Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

NICK...................WIEK, TERMIN..., PŁEĆ, IMIĘ , KTÓRE DZIDZI, MIEJSCOWOŚĆ Bajua............................22.........1.04.....M.....Filip...........1.......Zakopane słoneczko81.................30.........2.04......K.....Lena..........Rzeszów Hannelka......................26.........5.04.....M.....Kamil?..... ..1.....ok Bydgoszczy Blanka6........................29........06.04....K......Karina........1.....ok Warszawy AsiaOliwka...................32.......08.04.....K.....Oliwka................Lubin alexiasz....................25........10.04....M..Aleksander.1......Krosno buteleczka85.................26.......12.04.....K.....????.......2.....Gliwice kwietniowka26..........25........14.04...K....Olga........1.....dolnośląskie ani00.....................29........14.04....M.... .Jakub.........1.....Tychy Kiniu ...................30...............14.04.....M........Wiktor..........2... martusia_mała...........21.......16.04........?.....? ........1......Jelenia Góra Słoneczny słonecznik...36........17.04.....?..............1......Dolny Śląsk Kasiek81legnica...........30.......18.04......K.....?........2....Legnica Nadia_2012..................35........19.04.....K......??.......2......Poznań uleczka90................21........21.04.....M...... Piotr........1......ok. Bielska Białej Anita1978.............33..............22,04.....M......??.....2... ok Białegostoku kika1603......................35........25.04...M.....?............2 ....W-wa Zysiolinka................25........26.04.......?......?........1.....Warszawa li_la_li..................29........29.04.......?.....?............2......Śląsk Indianka25 .........25............28.04....M..... Maciej..1...Wrocław/ Lubin karolinaaaa............26........30.04...K?..Zosia......1......ok warszawy Sylvia4709........................30.04.....M.... .Michałek.........2.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie mam cierpliwości do przesuwania tych kropeczek:) ale próbowałam. A jeśli chodzi i święta to ja właśnie bigos nastawiłam :) trzeba się zajadać póki można bo później przy karmieniu trzeba będzie uważać aby dzidzi nie zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tydzień temu kleiłam uszka a mąż ubijał karpie- 11 sztuk bo u teściów tyle karpi idzie:) mam zamiar nie dlugo robić pierniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia_mala
Co do przygotowań do świąt, to jutro zamierzam z mamuśką działać coś z ozdobami mieszkania, zamierzamy pokupować jakies kartki kolorowe, bibuły , jakies taśmy i będzie szał :) dzidzia w brzuszku tez bedzie robiła, tylko nie ozdoby a fikołki ;) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK, TERMIN..., PŁEĆ, IMIĘ , KTÓRE DZIDZI, MIEJSCOWOŚĆ Bajua.......................22.........1.04.....M... ..Filip............1......Zakopane słoneczko81..............30..........2.04......K.....Lena..................Rzeszów Hannelka...................26.........5.04.....M.....Kamil?..........1......ok Bydgoszczy Blanka6.....................29........06.04....K...... Karina........1......ok Warszawy AsiaOliwka.................32........08.04.....K.....Oliwka.................Lubin alexiasz....................25........10.04....M..Aleksander.......1.......Krosno buteleczka85.............26.........12.04.....K.....????............2.......Gliwice kwietniowka26...........25.........14.04....K.....Olga...........1........dolnośląskie ani00.......................29........14.04.....M.... .Jakub........1........Tychy Kiniu .......................30........14.04.....M......Wiktor.......2........ martusia_mała...........21.........16.04......?...........? ........1........Jelenia Góra Słoneczny słonecznik...36.........17.04......?...........?.........1........Dolny Śląsk Kasiek81legnica..........30.........18.04......K...........?........2.........Legnica Nadia_2012...............35..........19.04.....K...........??.......2.........Poznań uleczka90.................21..........21.04.....M...... Piotr........1......ok. Bielska Białej Anita1978.................33..........22,04.....M......?? ............2......ok Białegostoku kika1603...................35..........25.04.....M.....?..............2......W-wa Zysiolinka..................25..........26.04......?......?.............1......Warszawa li_la_li.......................29..........29.04......?......?.............2......Śląsk Indianka25 ................25..........28.04.....M..... Maciej......1......Wrocław/ Lubin karolinaaaa................26..........30.04.....K?.....Zosia........1......ok warszawy Sylvia4709...............................30.04.....M.... .Michałek...2.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK, TERMIN..., PŁEĆ, IMIĘ , KTÓRE DZIDZI, MIEJSCOWOŚĆ Bajua.......................22.........1.04.....M... ..Filip............1......Zakopane słoneczko81..............30..........2.04......K.....Len a..................Rzeszów Hannelka...................26.........5.04.....M.....Kami l?..........1......ok Bydgoszczy Blanka6.....................29........06.04....K...... Karina........1......ok Warszawy AsiaOliwka.................32........08.04.....K.....Oliw ka.................Lubin alexiasz....................25........10.04....M..Aleksan der.......1.......Krosno buteleczka85.............26.........12.04.....K.....????. ...........2.......Gliwice kwietniowka26...........25.........14.04....K.....Olga... ........1........dolnośląskie ani00.......................29........14.04.....M.... .Jakub........1........Tychy Kiniu .......................30........14.04.....M......Wiktor.... ...2........ martusia_mała...........21.........16.04......?......... ..? ........1........Jelenia Góra Słoneczny słonecznik...36.........17.04......?...........?.........1. .......Dolny Śląsk Kasiek81legnica..........30.........18.04......K......... ..?........2.........Legnica Nadia_2012...............35..........19.04.....K......... ..??.......2.........Poznań uleczka90.................21..........21.04.....M...... Piotr........1......ok. Bielska Białej Anita1978.................33..........22,04.....M......?? ............2......ok Białegostoku kika1603...................35..........25.04.....M.....?. .............2......W-wa Zysiolinka..................25..........26.04......?..... .?.............1......Warszawa li_la_li.......................29..........29.04......?.. ....?.............2......Śląsk Indianka25 ................25..........28.04.....M..... Maciej......1......Wrocław/ Lubin Karola11....................31..........29.04.....?.....................1......USA/Szczecin karolinaaaa................26..........30.04.....K?.....Z osia........1......ok warszawy Sylvia4709...............................30.04.....M.... .Michałek...2.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...................WIEK, TERMIN..., PŁEĆ, IMIĘ , KTÓRE DZIDZI, MIEJSCOWOŚĆ Bajua.......................22.........1.04.....M... ..Filip............1......Zakopane słoneczko81..............30..........2.04......K.....Lena..................Rzeszów Hannelka...................26.........5.04.....M.....Kamil?..........1......ok Bydgoszczy Blanka6.....................29........06.04....K...... Karina........1......ok Warszawy AsiaOliwka.................32........08.04.....K.....Oliw ka.................Lubin alexiasz....................25........10.04....M..Aleksan der.......1.......Krosno buteleczka85.............26.........12.04.....K.....????. ...........2.......Gliwice kwietniowka26...........25.........14.04....K.....Olga... ........1........dolnośląskie ani00.......................29........14.04.....M.... .Jakub........1........Tychy Kiniu .......................30........14.04.....M......Wiktor.... ...2........ martusia_mała...........21.........16.04......?......... ..? ........1........Jelenia Góra Słoneczny słonecznik...36.........17.04......?...........?.........1. .......Dolny Śląsk Kasiek81legnica..........30.........18.04......K......... ..?........2.........Legnica Nadia_2012...............35..........19.04.....K......... ..??.......2.........Poznań uleczka90.................21..........21.04.....M...... Piotr........1......ok. Bielska Białej Anita1978.................33..........22,04.....M......?? ............2......ok Białegostoku kika1603...................35..........25.04.....M.....?. .............2......W-wa Zysiolinka..................25..........26.04......?..... .?.............1......Warszawa li_la_li.......................29..........29.04......?.. ....?.............2......Śląsk Indianka25 ................25..........28.04.....M..... Maciej......1......Wrocław/ Lubin Karola11....................31..........29.04.....?.......?.............1......USA/Szczecin karolinaaaa................26..........30.04.....K?.....Z osia........1......ok warszawy Sylvia4709...............................30.04.....M.... .Michałek...2.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta, dopiszcie mnie do tabelki bo ja nie wiem jak to zrobić tak żebym potem była uwzględniona;) wiek-28 termin: 22.04.2012 płeć K Imię: Klara które dzidzi: 1 miejscowośc: Gdańsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta, dopiszcie mnie do tabelki bo ja nie wiem jak to zrobić tak żebym potem była uwzględniona;) wiek-28 termin: 22.04.2012 płeć K Imię: Klara które dzidzi: 1 miejscowośc: Gdańsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta, dopiszcie mnie do tabelki bo ja nie wiem jak to zrobić tak żebym potem była uwzględniona;) wiek-28 termin: 22.04.2012 płeć K Imię: Klara które dzidzi: 1 miejscowośc: Gdańsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczęta, dopiszcie mnie do tabelki bo ja nie wiem jak to zrobić tak żebym potem była uwzględniona;) wiek-28 termin: 22.04.2012 płeć K Imię: Klara które dzidzi: 1 miejscowośc: Gdańsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm tylko jak skonczymy sie dopisywac do tabelki...bo nic sie nie bedzie zmianialo to tabelki zginie daleeeeko na jakiejs stronie :P ja sobie dam swoj opis do stopki. jakby sobie tak kazda dala to zawszze by sie wiedzialo co i kiedy sie ma "wykluc" :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwarce9
Hej dziewczyny!! ja tez jestem w ciazy i mam termin na kwiecien...:) czuje sie dobrze tylko waga idzie w gore...ostatnio lekarz powiedzial mi ze na 100 % chlopiec ale wiadomo jak to jest z tymi procentami :P Kafka 28 ja tez mieszkan w Niedersachsen ...region Hannover a Ty...? pozrdawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny, od rana zapracowana jestem. Robię pyszny serniczek mojej babci- tak mi wczoraj po głowie chodziła i wpadłam na ten pomysł , smaki dzieciństwa wróciły- zawsze wydawało mi się ze tyle czasu się go robi a zrobiłam wszystko w 30 minut teraz muszę czekać aż herbatniki naciągną jest pyszny polecam wam. Tylko nie dodawałam jajek surowych i wiórek kokosowych, polecam wam. http://www.chillibite.pl/2011/02/sentymentalny-domek-czyli-pierwszy.html oto przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Co tam u Was? Uleczka, bardzo fajny pomysł z tą stopką, będzie dużo szybciej i nie będzie trzeba non stop aktualizować tabelki. Byłam wczoraj na obciążeniu glukozą i masakra... nigdy więcej! Dobrze, że mąż był ze mną bo ciągle było mi słabo i o mały włos nie zemdlalam (nie przywykłam do bycia na czczo i mam skłonność do omdleń). Sam smak tego napoju do przeżycia, gorzej bo nie wolno nic pić ani jeść przez kolejne 2h. Nic to, jakoś przeżyłam teraz tylko czekam na wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki jak tam humorki i samopoczucia ? Mam nadzieję, że dobrze. U mnie dzisiaj słoneczko ładnie świeci to i uśmiech na twarzy większy czego życzę każdej :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny:)u mnie słońce było ale się zmyło już za chmurami:/od kilku dni mam takiego lenia...nic mi się nie chce, a jak już coś zrobię to zmęczona jestem jakbym maraton przebiegła. Mnie obciążenie glukozą czeka prawdopodobnie w następnym tygodniu, we wtorek mam wizytę u mojej lekarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie;) A ja przeziębiona jestem okropnie,cały dzień leże..:/ wcześniej coś pisałyście o domowych sposobach na grype i musze tego poszukać. Jutro mam wizyte i już sie doczekać nie moge,no i przy tym też sie denerwuje:/ Uciekam pod kocyk--Miłego popołudnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny niemoge znaleść tych przepisów:P -- Apeluje więc do mam,które były przeziębione:) Co stosowałyście oprócz czosnku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarka poleciła sól morską na katar, a na ogólne przeziębienie to syrop Prenalen (naturalny z maliny i czosnku... nawet nieźle smakuje). Na gorączkę jeśli jest powyżej 38 stopni apap. Na bolące gardło tantum verde (choć ja nie mogłam bo jak mi znieczulało gardło to miałam odruch wymiotny). Ogólnie nie zaszkodzi herbatka z miodem, cytryną lub naturalnym sokiem malinowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję sie pierwsza :) Masakra jakaś z tymi przeziębieniami. Mnie też przez chwile coś brało, ale nie mogę się poddawać po pierwsze mam dwuletniego Frania, który mógłby się zarazić a po drugie nawet jakby się nie zaraził to by mi nie dał leżeć i odpoczywać ;) Także zapobiegawczo herbatka z miodem i cytryną czy z soczkiem malinowym. Ciepłe ubranka na dwór czapka bądź kaptur obowiązkowo. A i pozytywne nastawienie też dużo daje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;-);-) to ja sie melduje druga;-) na polku zimno brrrrr..... chyba wreszcie zima zawita do nas;-) jakos do mnie nie dociera ze za 12 dni wigilia;-) nie czuje tej atmosfery jeszcze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny,tez nie czuje tej atmosfery świątecznej, myślę ze to właśnie dlatego że nie ma śniegu. Wczoraj byłam w kościele i jakoś tak mi się lepiej zrobiło. Bo ostatnio smutno strasznie . Mój Maciek od rana się rusza. Mam do was pytanie, czy któraś zażywa żelazo? Ja muszę do końca ciąży bo mam niską hemoglobinę- ale lekarz zalecił mi na czczo więc tak robię. Jem ją od 4 dni i zawsze po niej mam mdłości i całe śniadanie ląduje w toalecie. Macie może jakieś sposoby ? Jadam lekkostrawne śniadania- płatki z mlekiem lub kromeczki z szyneczką. Mimo lekkiego posiłku wszystko mi się cofa i myślę ze jest to związane z tymi tabletkami bo od 16 tygodnia nie wymiotowałam. Miłego dnia (Maciek przesyła kopniaczki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w ten mroźny dzień:)Indianka25 ja mam niską hemoglobinę i też jem żelazo i dodatkowo euthyrox 75(od pon do pt)i 50 mg(sob-niedziela na niedoczynność tarczycy)i mój lekarz powiedział żebym najpierw jadła ten euthyrox, po południu żelazo i wieczorem żelazo. Ja zażywam takie różowe tabletki ale nie czuję się po nich źle, w ogóle nie ma żadnych dolegliwości. Może zanim zjesz śniadanie odczekaj jakieś pół godzinki, może to pomoże. Hmmm...w sumie trudno mi cokolwiek doradzić bo ja w ogóle nie miałam mdłości nawet od początku ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×