Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 123:)

co kupic na urodziny dziewczynce co ma 8 lat

Polecane posty

Gość gość
Może wejdz na ich stronę http://jokomisiada.pl/ zabawki mają podzielone wg kategorii wieku z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viviennn
zawsze też zakup prezentu warto skonsultować z rodzicami, ja jak kupowałam elektorniczna kostkęt o też konsultowałam to z rodzicami obdarowywanego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj na lilusklep.pl - maja tam duzy wybor zabawek z podzialem na kategorie wiekowe, wiec nie ma problemu z szukaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droonka
dodam tylko, ze w dice+ mogą grać nawet najmłodsze dzieci bo jest prosta w obłudze, a do tego bezpeiczna a to się liczy najbardziej w przypadku najmłodszych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaa1
Przekonałam się do tego sklepu: http://www.panzabawka.pl, mają duży wybór i niskie ceny. Już kilkakrotnie zamawiałam od nich i zawsze byłam zadowolona. Dla 8- latki proponuje coś z elementami Krainy Lodu - wydaje mi się ze to jest teraz ostatni krzyk mody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lego Friends, ksiazke albo jakas gre ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla chrześnicy 10 l. kupiłam dziecięce łoki toki w kolorze pink ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako matka 8 latki i mająca kontakt z dziewczynkami mającymi 10 lat podpowiem, że "łoki toki" i w dodatku w kolorze różowym będzie niewypałem. Dziewczynka może poczuć się urażona, że dostała zabawkę dla maluchów :O Nie wspomnę, że większość dzieci w tym wieku ma telefon i taka zabawka w dzisiejszych czasach to żadne halo. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabierz ją na wycieczkę, poróbcie coś fajnego, tak by miała co wspominać. Jeśli jesteście z Wielkopolski to jest sporo ciekawych miejsc na jej terenie. Np. tunel aerodynamiczny w Lesznie, park makiet w Koninie czy zoo w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ptysia0000
troche stary juz wątek :P ale moze ktos inny będzie szukac inpiracji :) Moja córka ostatnio od Chrzestnej dostała klocki Incastro.(http://incastro.pl/) taka nowość na rynku ale szaleje z nimi w domu buduje cuda :) ogolnie taka mala konstruktorka z niej i mamy rozne rodzaje np. Lego itp Świetna sprawa ! bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio zauwarzylam ze do mody wróciło zbieranie karteczek, jest duży wybór postacie z bajek, zwierzęta itp. Może kup jej segregator i parę rodzai karteczek do kolekcjonowania,fajny prezent i nie taki drogi a dla dziecka fajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mojej siostrzenicy, która jest w tym samym wieku, kupiłam fajny dziewczęcy namiot tipi w takich kolorach, żeby jej pasować do wystroju pokoju. Kupiłam tutaj https://sowkadesign.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Host
Ja bym jwj kupił : fidget spinnera, jakiegoś pluszaka,to co zbiera,np brakujacego świeżaka, jakieś brakujące naklejki do kolekcji, książeczkę "zniszcz ten dziennik" seria 2, postać z ulubionej kreskówki,gry.Może coś z MSP,jakaś postać,czy akcesoria . Coś zgodnego z zainteresowaniami,np jak lubi śpiewać,to zestaw karaoke,jakiś instrument jeśli ma uzdolnienia. Nową płytę ulubionej piosenkarki(to co lubi słuchać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dollta
Ja po prezenty dla dzieci zazwyczaj zaglądam do Jagodowego Kota, tam jest tyle pomysłów, że jeszcze mi się nie zdarzyło abym czegoś nie znalazła. Na Dzień Dziecka kupiłam u nich dla swojej 7-letniej córki fantastyczny plecaczek Farbiś, naprawdę jest ekstra. Naprawdę oni mają tam tak piekne rzeczy i stosunkowo nawet niedrogie w porównaniu ze stacjonarnymi sklepami. Na wakacje planuję kupic jej ten namiot tipi, który rozstawimy jej na werandzie, a jak będzie zimno będzie miała go w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem - gry planszowe, nad tym się warto zastanowić, nie muszą być drogie, a może się okazać, ze to strzał w 10 ;) polecam sprawdzić co ma w swojej ofercie tailor games, bo gry to oni naprawdę umieją robić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataS33
Ja swojej 8 letniej chrześnicy zakupiłam lalkę oryginalną z Disney'a: https://welovekids.pl/zabawki-dla-dzieci/lalki-dla-dziewczynek/spiewajaca-lalka-vaiana/ , ponieważ strasznie uwielbia bawić się lalkami. Produkt jest bardzo jakościowy, ponieważ pochodzi od znanego i nie byle jakiego producenta. Na przesyłkę czekałam 2 dni także mogę polecić ten sklep do czerpania inspiracji na prezenty, ponieważ mają bardzo jakościowe produkty znanych marek i bardzo profesjonalne podejście do klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same reklamy wstawianie że aż żal czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hhhhh
Dnia 24.07.2011 o 23:07, Gość 123:) napisał:

noasnie nie mam z nia kontaktu a ide w odwiedziny do niej i kaurat ma urodziny i chciałam jej jakis drobiask kupic

Boże ty umiesz pisać drobiask masakra te błędy w oczy gryzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×