Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ataman Ryps

SMOLEŃSK na POWAŻNIE

Polecane posty

Gość Posługuję się faktami
o nic iftar nie będę prosił... to twoja znajoma nie moja... mi ona jest obojętna, nie lubię pustych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posługuję się faktami
Już w żądnej sprawie. To za trudne do ciebie do pojęcia, jak dla Lisa uczciwość posła Czumy. On pierwszy postanowił przerwać ten obłęd. Pomyśl o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posługuję się faktami
"No powinieneś wreszcie Shatyn" Powinienieś, ale nie musisz. Będziesz dalej robił z siebie pośmiewisko, tymi wklejkami do których ma każdy dostęp. Prawdę odkrywają dziennikarze śledczy płacąc za to życiem (też w Polsce) a wklejacze do których ja się też zaliczam. Tylko je nie robię z tego sacrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posługuję się faktami
a nie wklejacze-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posługuję się faktami
może durnoty, a może nie... czasami ktoś używa mózgu poza bezkrytycznym wklejaniem. a iftar ma nierówno pod sufitem ja ty i pewnie to nie jej wina jak i u ciebie... śmieszne jest tylko pragnienie jakieś autorytetu dla siebie tutaj. o dostaniesz od tej iftar kolejną zjebkę jak zajdzie okoliczność mimo tego lizodupstwa z twojej strony....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posługuję się faktami
dlaczego obrażam iftar? bo to pusta kobieta jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posługuję się faktami
no chyba jasno napisała że więcej niż pól minuty na 1800 metrów, nie ma tu żadnej głupoty, ona ma setki lotów pasażerem choćby, ty nie.... ty tylko wklejasz... otulona jest jak każdy, może się mylić, ekspertem nie jest, ale nie sra wyżej niż dupę ma, jak iftar np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posługuję się faktami
widziałem trochę wpisów iftar- poniżej minimum. Znam ją ile trzeba. Stąd. Wpisy też świadczą o osobie. Jest podobna do ciebie- stąd te wasze konflikty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posługuję się faktami
"No to policz ile metrów przebywa samolot lecacy z szybkością 300 km/h. I juz bedziesz wiedział..." Nie chodzi ile przebywa, a ile się zniża i o to chodziło otulonej!!!! Dziecko by załapało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posługuję się faktami
16:54 [zgłoś do usunięcia] Ataman Ryps. "otulona jest jak każdy, może się mylić, ekspertem nie jest, ale nie sra wyżej niż d**ę ma, jak iftar np." I znowu obrazasz Iftar.... gdzie? chwalę otuloną a i to słabo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posługuję się faktami
Skąd takie wiadomości że ty nie? Po twoich wpisach. Ale jak wiem ty wszystko masz i wiesz i od wszystkich jesteś lepszy. Co do iftar. może i ją obrażam- widocznie zasłużyła. A że jesteś przeciwieństwem wiem- przeciwna płeć. Charakter ten sam- widać po wpisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posługuję się faktami
no nie doczytała tego zdania- tak myślę- ja będzie to przyzna jak sądzę. Mimo że mniej "porządna" od iftar. Ale zostawmy otulona i iftar którą obraziłem, ale ona to lubi. Ty tego nie zrozumiesz też. Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posługuję się faktami
A le tu się nie udowadnia niczego. Np. ja twierdzę że iftar ma trochę pomieszane i tego nie udowodnię nigdy do końca. Ale takie mam zdanie. Ktoś inny powie to o mnie. To dopuszczalne. Bo nie szerzy nienawiści. Niech sobie pisze iftar cz ty co chcecie. Ale udowadniać to możesz w sądzie nie tu. To tylko babskie forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posługuję się faktami
Wybacz ale o pilotowaniu TU-154 M, nie masz pojęcia, ani innej podobnej maszyny czy nawet awionetki. Skąd wiem zaraz będzie? Stąd. Więc nie pisz że się na tym znasz. Wklejasz tylko, ot co. I robisz z siebie pośmiewisko, tymi swoimi dennymi komentarzami. Ale jak lubisz to OK. Dla mnie lepiej- bo widać jakich to PO ma zwolenników. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posługuję się faktami
A w ogóle to miłego weekendu nieco powalona iftar, otulona i Ryps 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos mi sie zdaje,
ze Lepper dostal propozycje nie do odrzucenia, listu nie ma, lekarz niczym za komuny juz wszystko wie zgodnie z linia partii, sprawa smierdzi na kilometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leppera nie było
w smoleńsku patafianie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy TVN-24 ujawni nazwisko
dziennikarki z którą umówiony był dziś A. Lepperi co miało być przedmiotem ich rozmowy...? Czy Lepper chciał się czymś ważnym podzielić z dziennikarką? Tym czymś o czym wspomniał Januszowi Maksymiukowi? Oto relacja Maksymiuka: "Spytał: Jutro będziesz? Odparłem: Do 11 wpadnę. Odpowiedział: Dobrze, bo mam spotkanie ważne to ci opowiem - wspomina Maksymiuk.(...). Jak mówi, w piątek na 10 Lepper był umówiony na wywiad. - Przyszła dziennikarka waszej stacji, dzwoniliśmy do niego, telefon dzwonił, ale nikt nie podnosił słuchawki. Doszedłem do wniosku, że albo wyszedł albo nie chce odebrać. O 14 wyszedłem z biura do miasta. Około 16 dostałem telefon z wiadomością o śmierci - mówi Maksymiuk." http://www.tvn24.pl/12690,1713086,0,1,tak-jakby-sie-pewna-epoka-skonczyla,wiadomosc.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepper powiesił się
po południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znaleziono listu
pożegnalnego.Ale znaleziono mocną poszlakę, czyli sznurek. Za chwilę głos zabiorą krytycy teorii spiskowych - nikt nie może kwestionować samobójstwa Leppera. Kto to zrobi - ten wariat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyli kolejny raz
"państwo zdało egzamin"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepper podobno widział
jak tusk z putinem zamachli sie na tutke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TO nie jest rekord świata
Ten ustanowił Sikorski który 15 min po katastrofie w Smoleńsku oświadzył że winni byli piloci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czyli kolejny raz
"państwo zdało egzamin"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wczesniej wiedział jarkacz
kto był winien katastrofy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po to struktura organizacyjna
za której panowania zginęło najwięcej osób w dziwnych lub niewyjaśnionych okolicznościach w dziejach historii "demokratycznej" Polski To przypomina schyłek komunizmu lub okres lat drugiej połowy lat czterdziestych i pięćdziesiątych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaszczuli POwcy i media
czlowieka nic wiecej :( Do czego doprowadza POlityka milosc panujacego nam rzadu w czasie tej kadencji wszyscy maja tendencje do samobojstw, najpierw koronni swiadkowie w wiezieniach, pozniej jeden z czlonkow PO wspopracujacy z premierem, zabojstwo w Lodzi czlonka PiS przez POwskiego szalenca, Nie wspomne o zamachu na Prezydenta RP Lecha Kaczynskiego, czegos takiego nie zdarzylo sie w zadnym kraju na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto zginał w dziwnych
albo niewyjasnionych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic dziwnego że to nie
zdarzyło się na całym świecie bo zamachu nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto bedzie nastepny ?
Ile razy ogladam czy slucham Antoniego Macierewicza, tyle razy obawiam sie ze to ostatni raz. Polska polityka to smiertelne pole minowe, niewypaly po ostatnich 50 latach porozrzucane wszedzie, wybuchaja w najbardziej nieoczekiwanym momencie. To jest cena braku dekomunizacji, Polacy byli zbyt milosierni w 1989, efektem sa te smierci, i komuchy przebrane za socjaldemokratow zasiadajace w Europarlamencie, finansowane przez mafie, poruszane sznurkami z WSI/GRU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×