Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sama już nie wiem który

Jaki ser żółty jest najlepszy wg Was ?

Polecane posty

Wszystkie wędzone!

Mogę wcinać i wcinać. Moja miłość do wędzonych serów (czy to plasterków, czy to tzw. pałeczek serowych) zaczęła się od zjedzonego pierwszy raz w życiu oscypka jakiś czas temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta

Tylko Mlekovita, sery są bardzo świeże i jadalne. Kupiłam w konkurencji, już nie chce mowic gdzie, ser, którego nie dało się jeść. W Mlekovicie zawsze sery są smaczne i jadalne. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość aneta napisał:

Tylko Mlekovita, sery są bardzo świeże i jadalne. Kupiłam w konkurencji, już nie chce mowic gdzie, ser, którego nie dało się jeść. W Mlekovicie zawsze sery są smaczne i jadalne. Polecam

Faktycznie jak już jest jadalny to niesamowita zaleta. Aż ciężko uwierzyć, że ktoś płaci za tak marne jakościowo reklamo-posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta

Tyle razy zdarzyło mi się kupić ser, którego nie dało się jeść.. W dzisiejszych czaasch trzeba na wszystko uwazac,  jeslli chodzi o Mlekovitę to nigdy mi się nie zdarzyło aby coś było nietak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patkkamarka

Co prawda nie do końca taki żółty, gdyż jest to oscypek. Jestem ogromną fanką tego typu serów. Zarówno na kanapki z czymś słodkim, jak i w wersji smażonej na patelni. Najlepszy jaki jadłam był robiony przez Przetwórstwo Mleka Ryszard Smoleń serynaturalne.pl . Jeżeli lubicie oscypki to koniecznie powinniście spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz się zdrowo odrzywiać i jeść smaczne rzeczy to polecam wam Sery włoskie https://winotoskanii.pl/pol_m_Delikatesy-wloskie_Sery-wloskie-176.html oferują oni sery z Włoch: pleśniowe - Gorgonzola, Gorgonzola Dolce; sery owcze Pecorino, a także inne znane włoskie sery: Inbriago, Grana Padano, Montasio, Asiago i królujący Parmezan. Polecam wam bardzo są smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Corall

Ser "Rycki" z Biedronki lub Lidla. Jak spróbujesz już żadnego innego nie kupisz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×