Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość życie @@

Mems śliczna jesteś !

Polecane posty

ty podly ignorancie, juz cie nienawidze, mogla nie brac? a moze nie mogla ??? i wiesz co, jak ty zejdziesz to ja nie zaplacze i malo kto zaplacze, a po niej polacza miliony 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenni sobie jaja robi a Ci ni w ząb nie kapują;/ to tez jest w jakis sposób smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mems -> gwarantuje że by nic nie było bo patrząc na mój wygląd moje zaloty byłby nie skuteczne :P poza tym pewnie i tak mieszkasz jakieś 300 km ode mnie więc to była by tylko rozmowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam tu na chwilke i nie mogęć,że nie macie co robić a w szczególnosci Warszawianka no masakra jakas beka niezła.Taaaa jesteś piekna nooo zajebista cudownaaaaaaa.No to ja lece a wy tu siedzcie w sobote--miłej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis nie mam, moj dopiero jutro przyjedzie bo dzis wielce zmeczony [po pracy :( ale tamci maja tak codziennie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor Gąbka
Myślałem, że to jakiś zapaśnik.. Autorze liczysz, że będzie cię nosić i bronić na disco w remizie? :D Sprytnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martva -> lepiej, żeby płakała jedna osoba, ale taka, która kochała niż całe grono tych, którzy nie mieli o nieboszczyku zielonego pojęcia :P Levviatan -> jak widzisz ja też nie grzeszę urodą, świadczą o tym sympatyczne wpisy (patrz: kobieta rocznik bla bla) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yep, disco boy'ów zjadam na śniadanie, arrrgh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes ladna, ale przecietna :) ale nie martw sie, lev lubi grube przecietniary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, bo Angelina Jolie jest piękna tylko dla elyty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor Gąbka
kobieta rocznik 87 - bo autorka stała na bramce wczoraj w remizie. Dzisiaj ma wolne, to sobie radzi jak może.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisz co chcesz, ale ja lubie siebie...nie wiem, lubie swoja morde xD i figure. i waskie ramiona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor Gąbka
Mems Yep, disco boy'ów zjadam na śniadanie, arrrgh" Tak myślałem i to pewnie grupowo .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tia, niestety wczoraj miałam utarczkę z gostkiem (zgniotłam go moim zapaśniczym cielskiem ;) ) i mnie z pracy wywalili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor Gąbka
Martha ty też jesteś dziwadło.. Ale fakt... zapaśnika nie przypominasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwadło, bo potrafię z siebie żartować? Chociaż tak, to jest rzadka cecha wśród ludzi :) Cóż, jeżeli przypominam zapaśnika, to mogę czuć się bezpieczna na ulicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor Gąbka
Potknęłaś się i upadłaś na biedną chłopczynę? Nie żłop tyle piwska, bo wyglądasz jak bestia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, myślałam, że to o mnie Martha -> Marta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To od siłki :D Nie upadłam, zastosowałam zapaśniczy chwyt XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bylo do mnie, dlaczego myslisz ze wszystko do ciebie pisza dziecko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mems -> e tam mi sie twoja uroda podoba :P Martva -> co do wyglądu to są gusta i guściki ;) ja wole kobiety a nie szkieleciki/takie o figurze dziewczynki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTHA -> MARTA, duh? chyba nie trudno się pomylić? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leviatan Ty masz chyba złe doswiadczenia ze szczupłymi ziewczynami;) przyznaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martva, Ty w ogóle lubisz tylko siebie... smutne życie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesor Gąbka
Ale ty Marta sobie nie wlewaj, to nie był komplement, choć wiem, że uderzyłem w twoje skrzypce, bo grasz dziwadło aby być cool. W twoim płytkim dziwadle nie ma nic. Dziwadła w sensie pozytywnym, to zupełnie co innego. Do nas przychodzi dziewczyna kot (ma nawet ogon), ale ona jest interesująco dziwna, a ty raczej prostacko grająca dziwadło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko...niektorych nawet kocham, choc swego czasu myslalam ze kochac nie potrafie juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nancy Di, a o co chodzi z tą Jenifer? Ok, wiem, powiesz, że ja nią jestem XD Ale powiedz, co ona takiego robi oprócz tego, że robi topiki, żeby ją ocenić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×