Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cherry 16

wzrost, a szpilki

Polecane posty

Gość yoihnva
ja miałam kiedyś chłopaka który miał 161cm wzrostu a ja 185cm ale zerwaliśmy ze soba bo stwierdziliśmy że taki związek nie ma przyszłości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alek89
facet ma się bać kobiety ty chyba jesteś jakaś chora facet może byc nawet 50cm niższy i zawsze będzie silniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja znam
takie małżeństwo co żona ma 161cm a mąż 182 i on się musi jej słuchać bo ona mu wpierdoli jak będzie nieposłuszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebead
to jest pojebane jak kobieta jest wyższa od faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alitakpitka
ja ma 189cm a miałam wiele chłopaków o wzroscie 163/166/167/169/171/175

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej to bo nie warto
168 cm to nie jest wysoki wzrosty i mozna chodzic w szpilkach ALE!!! 16 lat to nie wiek na szpilki!!!! szpilki sa dla kobiet, nie dla dziewczynek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiam szpilki
Uwielbiam szpilki :) mam 173 cm w szpilach 185 lub więcej. Najbardziej lubię przechodzić lub stanąć koło takiego karczka co się napina, a ja śmiało mogłabym mu splunąć na jego łysą pałę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnbnm
gjh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafianna
Mojemu facetowi nie przeszkadza to, że jestem wyższa, będąc w szpilkach - po prostu wyglądam wtedy tak jak lubi - tym bardziej, że sam wybrał moje najwyższe szpilki Merg ;-) A ja również lubię chodzić w takich butach - fajnie kiedy wszyscy się patrzą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowaee
szpilki są dobre dla każdej kobiety jeśli w nich dobrze czuje :) aczkolwiek jeśli kobieta nie bardzo radzi sobie z chodzeniem w nich, to chyba lepiej pomyśleć o czymś mniej inwazyjnym :) polecam poczytać artykuł http://www.kreatywna.pl/styl-zycia/moda/szpilki-jakie-obcasy-wybrac/ . bo warto się najpierw zastanowić jakie szpilki będą pasować do naszego ciała, będą dobrze wyglądać i będą wygodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×