Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ania 88

wyspiańśki porodówka-ku przestrodze

Polecane posty

Drogie panie rodziłam tam 1,05,2011.Poród miałam ciężki i długi, gdyby nie moja siostra,która była przy porodzie i musiała zatrząść całym szpitalem nie wiadomo czy moje dzieciątko by żyło.Opieka TRAGICZNA! wody odeszły mi o godzinie 11 rano-ZIELONE na co pani położna powiedziała-a jakie mają być różowe? w ten sposób się podchodzi do przerażonej rodzącej? gdyby tego było mało, dziecko urodziło się i nie oddychało samodzielnie ponieważ zachłystnęło się tymi zielonymi wodami, wprowadzono mu rurkę i przewieziono do inkubatora... w szpitalu byliśmy tydzień,gdzie jedyną sympatyczną osobą była pani o zgrozo salowa!!! finał był taki,że wypuścili mi dziecko do domu zarażone 2 szpitalnymi bakteriami-biegunka,wysypka,gorączka! 2 tygodnie później byliśmy już w szpitalu pediatrycznym z odwodnieniem...tak więc w szpitalu nr 1, kobieta rodzi jak krowa byłam przedrzeźniania i wyśmiewana przez położne 2 młode lekarki badając mnie nie wiedziały czy mam jakiś zator czy to jest główka dziecka dyplom dostały chyba za dawanie d..py wykładowcą , dziecko jest traktowane jak bezpański pies po każdej kąpieli wracał lodowaty,wenflon w rączce tak go otarł, że skóra z łapek mu przez tydzień schodziła kobieta po porodzie musi od 7 rano zapieprzać, sprzątać jedzenie z półek, łóżko ścielić walczyć o wolną łazienkę bo wielmożny pan doktor na obchód przyjdzie i będzie dym,że krakersy masz na wierzchu, a że masz nogi jak balony i ewidentne zatrucie organizmu mało kogo obchodzi-największy żal mam do dr Stoleckiego-zwykły naciągacz,jak się nie ma stówy w zębach to już nie jesteś dla niego człowiekiem tylko kawałkiem mięsa. Dobre opinie na temat tego szpitala mogą wystawiać kobiety, które miały albo łatwy poród albo opłaciły położną-równie dobrze mogły rodzić w domu,a nie pisać jak im było różowo i narażać zwykłe niedoświadczone śmiertelniczki na poród w takich warunkach i takim chamskim otoczeniu!!!! Pomyślcie drogie Panie o sobie i swoich pociechach i wybierzcie inny szpital! pozdrawiam i życzę udanego rozwiązania przyszłym mamusią! mama 3-miesięcznego Olivierka D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×