Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

no panny wygodnickie ;) i mojej sie raczej nie spieszy. a ja przytylam okropnie.. te moje zajadanie sie slodyczami poszlo mi zwlaszcza w uda i boczki :o trzeba bedzie ostro sie wziac za zrzucanie tych centymetrów po porodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba zeby zrzucic te kilogramy to bede musiala do kazdej z was na kawe piechota isc :P albo biec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajomy ginekolog powiedział, że gaz rozweselający niewiele daje, że lepiej zzo. Tyle wynika z mojego wywiadu :) Dziewczyny, a czy Krisii się pojawia? Wiem, że urodziła, ale chyba nie opisywała swojego porodu...Jestem ciekawa, bo wybrałam ten szpital, co ona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm wydaje mi sie ze krsii predzej opisala swoj poród na marcówkach :) jej nastusia ale ja Ci zazdroszcze . moge ci swoje wszystkie nadbagazowe kg oddac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wamusie
W oczekiwaniu na rozpakowanie zapraszam przyszłe i obecne mamusie do wiosennego konkursu W poszukiwaniu Wiosny.... szczegóły: http://www.facebook.com/events/29268827413351 8/ czas trwania: 26.04 - 26.05 nagroda: odzież ciążowa (świetna też jako pociążowa) książki, niespodzianki organizator: Wamusie i Brzuchatki.pl regulamin: http://www.facebook.com/events/29268827413351 8/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wróciłam z synkiem od lekarza ma zapalenie końcówki cewki moczowej dostał antybiotyk w maści i rivanolem mam okłady robić. I prawdopodobnie jednak jest stulejka bo się to robi jak dziecko ją ma :( czyli moje starania w odciąganiu poszły na marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze dowiedziałam się od ludzi spotykanych po drodze, że wcale nie wyglądam jakbym miała urodzić za dwa tygodnie przewidują wszyscy, że raczej początek maja mnie zastanie. Cały miesiąc jeszcze? AAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki ja już siersci sie pozbyłąm bylo cięzkoooo ale dalam rade :P mleko mi sie leje heh dziwne uczucie teraz tylko ubrac sie nasmarowac nozki i do szpitala na 20 jutro wielki dzien w koncu!! Ani dnia dluzej:) A jak z tymni poloznymi nikt mi nie odp...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bronka serdecznie gratuluję ;* Mojej się też nie spieszy ale ona ma jeszcze dwa i pół tygodnia do terminu ;) więc zobaczymy ;) Kasiek nie przejmuj się miałam znajomą która też nie wyglądała na to że ma zaraz urodzić a chwila moment i była już w domku z dzidziusiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze maleństwo ja mam prawie dwa tygodnie do terminu, a spodziewałam się że urodzę szybko bo synka szybciej urodziłam ale może i faktycznie dziewczynki się tak nie spieszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to dziś sie chamsko wepchałam w kolejke na KTG :) Powinnam być 6 a poszłam pierwsza :) hehe no ale juz bylam tak wkurzona że nie wytrzymałam kobietki troche sie wkurzyly i 2 jak uslyszaly ze KTG mam miec to przełozyły wizyte bo nie maja czasu teraz czekac tym bardziej ze ja mam lezec troche pod KTG. Tak jakos wyszlo nie fortunnie ale z drugiej strony dobrze bo strasznie mi ciezko juz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek tak jak kiedys pisalam u mnie w otoczeniu tak jest ze chlopcy rodza sie ok 2 tyg wczesniej a dziewczynki 2 tyg puzniej ale ja urodzilam tylko tydz puzniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nastepna nowa mamusia. Moje gratulacje! Moja babcia mi mowila, ze to chlopcow sie przenosi, ale nie wazne. Wazne, zeby bylo zdrowe. Znowu jakas pomaranczowka probuje namieszac. Mam nadzieje, ze to nie jest jedna z nas, bo falszerstwa nie lubie wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie dzis troszke wkurzylam na zakupach bo wiecie jak to przed swietami .... kolejki maaaaasssaaaakryczne. a ja ledwo na nogach ;/;/ i tak sobie pomyslalam ze kurcze nigdy nie walczylam o swoje prawa ;/ nikt mi nigdy nie ustapil miejsca nigdzie ani nic...bylam w sklepie tesco ale takim malym... 6 kas w nim jest i ani jednej z pierwszenstwem ! ;/ a kolejki takie ze ho ho !! ale jakos tak nie umiem od ludzi zadac pierwszenstwa wiec podeszlam do pani pracujacej w tym sklepie i sie pytam czy jest tu kasa pierwszenstwa jakas albo cos bo jak nigdy swoich praw nie egzekwowalam to dzis sie zle czuje i chcialabym z tego prawa skorzystac. na to ona mi mowi ze u nich nie ma kasy pierwszenstwa i ze moge isc na dzial monopolowy i tak poprosic zeby mnie obsluzyli (myslala ze tam nikogo nie ma, bo to osobna kasa do kupowania alkoholu, ale jak sie okazalo to tam byla jeszcze wieksza kolejka niz w pozostalych kasach), bylam wsciekla i bezsilna no ale coz.. spokojnie, opierajac sie na swoim koszyku z zakupami doczekalam na swoja kolej ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie ;( 10.04 mam skierowanie do szpitala bo głowka małej jest za nisko i jest realne zagrożenie przedwczesnym porodem:( cc prawdopodobnie będę miała 18.04, boje się że to za wczesnie, termin mam na 29.04;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jutro na szczescie;) termin mam na 12 kwietnia i tak o dwa dni pozniej bo planowane cc mialam na 4 kwietnia nio ale coz lepej pozno niz wcale;) Ja slyszalam ze dziewczynki wczesniej lubia sie rodzic aczykolwiek siosrta miala wywolywany porod po terminie wiec mysle ze niema jakijs reguly na to kiedy bobas bedzie gotow wyjsc na swiat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ja widze po rodzinie i znajomych ze dziewczynki po i tak jak u mnei brat rowne 2 tyg przed ja 2 tyg po i tak wszedzie nuska ale masz sie fajnie mnie cos strasznie w kroku boli tak jakos inaczej dziwnie jak bym pekala i mnei szczypalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nuska no to powodzenia Ci zycze , oby wszystko poszlo szybko i sprawnie i dzidzia byla zdrowa.:) mi zostalo 6 dni do terminu i cos czuje ze sie przeterminuje hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla kolejnych mamusi:-) Ja po wizycie - mam na 2 cm rozwarcie, podobno na dniach mogę rodzić, ale do 14.04 to raczej nie doczekam. Jeśli do pon nie urodzę to we wt 10.04 mam się zgłosić do szpitala, może już mnie tam zostawią... no i wód płodowych mam już mniej a synuś prawie 3600 - pokazało na USG:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz mniej Was tu pisze juz pewnie kazda zmeczona koncówka ciazy ajj.. mnie dzis caly dzien brzuch pobolewa , nie jest to jakis mocny ból ale juz tyle czasu boli ze zaczyna mnie to meczyc ehh.. anni00 - a to Twoja pierwsza ciaza?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja napisałam że jestem z siebie dumna. :) Napisałam , że po chamsku sie zachowałam ale no tak wyszło jakoś zresztą co się bede tłumaczyć przed pomarańczkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brinka...
no poniekat sie tłumaczysz tym " gorszym" pomaranczowym, a usmiechy swiadczą o pokorze czy dumie, szkoda słów na krowe, i tak bedzie sie czuła z tym dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro uśmiech odbierasz jako moją dumę no to rozumiem, bo z mojej strony nie jest to żadna duma dla Twojej wiadomości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brinka olej to,niektórym się nudzi, w koncu w szkołach już ferie maja;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×