Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość życie @@

Mems śliczna jesteś !

Polecane posty

vera ona nie jest brzydka :) Martva -> grubsza dla ciebie to taka o normalnej wadze (BMI w okolicach 21) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
profesor... leviatan jest 22 letnim prawiczkiem, ktory nie mial nigdy dziewczyny. i to wszystko wyjasnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor Gąbka
Mems Nazywam się Marta, więc nie dziw się, że się pomyliłam? http://www.voila.pl/364/v5z3r/?2" Myśl dziewoja, myśl.. Pisałaś gdzieś swoje imię? :O I nie nazywasz się Marta, a masz na imię Marta. Nazwisko to, to drugie co masz za imieniem. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje BMI jest w normie, ale sądząc po wpisach powinnam mieć niedowagę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam sie na BMI, musialabym widziec. nie potrafie przeliczyc na wyobrazenie sylwetki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam nawet w tym topiku :o Ty czasami zapominasz o interpunkcji, a jakoś Ciebie za to nie wieszam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor Gąbka
Martva profesor... leviatan jest 22 letnim prawiczkiem, ktory nie mial nigdy dziewczyny. i to wszystko wyjasnia" Osz matko! Tak zdesperowanego to w jaskiniach nie znajdziesz.. Ino bierz byczata!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martva -> to że ty lubisz chudzinki nie znaczy że ja też lubię jak kobieta składa się ze skóry i kości :P Mems -> i bardzo dobrze że masz normalna wagę bo kobieta powinna mieć krągłości a nie widoczne kości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonesówna w ramionach PS
zgłosiłam do usunięcia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor Gąbka
Byczata założy nowy temat na swój temat. :P No nie byczata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes zupelnie inny jak ja, na szczescie. tyle, ze ja mam faceta i miewalam. a ty kobiety ani widu, ani slychu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jonesówna w ramionach PS
martva masz tyłożuchwie, prawda? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Levviatan, jest :) Jak widzisz, nawet jeżeli jestem tu od wczoraj, to już zostały przypuszczone na mnie ataki :D I kilka osób uważa nawet, że sama założyłam ten topik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martva -> no i co z tego że nie byłem jeszcze nigdy w poważnym związku? to ze nie byłe nie znaczy że nie potrafię ocenić czyjejś urody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to takiego? :D co prawda za nastolatke nie raz w morde dostalam, moze cos mi sie przestawilo chooj wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lev oceniac to ty mozesz swoj pysk w lustrze i swojego malego :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor Gąbka
W takim wieku, to ja na babskim forum nie siedziałem. Właśnie zaliczałem pod klubem laskę. A ty pewnie z babcią siedzisz przed tym kompikiem Lewy? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię, kiedy ludzie komentują, a sami swoją facjatę boją się pokazać. Że Martva komentuje, a ma swoje fotki, to chociaż do niej mam szacunek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To możesz się chwalić, Profesorze, że zechciała Cię tylko taka, co daje wszystkim w klubie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesor Gąbka -> to ze ci kibicują babcie i dziadkowie nie znaczy że mi też :p Martva -> a to niby czemu ni mogę oceniać innych? Mems -> ja nie mam zdjęcia w stopce bo dużo ludzi miało by koszmary przez nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×