Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

ja teraz jestem rozdrazniona po wszystkich krzycze wszystko juz mie przeszkadza mam juz dosc ta koncowka jest najgorsza juz nie daje rady a za chwile chce mi sie o wszystko plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ja już też mam dość tej końcówki ciąży. Nawet na zakupy wyjść nie mogę bo chodzę jak żółw i wszystko od razu mnie boli ;/ Brinka nie tłumacz się przed pomarańczową to nie ma sensu ;) a ja mam wrażenie że ta pomarańczowa to ta która kiedyś się już tu udzielała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojemu M tez sie udziela w pray ma nerwowo w domu ja wrzeszcze po malej to ona w placz on tez na nia i zaczyna sie cyrk a potem niemila atmosfera :/ ale pamietam ze z cora w ciazy na koncu tez tak mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem, podczytuje was i też mam już dosyć końcówki. Znowu pewnie nie będe mogła zasnąć, jest mi duszno i gorąco a czasem mam takie napady gorąca jakbym menopauzę przechodziła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wrazenie ze pomaranczowa to jest osoba ktora non stop sledzi nasz topik , ze nie jest to przypadkowa osoba ... a mi drazliwosc nie dolega chociaz ja przez cala ciaze raz na jakis czas mam takie dni w ktorych normalnie wszystkich bym powybijała za przeproszeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bardzo twardy i cos krocze boli staralam sie rozluznic na pilce ale nic nie daje a w nocy pewnie znow wejde na kafe bo spac nei bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastusia ja zapewne też będę na kafe. Wczoraj męczyłam się nieziemsko z zaśnięciem i tak się zastanawiam czy ja kiedykolwiek się jeszcze wyśpię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez ciagle goraco jest.. zwlaszcza w nocy.. moj spi opatulony w koldre i jeszcze marznie a ja leze w lekkiej koszulce nocnej i to za goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no zalezy od dziecka moja jak zaczyna przesypiac troche nocy to ja wyskakuje z 2 dzidzia :P i nie spie juz od 3 lat tak dobrze a jak mloda zostaje u dziadkow to nie umie spac juz z przyzwyczajenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też jest stale gorąco, a w nocy to już w ogóle. Całą noc choćby nie wiem jak zimno było na dworze mam okno uchylone bo inaczej bym zwariowała . Jej też jeszcze chciałabym się wyspać przed porodem, a tu narazie nic na to nie wskazuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzis na KTG to wogle mało brakowało a bym zemdlała ale poinformowałam asystentke mojej gin ze mi słabo i kazała mi sie polozyc na lewy bok i powiedziala ze niektóre kobiety tak maja ze na plecach nie moga lezec bo sie duszno im robi i rzeczywiscie jak sie polozylam na lewy bok to jakos lepiej mi bylo a myslałam ze to w gabinecie jest tak goraco a to tylko wina mojej pozycji lezącej - troche zamotałam mam nadzieje że rozumiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastusia..to mnie pocieszyłąs:P Brinka-->ja to najchętniej bym przy otwartym oknie spała..masakra! A za 3 lata chcemy mieć kolejne dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brinka-->u mnie ktg robią na lewym boku. Ale w szkole rodzenia poznałam dziewczynę która za cholerę nie mogła leżeć na lewym boku bo robiło jej się nie dobrze, więc musiała na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no malutka to sie przyzwyczaj :P ja ogolnie zmarzluch jestem ale ostatnio tez mi goraco to juz ta koncowka ciazy i tak wszystko daje nam popalic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak leże to czuję się jak wielka orka tudzież wieloryb na piasku, brakuje tylko ogona co by się można było wachlować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka28 -> oj no to się rozumiemy :D Ja jak juz naprawde duszno sie robi to prosze mojego M żeby otworzył okno chociaz na chwile zeby tego chlodnego powietrza wleciało troche .. widze ze robi to z niechecia bo mu zimno no ale nic mu sie nie stanie świeże powietrze mu nie zaszkodzi :) A u mnie KTG robia standardowo na plecach no chyba, że są takie przypadki jak ja to wtedy każa sie odwrócic na lewy bok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brinka-->mój P. potrafi się jeszcze do mnie tulic bo również z niego zmarżluch a ja wtedy szału dostaję. P. wtedy mówi że ma swój osobisty kaloryfer:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka28 -> Coś o tym wiem ja od swojego dostałam ksywkę ''grzejniczek'' haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×