Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sama już nie wiem który

Jaki ser żółty jest najlepszy wg Was ?

Polecane posty

Gość gość
edam rycki- ale to chyba bardziej lokalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sop
jak możecie pisać o dobrych serach i wymieniacie tu hipermarkety -przecież tam popłuczyny po serach są !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
również przyczyniam się do tworzenia sera Królewskiego OSM Sierpc i jako mleczarnia ma największe wymagania wobec rolników. Sierpc stawia na jakość nie na ilość dlatego wymaga tak wiele od rolników żeby już mleko było najwyższej jakości aby później ser był odpowiedniej jakości. Wszystkich smakoszy uczulam jednak że z powodu popularności i jakości sera królewskiego istnieje wiele podróbek o tej samej nazwie. Oryginalny ser królewski różni się od jego podróbek przede wszystkim smakiem, jakością, niestety wyższą ceną (ale za jakość trzeba płacić) oraz tym że ser królewski oryginalny jest z Sierpca, więc należy zwracać uwagę na to przy zakupie sera. Ser Królewski z Sierpca mogę polecić z czystym sumieniem jako najsmaczniejszy i najwyższej jakości. Jeżeli ktoś by miał zastrzeżenia co do tego sera chętnie wysłucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gouda holenderska frico na wagę, ja kupuję w piotrze i pawle, ale widziałam też w innych sklepach polskie sery to niestety pomyłka ;) nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rbb7
Hochland Maasdamer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rbb7
Jeszcze Rubin i Old Amsterdam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edam Rycki. I scale nie jest tak bardzo lokalny, bo jestem 400 km od Ryk i praktycznie w każdym sklepie mogę go kupić. Z tym, że cena bardzo zróżnicowana: od 20 zł w promocji po ponad 30... Zamojski Rycki i Hit z Ryk tez pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska877
Najlepsze sery to z pewnoscia sery holenderskie. Mieszkalam tam przez kilka lat i wtedy je tak naprawde pokochalam. Jest wielka roznica pomiedzy polska gouda a holenderska! Niestety bardzo ciezko jest je w Polsce znalezc, aleja znalazlam jakas oferte na allegro. Jak wiecie gdzie mozna znalezc piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
parmezan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kocham goude i salami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety tez mieszkam na prowincji i tutaj najlepszym i najdrozszym serek jest królewski,a to zadna rewelacja,za porzadnym serem bym musiała jechać 60 km :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jejku mnie to by ciężko było powiedzieć, jaki jeden ser jest najlepszy, bo każdy rodzaj sera,a najlepsze ma chyba Merci Chef, szczególnie te z koziego mleka mi przypadły do gustu, naprawdę rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cheddar i provolone są bardzo dobre. Ogólnie takie suche i kruszące się mają najwięcej smaku, ale cały czas ich też się nie je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze sery można kupić w sklepie Koneser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię Port Salut, ale kosztuje ok. 40 zł, więc kupuję tylko jak jest w promocji. I Mimolette lubię (ten taki pomarańczowy), ale do niego mam straszny sentyment; w latach 80-tych był często w darach z zachodu rozdzielanych w kościołach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie wiem, czy mogłabym podać jeden rodzaj sera, który najbardziej mi odpowiada, bo bardzo lubię wszystkie, teraz odkryłam, że Merci Chef ma bardzo fajne smaki serów i duży wybór serów, najważniejsze jest to, że mają bogaty i wyrazisty smak. Uwielbiam je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypad z tą reklamą merci chef, zaśmiecasz nią różne wątki, ile za to dostajesz? 5 groszy za wpis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymina
Ja uwielbiam Ser Królewski od Sierpca :) Ma doskonały delikatny smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fycya
Ser salami! Serowy ser! Pychota, najlepszy z Sanoka, ale jadłam inne, też smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeserka
Naprawdę ciężko wybrać. Jest tyle różnych serów, każdy ma coś wyjątkowego. Ja np. uwielbiam te typu Grana Padano czy Parmegiano. Mają świetny aromat, ale kosztują ponad 10zł za bodajże 200g. Stary Olęder jest bardzo dobry, ale ceny nie znam, bo kupował go mój chłopak. Możesz go dostać w biedronce :) Jak chcesz poznać moją ocenę na temat różnych serów to polecam stronę www.cheeseater.wordpress.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak samo jak osoba spprzed roku pisała :) Port Salut i Mimolette - pyszne!!! Nigdy nie został ani kawałek, a królewski z sierpca nie zawsze trafi się miękki dobry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co powiecie o serzemlbona z lidla i serze classic z kauflandu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ser który jest do kupienia w sklepach carrefour , nazwa : "Ser z dziurami " producent Sokołów . Jego skład to: mleko sól,podpuszczka i bakterie kwasu mlekowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ogólnie bardzo lubię sery, różne i białe i topione, żółte i pleśniowe. Na ten topik weszłam przypadkiem, gdyż poszukiwałam porady, który z serów jest najostrzejszy, ponieważ chciałam robić zapiekankę i szukam sera o wyrazistym smaku. Dawniej takim serem był tylżycki i morski, a teraz mam wrażenie, że wszystkie sery są prawie takie same... A do kanapek lubię sery Serenada - babuni, oraz Królewski z Sierpca, Maasdamer, Sokół i Rycki. Czy ktoś może mi polecić ser o wyrazistym smaku do zapiekanki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reklama reklame pogania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria9

A ja kupuje takie pakowane sery od razu pokrojone. Kupuje je już dłuższy czas i jestem do  nich przekonana. Można je pożniej łatwo zamknąć, ser nie wysusza się. Kupuje w polo ich sery mleczna polana. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria933

To kup sobie teraz takie pakowane sery od razu pokrojone.Ja kupuje w polo ich sery mleczna polana. Naprawde sa smaczne. Na kanapeczkę pomidorek, serek, cebulka i można się najeśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×