Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ataman Ryps

SMOLEŃSK na POWAŻNIE

Polecane posty

Gość no tak. to smutne że
tak masz.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ataman Ryps
Myślę, ze w PO mam przyszłość ja syn komunistów lubię kraść forsę więc nadaję się do po poza tym mam nierówno z garem jak mój idol Niesiołowski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to Atamanie Rupsie
w kolorze orange. jest smutno że takie masz kompleksy, że takich masz rodziców. jak mogłem to cię pocieszałem. teraz już tylko psychiatra może ci pomóc. wracaj do zdrowia! trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ataman Ryps
Taki jestem przkry, że strzelam przy każdym poście żałosne motki, żeby się dowartościować moja morda jest tak tragiczna, ze w realu nie mogę tego zrobić bo gdy się uśmiecham labo smucę ludzie patrzą na mnie krzywo... korzystam więc na necie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn pisz do redakcji
pisz, pisz, pisz do redakcji. To skandal!!!!!! Ty głosisz wolne słowo z Nowej Huty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ataman Ryps
Ja "Czarny" Ataman Ryps i pomarańczowy i moje pomarańczowe przedrzeźniające mnie sumienie apeluję zabijcie mnie bo moja egzystencja na świecie, założenie tego tematu i wpisy w nim to obraza dla świata... Proszę zabijcie mnie, tym samym chroniąc się i świat przed moją głupotą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to ty to napisz
swój nick na czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn pisz do redakcji
nie podziałało!!! Niech odblokują jeszcze nicka: Ataman Ryps Shatyna wykończyła nie redakcja, tylko ifuncia i Anouk!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn pisz do redakcji
09:46 [zgłoś do usunięcia] iftar Nie przeginaj... Moje prywatne zycie, to moje prywatne zycie. A to, że dla własnej korzyści zaczynasz je tutaj wywlekać na światło dzienne jest wyjątkowo niesmaczne i perfidne. Jeszcze chwila i zacznę żałować, że sie poznaliśmy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak radziłeś: " 14:19 [zgłoś do usunięcia] Sahtyn pisz do redakcji wszyscy są z Tobą- my prawdziwi POlacy!!!!!!!" I podziałało. DZIĘKUJE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn pisz do redakcji
10:42 [zgłoś do usunięcia] iftar Nie Shatyn, nie bedziesz robił co chcesz. Taka postawa możliwa jest wtedy, gdy rzecz dotyczy wyłącznie Twojej osoby. Gdy dotyczy mojej - musisz respektowac moje zdanie na temat. Takie są reguły demokracji. Skoro tak głośno krzyczysz o szanowaniu Twojej osoby, naucz się sam szanowac innych. Kolejne posty dotyczące iftar będą przeze mnie zgłaszane na śmietnik. :o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyliło ci sie. To nie jest topik o Shatynie. To jest topik o Smoelsńsku. Popatrz na tytuł i powoli przeczytaj. Może zrozumiesz, że posty do Shatyna umieszczasz nie na tym topiku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ataman Ryps
Jestem obrazą dla tak pieknego kraju jak Polska... Moje jestestwo jest obrazą dla jej historii, kultury, nauki, sztuki, muzyki.. To mówię ja Czrny-Pomarańczowy Ataman Ryps...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn pisz do redakcji
No całkiem mi się pomerdało w moherku. To z tej złości że przegramy wybory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn pisz do redakcji
Jak to przegramy!!!!!!?????? Czuma tyle ujawnił na PiS!!!! Wygramy!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ataman Ryps
Jestem wesoły Ataman pytacie skąd się wziąłem jestem tajnym eksperymentem PO wyhodowanym po to, aby służyć Platformie ze wszystkich sił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ataman Ryps
Widzicie jaki jestem przykry i założyłem przykry temat, i robię przykre wklejki a mordę mam gorszą niż Quentin Tarantino... Widzicie tragizm mojej postaci jak w Antygonie Sofoklesa... Ale ja nie mam tak ślicznej mordy jak antygona bo wyglądam jak gówno... To mówię ja wasz ATAMAN RYPS W 3 OSOBACH...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn pisz do redakcji
Czemu tak Cie obrażały???? 17:07 [zgłoś do usunięcia] Shatyn Ale żeby być uczciwym, bo tego co widziałem i co przezyłem, nijak nie można udowodnić... Jedyna osobą która się na tym zna jest Anouk. A więc prosze o jej opinię. Taka konkretną. Czy to co mówię zgadza się z ówczesną rzeczywistościa czy nie. Milczenie Anouk poczytam za potwierdzenie. Zaprzecz wyraźnie Anouk, jeśli mogę prosic, moim słowom, tak żeby nie było wątpliwości. Jesli Anouk uzna że skłamałem, przeprosze i opuszczam to forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tylko nie w kosmos
ten jest zarezerwowany dla posła PO Czumy, który za uczciwość tak rzadką w PO- ma być tam wysłany przez Salon tow. T. Liza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ataman Ryps
Taka kompromitacja atamanie nie sądzisz, do takich rzeczy się przyznaleś ja bym na twoim miejscu już nie zaglądał na forumm.... To ci mówie ja twój wewnętrzny głos jedna z 3 osób..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To poważny topik
jak jego założyciel, chwilowo nie na leczeniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ataman Ryps
Spierdalaj zaraz pójdę do mojego idola posła Szejnfelda po nowe fortele retoryczne i przeczytam książkę sztuka argumentacji dla idiotów i będę dalej jechał pisowców.. A za każdego sobie zwalę na podobiznę Tuska... Albo pogłaskam mamę po włosach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn atamński
zapraszam do notariusza! Chętnych znowu będzie brak? pokazałbym żonę i pańskie papiery.... tchórzycie, jak zwykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ataman Ryps
Moja sąsiadka obleśna sprzedawczyni z warzywniaka ładuje mi pałkę pamiątkę mojego ojca ze służby w ORMO w dupsko i przy tym ja wydaje tak rozkoszny odgłos pochwalny na cześć Tuska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn atamński
minęło 10 sek. tak myślałem, bidoki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ataman Ryps
Chciałbym aby jakiś minister z rządku Tuska byle nie babka pobawił się moim gardaczem ku chwale III RP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shatyn atamński
jesteście za malutcy aby mnie obrazić! mnie obrazić nie można jak ministra Millera. jestem dumny, bo on to ma po mnie. znowu obszczaliście sobie nogawki... bidusie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ataman Ryps
Mówiłem, ze jak się naoglądam za dużo posłów PO i dziennikarzy TVN to w nocy miewam zmazy nocne alias polucje? MAm z nimi erotyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×