Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ataman Ryps

SMOLEŃSK na POWAŻNIE

Polecane posty

Gość Że wspomnę tylko...
miał swoje zasługi i w moim życiu (świeć Panie nad Jego duszą), choć nie był z mojej bajki; kiedyś w 2005 roku kupując Gazetę Wyborczą zobaczyłam na pierwszej stronie Andrzeja Leppera w klatce, trzymajacego za pręty, jak zwierzę w zoo. Gazeta kpiła i wyszydzała człowieka. Był to ostatni raz kiedy wzięłam ja do ręki...i wrzuciłam do kosza na śmieci. Św. pamięci AL uchronił mnie od dalszeko kontaktu z GW... '''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilu ludzi jeszcze niewygodnych
zginie rządy PO to morderstwa, samobójstwa, wypadki lotnicze jeden za drugim..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kim będzie następny denat?
Czy jest drugi taki kraj w Europie, gdzie co roku notuje sie spektakularne 'samobojstwa' w niejasnych okolicznosciach dotykajace ludzi uwiklanych w polityke lub pracujacych w jej bezposrednim otoczeniu ? Czy jest drugi taki kraj w Europie, gdzie prezydent ginie w okolicznosciach nieprawdopodobnych, a 'sledztwo' w tej sprawie jest taka farsa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To na zawsze pozostanie
w naszych myślach. A wczoraj czytałam o aferze FOZZ że wszyscy mający z wykryciem tej szajki zginęli, młody człowiek pracownik NIK, prezes, zastępca prezesa, nawet policjanci którzy znaleźli Folzzmana.Szefem Banku był Balcerowicz, nigdy dokumentów nie udostępnił do kontroli bo młody człowiek został odsunięty od sprawy i zaraz zginął. Potem Smoleńsk, Wróbel, Łódz i biuro PIS. Wiecie kto rządzi Polską to jasne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Policja rozpocznie śledztwo
w poniedziałek a my już wiemy, że to samobójstwo? Skąd to wiemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdzie list pożegnalny
Z całą pewnością taki list pan Andrzej Lepper napisał by rodzinie,którą kochał. Lekarz fachowiec wydał już diagnozę,powieszenie samobójcze.Podziwiam ten profesjonalizm. Może jednak należy sprowadzić fachowców z zagranicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakie były Jego ostatnie słowa
- czy może podobne jak śp. Grzegorza Michniewicza? Może coś w rodzaju: "Ale, Panowie, dlaczegoooooooooo???!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samobójcy to symbol Poskości
Wiemy już, że Protasiuk był samobójcą (może Miller myślał, że się tym "moherowym beretom" przymili, jeśli powie, że go tam nie było). To, że gen. Błasik był pijany, mamy przyjąć, jako okoliczność łagodzącą, pewnie jeszcze to chwilkę potrwa, ale GW, PO i TV... pracują intensywnie nad tym. Nie jest trudno przewidzieć, co będzie następnym etapem kampanii wyborczej PO. Paralizator Ćwąkalskiego jest już tylko symbolem w tej serii samobójstw poczynając od świadka w sprawie Olewnika, po sznur od odkurzacza Michniewicza, Zielonkę, Wróbla (a może coś tam było ze świętym Popiełuszką i nawet "jezuitą" wysłanym przez zdRadka do FR na przyjęcie Prezydenta Kaczyńskiego). Jakiś sprytny funkcjonariusz FSB powiedział "zabić kogoś, to żadna sztuka, ale zabić tak, aby wszyscy mysleli, że to samobójstwo, to jest wyższa sztuka godna agenta FSB. A może jednak Prezydent Lech Kaczyński był samobójcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udowodnij, dowody i
konkrety poproszę poparte linkami z GW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętam początki
kariery A. Leppera i teraz, gdy sięgam pamięcią wstecz, jestem zdumiona, jak bardzo on się zmienił. Począwszy od słownictwa, po wygląd zewnętrzny, aż po sposób ubierania się. Te jego garnitury od Armaniego, no i krawaty ... Krawaty były tak piękne, że to aż bolało! Przypuszczam, że wygląd zewnętrzny Leppera kosztował miesięcznie więcej, niż średniej klasy samochód, ale też to było widoczne. No, i słynne "jak można zgwałcić prostytutkę" wcale nie było gorsze od panapremierowego tłumaczenia, co należy robić, żeby nie musieć się kłopotać emeryturą (dzieci). W gruncie rzeczy, Lepper prezentował sobą kogoś o kilka klas wyższych, niż Kalisz, który mówi, że oni "som" zagrożeniem. Prawnik! Nie wspominając o Panu Prezydencie, który z wdziękiem słonia morskiego oznajmił, że wyznacza wybory na dzień "dziewiątego" października. Humanista!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmierć Andrzeja Leppera
to nie pierwsza tragedia w środowisku Samoobrony w ostatnim okresie. Pod koniec czerwca samobójstwo popełnił blisko związany z Lepperem jego były doradca Wiesław Podgórski podaje portal tvp.info. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprawa dziwnie wygląda.
Dlaczego? Rzecznik policji przed siedzibą Samoobrony stwierdził,że "znaleziono wiszące ciało Leppera".Nic na temat samobójstwa i czy brały udział osoby trzecie". Natomiast świat dziennikarstwa zaczął KLEPAĆ, że lekarz stwierdził SAMOBÓJCZY zgon. Jeżeli ten lekarz taki mądry-śledczy, to czemu nie stwierdził "o której godzinie nastąpił ten zgon"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziwny zbieg okolicznosci?
S.Zielonka - maj 2009, zaginiony, szyfrant wywiadu wojskowego; G.Michniewicz grudzien 2009, samobojstwo, dyr kancelarii premiera; Dr Dariusz Ratajczak - maj 2010, znaleziony martwy w samochodzie, znany z głoszenia niezależnych poglądów chciał zająć się badaniem katastrofy w Smoleńsku; K. Knyż czerwiec 2010, znaleziony martwy w swoim domu, operator Faktów TVN Prof. M. Dulinicz czerwiec 2010, zginął w wypadku samochodowym, miał być szefem grupy archeologów, która miała wyjechać do Smoleńska; E. Wróbel - pazdziernik 2010, zamordowany rzekomo przez swojego syna, miał podważyć raport MAK ; A. Lepper sierpien 2011, samobojstwo, dzis mial zeznawac w sadzie, chciał potwierdzić zeznania Jarosława Kaczyńskiego dotyczące „afery gruntowej;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DORZYNANIE WATAHY
cd.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety chyba Antek
ma rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michniewicz z kancelarii
Prezesa Rady Ministrow tez popelnil samobojstwo,powiesil sie na sznurze od odkurzacza. Czy Leper i jego doradca tez wczesniej robili porzadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek leszczyński NH
Oczywiście odnośnie Leppera to bardzo przykra sprawa :( Zapamiętam go jako człowieka reprezentującego tych co w prosty sposób rozumieli politykę, marginalizowanych przez kolejne rządy udające, że problemów nie ma, ale byli przecież Polakami i to razem z nimi tworzyliśmy naród Polski. Lepperowi patriotyzmu bym nie odmówił, nawet wysypując importowane zboże na tory mimo, że w specyficzny sposób to przejawiał to miał na celu dobro Polskich rolników. Zegnaj Andrzeju :( byłeś dobrym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fragment wywiadu
z Andrzejem Lepperem (8.09.2010) w gazecie Fakt. Ironia losu. Wyśmiewany przez wszystkich Andrzej Lepper mógł mówić prawdę, kiedy grzmiał z trybuny sejmowej na temat talibów lądujących w Klewkach. -Ja tych informacji nie miałem od chłopca z ulicy ani nawet od Bogdana Gasińskiego, z którego potem zrobiono w mediach chorego psychicznie. To było wiarygodne źródło. Ale nie chce o tym teraz mówić. Z ludźmi związanymi z tą sprawą nie miałem ostatnio żadnego kontaktu - mówi Andrzej Lepper w rozmowie z FAKT.PL. Szef Samoobrony unika odpowiedzi na pytania dotyczące wydarzeń w Klewkach, małej wsi położonej 8 kilometrów od Olsztyna i 48 km od lotniska w Szymanach, gdzie miały lądować samoloty CIA. Mówi niewiele: -Tam w Klewkach nie ma lotniska. Także tam nie lądowały żadne samoloty. Tam ich (talibów) dowożono. Helikopter lądował i przywoził ich z lotniska w Szymanach. Lądował na placu. Na betonowych płytach - mówi Lepper i dodaje, że w Klewkach lądowali "różni talibowie". I ci, którzy współpracowali z amerykańskimi żołnierzami i ci którzy byli więźniami. Po tych słowach Lepper milknie. Odmawia własnej oceny wystąpienia z 2001 roku i komentarzy na temat tajnych więzień. - Nie chcę o tym mówić. Rudolf Skowroński zaginął. Teraz go szukają, ale tak żeby nie znaleźć... - urywa Lepper i kluczy, gdy pytamy go jego wiedzę na temat tajnych operacji CIA w Polsce. Skowroński był jednym z najbogatszych Polaków. Zaginął lub sam ukrywa się od 2005 roku. Jest poszukiwany międzynarodowym listem gończym w sprawie nieprawidłowości w Ministerstwie Finansów. Tajemnicą poliszynela były jego związki z wywiadem PRL i specsłużbami o czym pisała m.in. "Rzeczpospolita" i "Życie Warszawy". - Boi się pan o tym mówić? - pytamy. - Trochę tak. To są takie sprawy, że lepiej o nich nie mówić - kończy Lepper. Źródło: http://www.fakt.pl/Tylko-u-nas-Lepper-boi-sie-mowic-o-talibach,artykuly,81786,1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A podczas lądowania normalnego
rejsowego samolotu, wszyscy łącznie z stewardesami i pilotami są przypięci pasami do foteli.... >>>>>>>>>>>>>>>normalny rejsowy, nienormarny wojskowy, pomylony charterowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ nigdy nie mielismy dostepu i miec nie bedziemy, dla Rosji to zadna "katastrofa" tylko"wypadek", i nigdy tez prawdy sie nie dowiemy bo mocarstwo,nigdy nie pokaze tego ze sa w nim slabe strony i luki w systemie obronnym chociazby( wypadki statkow wycieczkowych ostatnio,lub lodzi podwodnej KURSK) } Od samego początku o tym piszę. ;) Dlatego mnie jakoś nie specjalnie rusza ta cała sprawa, oczywiście nic mi do tych co jednak usiłują dojść prawdy. Życzę im powodzenia, mimo że mam niemal pewność że się im to nie uda. W tle u mnie leci symfonia op 12/3 pierwsza część, Boccheriniego, dość groteskowo odbiera mi się wypowiedzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do specjalistów i profesjonalizmu, przypomnę żartobliwe powiedzenie; " Arkę zbudował amator a Titanica profesjonaliści i specjaliści. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GW ma świadka awantury
jaką urządził generał kapitanowi na krótko przed wylotem świadek GW stwierdził, że z ust generała padły niecenzuralne słowa po tym jak kapitan odmówił lotu, kapitan powiedział, że nie poleci bo nie, a generał go opier...... Zgodnie potwierdzili to dziennikarze GW ogladając zapis kamery przemysłowej z lotniska, wyczytując z ruchu warg "mięcho" rzucane przez generała w stronę kapitana Niestety prokuratura nie może odnaleźć świadka tej słynnej awantury, a na zapisach kamery przemysłowej prokuratura nie może odszukać kadrów na których widać byłoby rozmowę....ups. awanturę między generałem i kapitanem, w ogóle nie ma kadrów na których jednocześnie był generał i kapitan Czy nie sądzicie, że GW -ekspert nad ekspertami wszelkiej maści powinna się zajmować się każdym śledztwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek leszczyński NH
Profesjonalistę po zarobkach poznasz :) Na państwowym to jeszcze żadnego nie spotkałem bo tam jest klucz doboru stanowiska zupełnie inny niz kompetencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem może Noe był szkutnikiem, Biblia milczy na ten temat, poza tym jak napisałem to tylko żart. Ja nie traktuję tego powiedzenia poważnie jak i pana atamana. Mam do tego prawo. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profesjonaliste po wykształcen
i doświadczeniu poznasz. Nie po zarobkach... Shatyn to o Tobie, bido z "nęndzom"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek leszczyński NH
Właśnie że po zarobkach bo jak ktoś płaci ze swojej kieszeni to chce wiedzieć za kogo i za co. Bo jak z pieniędzy podatników to takie sprawy gówno obchodzą byle swój*. *swój- peło , rodzina, kumpel za coś w zamian, ..itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek leszczyński NH
Wynika z tego , że jesteś komunistom :D:D:D:D Nie będe ci tłumaczył ale po prosze dowody, że znachor zarabia tyle a lekarz tyle. Przynajmniej wypierdolisz z kafe na x minut googlując :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darek leszczyński NH
Nie ma dowodów??? bidusiu...:o:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×