Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krisii

KWIECIEŃ 2012!!!!

Polecane posty

cinamoonka... pierwszy raz od 3 miesięcy taki smutek mnie ogarnął ;( nic nie umiem powiedzieć, jesteś mądrą kobietką, mówisz mądre rzeczy i dobrze, że wierzysz. A uda się napewno, nie możesz zwątpić. Życzę teraz spokoju cierpliwości i wytrwałości. Będę myślala o Tobie i pomodlę się aby szybko Bozia ukoiła Twój ból, a Twój Aniołek zadba juz aby następny urodził się zdrowy i dał Ci szczęście. I nie zapominaj o Nas, jesteśmy przcież przyszytą rodzinką... a niedługo bedziesz radośnie nam tu nowiny ogłaszać, tego życzę Ci z całego serca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bajua
Kochana trzymaj sie....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buteleczka zarejestruj się najpierw to się zalogujesz później... mnie też wywalało tam parę razy.... przyzwyczaiłam się tutaj, tam tak kolorowo tyyyyle tam wszystkiego , no ale cóż poszłam tam za Wszystkimi ... lubiłam tą Kafe ale w mniejszości chyba jestem to nie marudzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co się dzieje, wypełniasz wszystkie okienka jak trzeba ? to jak z pocztą ... od razu przyślą Ci wiadomość na mail... i ja wtedy mogłam dopiero się zalogować jak ją przeczytałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, mi też ciężko się na tamte forum przestawić, ale też poszłam za innymi :) bo przecież bez KGW ciężko by było ;D Myślę że parę dni i będziemy z tamtego forum bardziej zadowolone bo już będziemy wiedziały co i jak... zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatu1
buteleczka, podaj mi swojego maila i login z jakim chcesz sie pojawic na forum. sprobuje cie zarejestrowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatu zaraz zobacze bo bawilam sie w pracy i w koncu zaskoczylo zaraz zobacze czy faktycznie a jak nie to Cie poprosze o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZY TYLKO JA MAM PROBLEMY NA TAMTYM FORUM, ZALOGOWANA JESTEM ALE NIC NIE DZIAŁA NIGDZIE NIE MOGĘ WEJŚĆ ANI NIC ZOBACZYC... HMMM CZY MNIE ZABLOKOWANO ;)) ? HAHAHAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest troszkę takie skopmlikowane, ale damy rade, ja najbardziej nie lubie jak otwieram i zanim ustawię sie na odpowiedniej stronie to troche mi to czasu zabiera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bwetgytygtkm75ynyk
tamte forum jest badziewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krokodylica
Szkoda, że ten topik umiera. :( Pisałam tu pod czarnym nickiem, ale widzę, że nie ma do czego wracać. Na tamtym forum też się pewnie wszystkie znacie i nie ma co się wbijać. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bwetgytygtkm75ynyk
głupi jest i tyle spadam stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvtjjjiebl
naucz sie kretynko kopiwac linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne, że działa
trzeba skopiować link i usunąć spację :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się też tu lepiej pisało i nadrabiało zaległości bardziej czytelniejsze jest to forum no ale tam mozna wiecej powkladac zaś ja tu i tak zagladam i bede zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×