Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mysza1733

czy mezczyzni i kobiety kiedys sie zrozumieja?

Polecane posty

Gość kama 22
Cześć Mysza! No i wciągnęłaś się w utarczki słowne, a po co? Pogoda się robi lepsza i humorki Wam się poprawią, u mnie słoneczko już się przebija, życzę wszystkim ładnej pogody i dobrego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczur1733
18:34 [zgłoś do usunięcia] mysza1733 fakt ze problemow to nie rozwiaze, ale pomaga sie odstresowac i odzyskac jasnosc umyslu. Moze wtedy spojrzysz na swoj problem z innej strony i znajdziesz wyjscie z sytuacji. Tez mam mnustwo problemow. Jestem w sytuacji podobnej do twojej + dwoje dzieci i maz alkoholik. Ale sie nie poddaje. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1733
czytaj tekst ze zrozumieniem. Sytuacja podobna do twojej czyli 1 dziecko + 2 =3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1733
masz racje kama. Najlepiej po prostu zignorowac zaczepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Do szczura , dlaczego krytykę twoich wypowiedzi odbierasz jako bluzgi ? troszkę dystansu polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczur1733
mysza czytam ze zrozumieniem, ale ta autorka też pisała że ma meża , a napisałas 2+maż, czyli nielogicznie nieadekwatnie do sytuacji :-) Ale nie wtrącam się już, topik i tak zdechł a ja chciałam normalnie popisac, a tylko agresję w was wzbudzam. dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Może dlatego że agresja rodzi agresję , nie myślisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczur1733
nie, bo ja nie jestem agresywna nigdy nie byłam i nie zamierzam być. lekka ironia nie jest agresją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1733
dlacislosci autorka tamtego topiku pisala ze ma meza i jedno dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczur1733
mysza- no właśnie ona pisała 1+ maż, a ty napisałaś że sytuacja podobna 2+mąż. Czyli wynikało z tego ze masz dwójkę :-) Ale- nie rozbijajmy gówna na atomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z moim mezem rozumiem sie idealnie nadajemy na tych samych falach od poczatku moj maz patrzac na taka pare na pewno by powiedzial-jak milo tyle lat razem i nadal sie kochaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1733
i jeszcze jedno na zakonczenie tej bezsensownej dyskusji- jesli juz decyduje sie na krytyke czy jak wolisz ironie to przynajmniej mam odwage sie pod tym podpisac a nie wymyslam nik na poczekaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczur1733
a ja wymyślam, bo niektóre topiki nie mają przyszłosci wiec po co kalać lepsze nicki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1733
napisalam 1 + 2=? Jak to pisalas wczesniej ''matematyka sie klania''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Szczurze mnie razić zaczynają twoje zwroty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1733
szkoda na ciebie mojego czasu. Zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczur1733
z matematyki miałam dwóję, ale do 3 liczyć umiem. Zegnam. a ty mysza lepiej dzieciom obiad ugotuj zamiast siedzieć na kafe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysza1733
mam nadzieje ze ty nie masz dzieci bo tacy osobnicy nie powinni sie rozmnazac. I daj sobie juz spokoj bo na ambicje i tak mi nie wejdziesz bo za malutka jestes. Moze twoje teksty wywarlyby na mnie jakies wrazenie gdyby zalezalo mi na twojej opinii. Ale jestes dla mnie obca wiec i twoja opinie na moj temat mam w glebokim powazaniu. A od moich dzieci sie odczep bo nawet do piet im nie dorastasz. Na tym temat zamykam. Moze jeszcze kiedys popiszemy jak uzupelnisz braki w slownictwie i podciagniesz sie z matmy. Albo dorosniesz... Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzzzzzzz sensu
BEZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 22
Szczurku, dlaczego jesteś taka czepliwa ? Taki masz charakterek czy problemy i życie Ci dopiekło? Wiesz że wygląda na to że jesteś upierdliwa ale musisz mieć powód aby czepiać się i napadać Myszę, niby podobna rodzina a jakoś Wam nie po drodze. Uśmiechnij się i odpuść trochę , życie jest i tak bylejakie to szkoda tracić siły na negatywne emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie z niskim poczuciem swojej wartości zawsze się czepiają innych i starają sie udowodnic na kazdym kroku że są lepsi mądrzejsi bystrzejsi inteligentnniejsi i wogole naj a reszta to plebs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 22
Masz rację i niestety aż za dużo ludzi w ten sposób się dowartościowuje co jest złudne bo sobie nie polepszają a innych zdołują. No ale dzisiaj pogoda jest mroczna i deszczowa więc wszystkim życzę miłego dnia na przekór deszczowej aurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariuszmarco11
po 30 to jeszcze nie jest tragedia, toczy się normalne życie tylko z większym bagażem doświadczeń. http://www.kafeteria.pl/forum/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 22
Uciekł mi wpis więc zacznę od nowa. Brzydka to cecha ludzi niedowartościowanych którzy w ten sposób chcą sobie poprawić niską samoocenę, sobie nie pomogą a innych zdołują i co zzyskają? Nic , albo raczej ludzi którzy na ich widok będą uciekali w inną stronę, a póżniej taka nieszczęśliwa zostaje sama w życiu i zastanawia się flaczego wszyscy ją opuścili. Oczywiście wszyscy inni są wredni a ona znowu musi się dowartościować w ten sam sposób i tak to się kręci , tacy ludzie skazani są na samotność jeśli w porę się nie opamiętają. wszystkim życzę miłego dnia na przekór deszczowej i mrocznej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama 22
A jednak wpis mi nie uciekł tylko opóżnił się, a życie po trzydziestce jest bardzo ciekawe, twórcze(wychowujecie wtedy dzieci) i satysfakcjonujące, do tych wniosków dojdziesz autorko z powyższego wpisu za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczurkowa xxxxxx
przeczytalam wszystkie wpisy szczura i uwazam ze przesadzacie zaczeala od tego ze czemu mysz tak duzo topikow zaczyna - uwazam ze ,ma prawo i niczego zlosliwego w tym nie widze i nie wiem jak mozna sie w ten sposob dowartosciowac jej/ jego pozostale wpisy sa reakcja na odpowiedzi innych. mysle ze sie czepiacie calkiem niepotrzebnie i zeby nie bylo ze to moze szczur pisze w swojej obronie. wyjasniam czemu przylacztlam sie do syskusji zdarza mi sie odzywac na innych topikach i tez jestem czesto niezrozumiana nie mam zlych zamiarow a czesto glupio wychodzi moze nie mam talentu do pisania ale napoewno nie dowartosciowywuje sie ani nie jestem zlosliwa pozdrawiam mysze i xxxmena i innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxmen
Wypada podziękować za życzenia wierząc iż są szczere ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×