Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaciekawionaaaa

Praca w Biedronce, Netto . Lidlu.. Prracował ktos?

Polecane posty

Gość zaciekawionaaaa

Jestem po gimnazjum.. Od września ide do szkoły zaocznej.. Chciałabym zacząc pracować w Bieronce, Netto czy Lidlu .. Wiecie może czy przyjmują tam po gimnazjum? Dodam że mam przyuczenie do zawodu sprzedawca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ler never86
tępa strzała :D hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionaaaa
I co dowartościowałes się tym wpisem? Zenada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionaaaa
pracował ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionaaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neeew mama
ja chciałam pracować w tamte wakacje ale niestety mnie nie chcieli do dziś nie ma od nich odezwu ;/ Myślę że się tam nie dostałam ponieważ nie mam znajomości podobno to taka zła praca itd ale jakoś chętnych mają multum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neeew mama
w biedronce chciałam pracować :) i w realu i do reala udało by mi się dostać ale niestety odezwali się do mnie dopiero w grudniu przed świętami no ale wtedy to ja chodziłam do szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość you lost little girl
Nie pracowałem, ale mieszkam blisko getto (Wrocław, Szybowcowa) i polecam odpuścić sobie ten market wieczne kolejki, nikt z pracowników dupy nie ruszy do drugiej kasy (pewnie walczą między sobą :D) :O byłem trzy razy i za każdym razem wychodziłem zniesmaczony bez zakupów, wsiadałem w samochód i ruszałem do Kauflandu który znajduję się kawałek dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionaaaa
No ale nie wiadomo czy by mnie przyjeli po gimnazjum..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neeew mama
moim zdaniem bez żadnych znajomości to nie ma szans no ale w końcu do mnie się odezwali po 6 mieś więc może i do cie się odezwą po jakimś czasie... cv nie zaszkodzi pozanosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedra:D
trzy lata temu w biedronie na kasie było 1600brutto. Trzeba mieć minimum wykształcenie zawodowe i skończone 18lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neeew mama
wykształcenia minimum zawodowego mieć nie trzeba ale faktycznie 18 lat skończone mieć trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionaaaa
ja mam 19 lat.. mialam wary w skleie spozywczym.. u mnie w miescie poszukuja kasjerki w bieronce na 3/4 etatu ale sie wtydze isc zapytac bo mam tylko gimn skonczone;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tretre
Praca w biedronce tylko po znajomosci:D japierdole jakie trepy:D chociaz to troche mi was szkoda jesli nieosiągalną ambicją jest dla was praca na kasie w dyskoncie.... i to w sferze marzen bo takie ciepłe posadki to tylko po znajmosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionaaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torere
powykładacie sobie chemię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewxxxxxx
jak nasika pod siebie w pampersa przy tasmie to wstedy moze i bedzie ciepla posadka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjnfcsbsdk
jak ktos ma podstawowe wykształcenie to ja sie wcale nie dziwie ze taka praca to szczyt ambicji, bo nie za bardzo rozumiem o jakich ambicjach u takiej osoby mowa. Ze swojego doswiadczenia z czasow studenckich wiem ze prawie wszedzie jest wymagane srednie wykszt, czesto nawet musiałam przedstawac ksero swiadectwa dojrzałosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×