Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

Hej Dziewczyny! Mam chwilę na mini relację z pierwszych 10 dni z moim Maluchem. Generalnie jest ok. Bardzo dużo śpi w przeciwieństwie do mnie. Ja siedzę i obserwuję jego, monitor oddechu, analizuję czy oddycha zbyt szybko/wolno/płytko/głęboko itd. Kilka razy zakrztusił się w czasie karmienia - masakra, prawie zawału dostałam. Mam mega nawał mleczny. Mały po 4 dniach wyrównał wagę z dnia wypisu do urodzeniowej i szybko przybiera - ma już drugi podbródek. Jako młoda matka jestem bardzo wystrachana, ciągle się o niego martwię, ale to chyba wymaga czasu. P.S Wesołych świąt i porodów ze znieczuleniem! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny u mnie jajca już poświęcone, teraz zakasałam rękawy i do roboty. Mieszkanie wysprzątał mąż- nawet okna wyszorował. JA muszę zrobić jedzonko na te dwa dni dla ferajny, bo jednak teściowa przyjedzie, jak zwykle przed takimi zgromadzeniami się stresuje, że za mało wszystkiego mam. Jak myślicie, czy na drugi dzień mogę podać rosół?? Bo żurek będzie na śniadanie wielkanocne tylko i nie starczy na poniedziałek. Wiem, ze to zapewne bzdet ale to pierwsze święta które organizuje u mnie i chce żeby było jak najlepiej. Dragoniki myśląc racjonalne wiem że masz racje i nie ma co świrować. Jednak jakoś jestem daleka od racjonalnego myślenia i gorę biorą nade mną emocje. Wesołych Świąt kochane kwietnióweczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja dzis mialam spacerek, na 12 poszlam z moim M do kosciółka poswiecic jajeczka ah jak ja kocham swieta Wielkanocne! Tylko pogoda mogła by byc lepsza ale to nic. Wszystko wysprzatane, salatki i inne duperele porobione, zostały tylko ciasta. Tak wiec dzisiaj do konca dnia bede sie z nimi meczyc heh , bo juz jestem wykonczona praktycznie ale jak trzeba to trzeba. Na dodatek jakies pół godziny temu zauwazylam sluz podbarwiony (lekko) krwia na wkładce. Czyzby cos sie ruszyło? Do terminu jeszcze 4 dni. Bedzie checa jak jutro w sama Wielkanoc wyladuje w szpitalu ajaj.. No i to chyba wszystko.:) Zycze Wam wesołych i pogodnych swiat, smacznego jajeczka - mokrego dyngusa oraz oczywiscie lekkich małobolesnych porodów i zdrowych dzieciaczków kochane :) Buzka ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam rozpakowana :) Wesołych świąt wszystkim mamusiom i tym jeszcze w 2 pakach :) Dziś wyszliśmy ze szpitala... Mała Karina urodzona SN 04.04.12 o godzinie 9:30 z wagą 3100 g i wzrostem 52 cm. Buziaki dla wszystkich :* Napiszę potem więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka gratulacje. Kolejna mała dama na naszym forum:) Życzę wam dużo zdrowia. Nie dziwie się, że dużo kobiet rodzi podczas świąt. Tyle roboty... Brinka może faktycznie coś się u Ciebie zaczyna, jeśli tak to życzę ci szybkiego porodu i zdrowego maluszka. Czupryna i Blanka jak ja wam zazdroszczę:) być już po porodzie i karmić piersią swoje zdrowe maleństwo- marzę o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki gratuluję dzieciątek. Coraz bardziej nam sie rozpakowywane zaczęło :) Bardzo dobrze. Ja również życzę zdrowych wesołych Świąt. Szybkich i lekkich porodów tym co są 2w1 i szczęścia z bycia ze swoimi dzieciaczkami tych co się już rozpakowali :) Kurcze pamiętam jak niedawno składałyśmy sobie życzenie z okazji Bożego Narodzenia i Nowego Roku a tu już Nasz miesiąc i kolejne święta. Jak ten czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Indianka wiem, wiem, ze jedno to pisać i chcieć a drugie to po prostu czuć i robić;) Ja chyba sama swoje myśli próbuję głośno uspokoić;) A z tym rosołem myślę, że to dobry pomysł:) Trzymam kciuki by wszystko poszło jak należy;) Gratuluję Nowej Mamusi i życzę dużo dużo zdrówka dla Ciebie i Dzidzi:) No a wszystkim Kobitkom, Dzieciaczkom i Waszym rodzinom życzę spokojnych, pełnych uśmiechu Świąt a także ogólnej siły:) Objadajcie się te co jeszcze mogą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Gratuluje nowym Mamusiom :) :) :) Ja wcoraj bylam w szpitalu i nawet skurcze mi na KTG wyszly. Chociaz rozwarcia brak. Chcialabym wam zyczyc, zdrowych, wesloych Swiat Wielkanocnych spedzonych w gronie rodziny! Martwie sie o nasza Anite :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesolych Swiat dla Was i Waszych maluszkow .. :) Gratulacje dla juz rozpakowanych...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka cisza:) Ale taka przyjemna cisza, bo to znaczy, że jesteśmy w gronie najbliższych w te najważniejsze święta w roku. Ja mam przerwe na karmienie i wysyłam Wam zdjęcie Leonka na poczte. Smacznego śniadanka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesołych świat dla wszystkich :) gratulacje dla nowych mamuś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych i co najważniejsze zdrowych świąt :) smacznego jajeczka i szczęśliwych chwil z rodziną :) gratulacje oczywiście dla nowych mamusiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :) Życzę Wam wesołych Świąt Dla rozpakowanych mamuś zdrówka i pociechy z maleństw a tych w poczekalni szybkich, bezbolesnych porodów i zdrowych dzieciaczków. Wysyłam fotki Adrianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aj swieta swieta i u mnie juz po swietach praktycznie.. Na dodatek mój M musial isc na 19 do pracy..a ja dzis sie objadlam wszystkiego po kolei mam nadzieje ze brzucho mi sie na noc nie rozboli heh raz na jakis czas mozna sobie pozwolic .:) jeszcze jutro sie spodziewamy gosci i po swietach , dzis my bylismy w gosciach i krocze moje teraz cierpi tak mnie boli..;( 2x musialam wejsc na 4 pietro tyle czasu mi zajelo zanim sie wczlapalam na nie.. wczesniej to tylko pyk i jestem na gorze a teraz? niewiem czemu tak ciezko mi to idzie.. z drugiej strony moze tez temu ze kazdy schodek to wlasnie = bol krocza Blanka gratuluje jak fajnie sie zlozylo ze akurat na same swieta wyszlyscie z malenstwem do domu.;) to dopiero musi byc cudowne uczucie .;) a u mnie nic sie nie dzieje a to tylko 3 dni do terminu i sie chyba przeterminuje aj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski ja dzis po ktg skurcze ok 75% co 11 min ale jeszcze chodze w najblizszem czasie moge sie rozpakowac jutro ok poludnia znow ide i na konsultacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zaliczyłysmy pierwszą kąpiel... w wodzie fajnie ale po wyjęciu z wanienki wrzask jakich mało. Mam chwilkę to opiszę poród. 3 kwietnia o 20 zaczęły mi odchodzić wody więc pojechaliśmy do szpitala. Dosłownie chlustało ze mnie, bałam się, że zaleję tapicerkę w aucie. W szpitalu stwierdzili brak skurczy ale przyjęli mnie na porodówkę i mieliśmy czekać na skurcze a rano jakby co to oksytocyna. Doczekałam się jednak po północy nieregularnych, potem koło 3 już były bardziej bolesne i co 5 min. O 7 miałam dość i chciałam znieczulenie. Musiałam doczekać 8 by stwierdzono, że rozwarcie 3cm i można zrobić zzo. Niestety potem zmieniły się położne i następna o 8:30 stwierdziła, że rozwarcie 9 cm i na znieczulenie to już za późno. Na to ja, że w takim razie ja nie rodzę i do męża czy zawiezie mnie do domu? Cały dalszy poród wypominałam położnej, że mi obiecano zzo i nie dostałam. O 9:30 urodziła się Karinka. 10 pkt agpar. Szybko zapomniałam o porodzie, nie było tak źle. Doszłam do siebie już następnego dnia (mimo nacięcia krocza). Tak więc nie bójcie się porodu :) Powodzenia wszystkim 2w1. PS> Dzieciaczki już urodzone przez Kwietniówki są śliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta !! :* Życzę spokojnych, wesołych świąt :* Błogosławionego dnia, wraz z miłosierdziem Bożym, oby nasze maleństwa, te już narodzone i te będące w naszych brzuszkach , ich serduszka były wypełnione łaską uświęcającą od Trójcy Przenajświętszej :) Smacznego jajeczka, wesołego zajączka i mokrego dyngusa. Dla mam co mają już dzidzię Dyngusa życzę mega mokrego hehe oby Was obsikały dzieciaczki :) hehe Przepraszam,że tak późno życzenia, ale non stop coś się działo, ktoś przyjechał, tu do teściów. Narazie w dwupaku, we wtorek wizyta, ale narazie nawet brzuch mi się nie zniżył :( Gratuluję świeżo upieczonym mamom !!! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane jak Wy tak opisujecie te porody praktycznie bezwysiłkowe i bezproblemowe to Wam zazdroszczę. I sama juz bym jednak chciała być po. Mieć już to za sobą. Ale jeszcze 1,5 tygodnia do terminu. Skurczy praktycznie nie odczuwam, brzuch jeszcze wysoko. Jakbym miała urodzić w tym samym czasie co synka to wypadałoby na jutro, a tu żadnych oznak. A tak patrzę na zdjęcia Tych słodkich dzieciaczków i naprawdę się swojego doczekać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick...............Wiek.....Data porodu...Płeć.....Imię......Który poród...Miejscowość Bajua...............22.........01.04.......M......Filip.. .........1..........Zakopane słoneczko81.........30.........02.04.......K......Lena.. ..........?..........Rzeszów Dragoniki...........28,........03.04.......K(?)...Maja... .........2..........Wrocław Hannelka............26.........05.04.......M......Kamil.. .........1..........ok.Bydgoszczy M4DZ1A..............28.........06.04.......M......Adam... .........1..........Kraków alexiasz............25.........10.04.......M......Aleksan der......1..........Krosno Brinka..............19.........11.04.......K......Julia(? )........1..........ok.Suwałk buteleczka85........26.........12.04.......K......??????? .........2..........Gliwice Iwonaa19............19.........12.04.......K......Julia.. .........1..........ok.Radomia Nastusiaelo.........25.........13.04.......k......Milena. .........2..........śląsk kwietniowka26.......25.........14.04.......K......Olga... .........1..........woj.dolnośląskie ani00...............29.........14.04.......M......Jakub.. .........1..........Tychy Kiniu ..............30.........14.04.......M......Wiktor.......... 2..........???????? Kafka28.............29.........14.04.......M......Daniele k........1..........Niemcy Kasiek81legnica.....30.........18.04.......K......??????? ?........2..........Legnica agaf................26.........18.04.......M......Kubuś. ..........1..........Reszów martusia 82.........29......18.04(5.04)....K......Lena............3.. .......Uk Nadia_2012..........35.........19.04.......K......??????? ?........2..........Poznań różyczka83.....................20.04.......M......Szymo n..........1..........Wrocław martusia_mala.......21.........20.04.......M......Kornel. ....................Jelenia Góra uleczka90...........21.........21.04.......M......Piotr.. .........1..........ok.Bielska Białej qwarce..............22.........21.04?......M......Philipp Kuba....1..........Burgdorf Anita1978...........33.........22.04.......M......??????? ?........2..........ok.Białegostoku malutkaa28..........28.........22.04.......K......Klara.. .........1..........Gdańsk gwens...............24.........24.04.......K......Zuza... .........1..........Śląsk pierwsze_malenstwo..19........ 25.04.......K......Julia...........1..........Bydgoszcz kika1603............35.........25.04.......M......Dawid ..........2..........W-wa Zysiolinka..........25.........26.04.......M..... Wojtuś..........1..........Warszawa Indianka25 .........25.........28.04.......M..... Maciej..........1..........Wrocław/ Lubin li_la_li............29.........29.04.......?......??????. .........2..........Śląsk Karola11............31.........29.04.......M......Mateusz ek.......1..........USA/Szczecin MAMUSIE JUŻ ROZPAKOWANE: Nick...........Data porodu....Waga.....Wzrost...Imię dziecka.......Miejscowość IZAMAMA...........29.02......3050g......52cm.....Jaś ..............(?)..... Asia033...........24.03......3020g......54cm.....Oliwka.. ..........Lubin kasia_27_słupsk...25.03......3370g......47cm.....Kajetan ...........Słupsk Krisii............25.03......3750g......57cm............. ................. FlorentynaAnna....28.03......3640g......51cm.....Orest... ..........ok. Suwałk lola_lu..............29.03........????........???........ .Brunon..........???? beata.sr..........30.03......2800g......51cm.....Do minik-Śpij w spokoju Nasz Aniołku:* S.U.R.I...........31.03......3550g......55cm.....Jaś.... ...........Śląsk Czuprynaa.........02.04......3760g......57cm.....Leon.... ..........Radom Bronka w kropki...02.04......3314g......----.....Adrian...........Szk ocja Blanka6................04.04.......3100g.....52cm......Karina.......ok Warszawy Sylvia4709........05.04.......2630g.......52cm...Michałek.. .....?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rzeczywiscie porody opisuujecie na bardzo 'lekkie' oby kazda z nas taki miala czego kazdej zycze z calego serca.;) nastusiaelo - a jak odczuwasz te skurcze? boli cie brzuch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej noc jakos przespalam skurcze w miare sie wyciszyly ale corka spac mi nie dala co chwile mnie wolala a jestem juz tym wykonczona jakie mialam wiecia nawet ich za bardzo nie czulam w porownaniu z tymi jak rodzilam Amelke na ktg tylko bardzo mocno napinal mi sie brzuch i troche to bolalo ale minimalnie i wychodzily juz do 75% to taka ich skala nasilenia niby dokladnie sie nie znam polozne mowily ze gdybym przyszla rano to by mi daly oxy i bym rodzila ale teraz koncza zmiane :P dzis mam isc na kolejne ktg i jakies badanie bo lekarz wczorajszy widzial nieprawidlowosci w pulsie dzidziusia mnie w nocy przeszlo a teraz jak siedze znow brzuch sie napina i boli w dole tak jak by krocze mala tez sie intensywnie rusza wiec wiem ze jestem blizej niz dalej :P wiecie ja porownuje skurcze do takich jak mialam przy 1 porodzie mega bolesne ze znaczna przerwa ale to nie powiedziane ze teraz tak bedzie ach co jeszcze polozna mowi ze jak odejda komus wody to polezec z 30 min zeby glowka dziecka sie przeparła wtedy lepiej sie rodzi ale o co w tym chodzi nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki :) ja po swiateczny obzarstwie ?:D mam pytanie: po jakim czasie po odejsciu czopu sie wam akcja zaczela ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ :) Ja do tej pory wcinam hehe, na wadze przyszło 57 kg ;)) Czuję chyba, że brzuch mi się obniżył. Wczoraj na wieczór syn mi tak dawał popalić, napierał głową w kanał rodny.. bardzo bolało... chyba powoli chce się szykować do wyjścia :) tylko kiedy ;> Uleczka> od wyplyniecia czopu mozesz urodzic nawet za 2 tyg. Jak byłam teraz w szpitalu to babka była po terminie 5 dni, dzien wczesniej odszedł jej czop, krwawiła, i na wieczór wzmożyło się krwawienie i nagle skurcze. Nad ranem urodziła pięknego synka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×