by zobaczyć lepiej za co si e płaci ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamacóreczki
duża ta twoja córa na 5 miesiecy :D iel miała jak sie urodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubranko
wiesz ze ja tez baaardzo duzo na allegro kupuje ;) cala wyprawke kupilam na allegro lacznie z wozkiem ;) (tylko ze wyprawke kupowalam wszystko nowe...) i ciuszkow uzywanych tez bardzo duzo kupuje i mialam podobny przypadek jak ty! w aukcji pisalo stan bardzo dobry.. zdjecia ok... przyszla paczka.. a ja nei wiedzialam co zrobic;/ przeciez takiego czegos dziecku nie wloze! ;/ rajtuzy niemowlece (gdzie niemowlak jeszcze nie chodzi) BRUDNE i tak zmechacone ze dobrze nie bylo widac jaki jest ich kolor. Kurde jak stan bardzo dobry to bardzo dobry... a nie wymyslam bo duzo kupuje na allegro i wiem jak wygladaja ubranka od innych sprzedajacych w stanie bardzo dobrym.. no alez sie rozpisalam;d ale wkurzylam sie wtedy oropnie... a co do mojej corci to teraz ma dokladnie 5 mscy i 11 dni a wazy 8,2kg (taki maly pulpecik kochany) i ma 74 cm. a jak sie urodzilam miala 54cm i 3550 wage ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamacóreczki
twoja sie urodziła 10 cm prawie większa od mojej to czego my chcemy :D hehe no ja jak kupwałam na uakcji pisałao kilka nowych ubranek a szczerze nie widziaam tam nic nowego kolory wyblakłe ... ;/ ech szkoda słów ...poszłam z tym do mopsu pow ze miałam to pod drzwiami i czy chcą pow ze wszytsko im sie przyda to im dałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubranko
ja wrzucilam do tych kontenerow PCK... wsumie juz nie PCK, ale i tak nie mialabym co z tym zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamacóreczki
ja od pck niewrzucam ;d oni z tamtąd biora i spzredają w lumpeksach własnie kiedys tam włozyłam mooje zreczy i od meża stan bardzo dobry ale na mnei za dużo na meża za małe ;d a pżóniej koleżanka mi mówi ze w lumpeksie są moje zreczy poszłam zobaczyłam i byłam w szoku ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubranko
wiem o tym ;) dlatego napisalam, "wsumie juz nie PCK"... ale tak jak wspomnialam, komus bym tego nie dala bo wstyd, a swojemu dziecku tym bardziej bym nie ubrala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamacóreczki
no dokłądnie czlowiek ufa kupuje a pżóniej okazuje sie ze to szmaty ;/ ech wgl masakra nic mi sie neichce ech wgl to jestem sama nikogo u mnei nei znam przyprowadziłam sie jakis czas temu :( nie ma zkim pogadac każdy daleko :( całe dnie w domu z dzieckiem mała aniołek sama sie bawi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubranko
dobrze, ze masz internet ;) tylko zebys przez to nie stala sie taka durnowata baba z kafe ktora wszystko wie najlepiej ;p A jesli moge zapytac, czysto z ciekawosci, ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamacóreczki
mam 24 lata :) kochajacego męża wspaniałą córkę i synka w drodze:) nie siedze ciągle n akafe :) ktoś musi posprzontac małą nakarmić picie jej zrobić woli sie sama bawić no ale raz dziennie przynosi mi ksiażeczke to jej czytam :)a ty ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubranko
ja tez tu zagladam od czasu do czasu ;) jak bylam w ciazy znalazlam sie tu przypadkiem, wpisalam jakies haslo w google i tu sie znalazlam.. mam 21 lat ;) takze cudowna corcie i super meza... aaa pewnie zaraz bedzie tekst typu "slub bo dziecko itd" nie nie nie... nic z tych rzeczy ;) mimo mlodego wieku slub byl planowany juz przed ciaza, a ciaza takze byla wyczekiwana.. (staralismy sie ponad pol roku). ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamacóreczki
nawet jakby dziecko miało być powodem do ślubu to co by sie stało :) my mielismy wpadke ozenilismy sie dla małej w sumie byałam w 6 miesiacu jak mielismy ślub :) i nie żałujemy tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubranko
no i super ;) grunt to nie zalowac ;) ja jestem szczesliwa, moze moje kolezanki w moim wieku biegaja po imprezach i wogole i to jest dla nich teraz fajne. (chociaz my tez czasem gdzies wyskoczymy) ale ja czuje ze teraz sie spelniam, jaka zona i mama :) aa i nie twierdze ze slub przez dziecko to cos zlego, ale czesto tak jest a potem dziewczyny zaluja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubranko
jakbys kogos znalazla co ma ubranka tez dla dziewczynki w rozmiarze 74 w gore to pamietaj o mnie ;-) kurcze brakuje mi przede wszystkim bodziakow i spodenek... wszystkie ma do kolan a body nawet zapiac juz nie moge.. zawsze jak mi czegos brakowalo szlam do sklepu i kupowalam ale teraz kiepsko w tym miesiacu z kasa i musze cos po kombinowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubranko
mam dwie fajne kurtalki dla chlopca w rozm. ok 74 o ile dobrze pamietam jakbys chciala... dostalam dla corci ale sa typowo chlopiece.. jak chcesz zrobie foto i ci wysle..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamacóreczki
no ja mam body moja juz troche z nich wyrosła nosi 80 ja mam sporo rampersów 74 bo lato w domu ciepło :) jakbyś chciała moge ci posłać zrobie zdjecia jak bys chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamacóreczki
no dla chłopca przyda sie bo w drodze jak juz mówiłam :)a mam tylko kilka zreczy dla chłopaka co juz kupiłam :) na 74 mam kilak ubranek jak coś pisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubranko
w takim razie bardzo prosze o zdjecia ;) maaartunia@buziaczek.pl ja juz wyciagam aparat i zrobie ci zdjecia kurtek, podaj maila. niby rozmiar 74 ale to jesc nie wola, moze poczekac az maly urosnie. na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamacóreczki
na pażdziernik :) ja podałam @ na 1 stronie :) ja juz zrzucam forki i posyłam jak wysle dam znać :) mam tego duzo wiecej ale to moge zrobić zdjecie po weekendzie bo o 16 wyjeżdzam :) iwracam w poniedziałek rano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubranko
jesli bedziesz zainteresowana to moge poszukac jakis spioszkow kaftanikow... taki neutralnych takze na chlopca. tylko odrazu mowi sa to raczej ubranka takie po domu bo te lepsze sama juz sprzedalam... mozesz zrobic zdjecia po kilka ciuszkow naraz zeby sie nie bawic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamacóreczki
posaląm kilka fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubranko
kasiuniabuziaczek44@buziaczek.pl wyslam na tego maila, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamacóreczki
no jaj mam duzo wiecej tego taka torbe podróżna ;d córa strasznie duzo zreczy ma ale juz za małe niektóre raz załozone ale z torby powyciągam jak mówie w poniedziałek ...bo tam jest około 50 sztuk jak nie więcej z rozmiaru z metki74.80 ...a moja ma je za małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamacóreczki
tak kasiuniabuziaczek44@buziaczek.pl wszystko razem jeszce nic nie dostałam na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubranko
ile za nie chcesz? a chcialabys jeszcze te spioszki kaftaniki, tak jak mowilam takie raczej po domu...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×