Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ÓsemkaÓsemka

Korki z matmy ile kosztują??jaką cene powinnam zasugerować??

Polecane posty

Słuchajcie mam mały problem... od jutra bedę udzielała 2 dziewczynom korepetycji z matmy i nie wiem jaka cene mam powiedzieć.... tym bardziej że musze dojechać... pomóżcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewree
bierz 25 zł za godzine :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjiji
1. Kim jestes? Magistrem matematyki, studentem, nauczycielem z wieloletnim doswiadczeniem? 2. W ilutysiecznym miesiecie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skonczona idiotka
30zł-35zł. u mnie indywidualnie z angielskiego biara 60zł... z matmy placilam 45... a calek do dzis nie rozumiem ale mniejsza z tym hehe:) mieszkam w baaaaaaaaaardzo maaaaaaaalym miescie. tak sa ceny troche za duzo moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia-dotiuszka
weź 50 zł, każda zapłaci po 25 i powinny być zadowolone. Jeśli będą chodziły oddzielnie to po 30 zeta od każdej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjiji
Studentem czego? Niewielkie pisze sie razem. W malych miasteczkach nauczyciele biora po 25-30zl, wiec student tak z 20zl, a jak dwie osoby to razem 30zl za godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy od złóżoności zadań. Jesli tłumaczysz im jak sie oblicza "x" z równania np. : 2x + 3 = 6, to powienienes zgarnąć 25zł/h, jesli natomiast są to liczby zespolone w całkach odczytywanych z macierzy metodą VOGLA :D to proponuje 50 zł / h :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjiji
paniusia-dotiuszka, nie rozmieszaj mnie. W malych miastach sa zupelnie inne stawki, a 25zl za godzine, gdzie nauczyciel poswieca tobie tylko 50% czasu to mozna sobie zazyczyc z Poznaniu, a nie w malym miescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 3 lata temu płaciłam 30zł za godzinę ale sama dojeżdżałam... więc jak bym wzięła 20 zł za korki + 10 zł za koszty dojazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość varyjotkaaa
nie przesadzajcie z ta kasa. male miasto ma male stawki. bo i ludzie ubożsi. zreszta jak te twoje uczennice z bogatych domow to sie nisko nie ceń. ale jak biedne dziołchy to jak pocisniesz je ceną za bardzo to moze zrezygnuja bo nie bedzie je stac.. u mnie w miescie za korki to ok25-25 zl za godz u magistra, a we wdwojke to po 15 zł od jednej.. tak u mnie - w malutkim miasteczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są to dziewczyny pomiędzy którymi jest różnica wieku 3 lat.. więc zakres materiału jest inny.. z czego wynika, że z każdą co innego będę robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia-dotiuszka
kjiji to ty chyba nie orientujesz się w obecnych stawkach. Sama udzielam korków w jednym z mniejszych miast więc jestem zorientowana, dodam nawet że na wschodzie (gdzie podobno bieda). Biorę 60 zł od osoby ale pracuję już kilka lat jako nauczyciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci powiem tak. Podjepie cie ze przyjęłas korzysc majątkową i nie oplaciłas tego w skarbówce. Zobaczysz, beedziesz siedziec za te korki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i właśnie o to chodzi, że jesteś nauczycielem z kilkuletnim stażem a ja studentką i chcę dorobić więc wiesz nie mogę takich cen narzucać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfgfggffg
jak ktos wyzej sra niż dvpę ma to bierze wlasnie 60 zl za godzine. normalni ludzie biora gora 30 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njiuhnui
paniusia-dotiuszka Paniusia, w takim razie to chyba miasto bogatych ludzi, bo w moim rodzinnym miescie (60tysiecy mieszkancow) nikt tyle nie bierze, bo ludzi nie byloby po prostu na to stac. Moja mama od lat udziela korepytycji z matmy (nigdy sie nie oglasza, ludzie kontaktuja sie z nia "z polecenia", bo jest swietna) i bierze 35zl za godzine zegarowa. Pewnie gdyby brala 40zl, to tez ludzie by przychodzili, ale juz za 50zl pewnie nie, bo to kupe kasy dla wiekszosci rodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia-dotiuszka
nigdy_nieszczery to radzę jak będziesz pisał ten donos, to zajrzyj do słownika :D Pozdrawia nienormalny człowiek, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia-dotiuszka
njiuhnui powiem tak, że ja nie przepadam udzielać korepetycji. Kiedyś ktoś mnie męczył o korki więc dałąm trochę taką zaporową cenę i tak zostało. Uczniów mam średnio 10, więcej nie chcę brać. Również się nie ogłaszam - o dziwo sami mnie znajdują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×