Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość życie @@

Mems śliczna jesteś !

Polecane posty

lev...ja tez... ale niestety nie zawsze sie uklada tak, jakbysmy chcieli. a nie bede z kims na sile, jezeli ktos mnie rani to nie bede walczyc o niego. a nie potrafie byc sama, tak juz mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor Gąbka
Mems Kiedy patrzę na głupoty, które wygadujesz, to nie dziw się, że nawet i zez się pojawi. A! Profesorze! Mam dla Ciebie radę: OD DOGRYZANIA JAJA CI NIE WYROSNĄ" Byczata, trzymaj bary i wiechcie z dala od moich slipek. brrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krasula xD widac ze ma szerokie, bo lepek maly a bary rozlozyste :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań Profesorze, bo aż słyszę, jak Ci się penis kurczy od tych złośliwości... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martva znalazła pierwszego kompana, który nie mówi, że jest brzydka i już się cieszy :D Możemy porozmawiać Martva także o Twoich cechach, np. o braku brwi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przeciez na jej zdjeciu widac dlon tylko z boku ;D a to ze nie potrafisz byc sama to wada bo mozesz trafiac przez to na takich ktorzy beda z toba tylko dla jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor Gąbka
Patrzcie, jakie to byczate nastawione konsumpcyjnie. Ciągle myśli o moich slipkach.. Lewy pokaż swoje, to może się ode mnie odczepi. Bo ciężko ją odciągnąć.. Byczata w końcu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko dla jednego... i co z tego? dzieci nie chce, rodziny zakladac nie bede, chce kiedys podrozowac, sex lubie wiec dla mnie to zaden problem :) tym bardziej, ze mialam taka znajomosc i w sumie fajny przyjaciel z niego byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor Gąbka
Musi być strasznie na głodzie, skoro nawet rzuca się na tych, co w ogóle nie są nią zainteresowani.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leviatan jestes super nie skreślaj tylko szczupłych dziewczyn i bedzie git masz klase chłopaku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak, jak nazwać trzy włosy burzą loków :P A poza tym, bez urazy, wyglądasz trochę jak małpka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli zechce to jej pokaze ale nie na zdjeciach/filmie ale musi tez o to ladnie poprosic ;p i mam co pokazywac bo tobi juz chyba zniknely z tej zlosci ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gąbka, nawet taka "byczasta" nie zwróciłaby na Ciebie uwagi. Chociażby z tego powodu, że jesteś hipokrytą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tera pokazal klase, kobieta ma sie prosic ladnie o jego malego ptaka zalosne kurva :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor Gąbka
Mems - po sterydach to nie ma się co dziwić, że masz trzy włosy. Aczkolwiek dobrze je ułożyłaś.. bo tutaj nie wygląda to źle, chyba, że dorysowałaś sobie flamasterkiem troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misy - nie skreslam szczuplych bo co innego szczupla a co innego wychudzona tak ze ma niedowage ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież, Gąbka, radziłam się Ciebie. Nie pamiętasz, że kiedy chciałeś uchodzić za faceta, dorysowałeś sobie włosy na klacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor Gąbka
Mems Gąbka, nawet taka "byczasta" nie zwróciłaby na Ciebie uwagi." Łatwo mi z tym żyć. Byczate mnie jakoś nie kręcą. :O Ani inne homo.. Możemy tylko rozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gąbka, łatwo Ci z tym żyć, że nie jesteś facetem? Hm... w takim razie może ja też nie umrę od tego, że jestem "byczasta" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mysle, mysle... taka bez sensu ta cala konwersacja tu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor Gąbka
Mems Przecież, Gąbka, radziłam się Ciebie. Nie pamiętasz, że kiedy chciałeś uchodzić za faceta, dorysowałeś sobie włosy na klacie?" Lewy bierz ją, bo i slipki i klatę maca.. co za babochłop! Nie zrozumie takie nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×