Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość sama już nie wiem który

Jaki ser żółty jest najlepszy wg Was ?

Polecane posty

Gość u mnie watrobka z cebulka
salami jest okropny ;/ moje typy to masdaamer, morski vel krolewski i jeszcze są w makro takie litewskie sery w ksztalcie trojkata, wyciete z gomulki bardzo smaczne ale drogie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo lubie tez ser blugarski rodzaju kaszkawal. w ogole to lubie slone sery wlasnie tego typu. widze, ze ktos sie gleboko wczytuje w moje posty i cieszy, ze ma cos do zarzucenia (choc raz :D ) juz wyjasniam: czytalam szybko i zamiast bialowieza przeczytalam bieszczady :D sama nie wiem jak mi to wyszlo :P skupilam sie na miejscu zakupu, nazwa sera zupelnie mi uszla. to to masz i sie ciesz jeszcze raz. przy piatku. przy okazji, nie ma takiej mozliwosci, zebym sie skompromitowala, bo ja w ogole nie istnieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja ostatnio na szybko
kupiłam jakiś ser - nie patrząc jaki - z tych wyłożonych na ladzie - bo bardzo się spieszyłam. W domu stwierdziłam, że jest rewelacyjny - spojrzałam na matkę - kazało się, że to właśnie salami :-) Lubie też podlaski - bo do różnych tostów i zapiekanek się nadaje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubilam ser salami w dziecinstwie, bo lubie wszystko co ma smak wedzonki ;) ale potem nie jadlam go cale lata... po latach, wiedziona sentymentem znow go zjadlam i okazalo sie, ze ma konsystencje wyrobu seropodobnego :o nie wiem, moze sa rozne rodzaje... tak samo ser o nazwie 'wedzona gouda' - nie ser, tylko przetop z mleka i oleju (a la serki topione).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dangol2
uwielbiam RADAMER , ma dziury i lekko słodkawo-orzechowy smak , CUDO !! kosztuje ok 24 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z octu? to już nie
teraz wszystkie sery żółte - te niezbyt drogie-w swym składzie mają olej palmowy-i wątroba potem boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość triste y sola
Tu gdzie mieszkam mam dostep do najbardziej wymyslnych serow ale z sentymentu na kanapki kupuje polskie sery zolte.Najbardziej lubie salami,a potem mazowiecki i morski.A co z tym Sierpcem nie tak bo ja ich ser bialy kupuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama już nie wiem który
Mój ser też jest z Sierpca właśnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfjhghjkhuykm
Ser Złoty Mazur i Ser Morski ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię
tylżycki - bo ma zdecydowany, dosadny smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje typy :D
zamojski z krasnegostawu ,edam rycki i rolada ustrzycka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi z tym
Sierpcem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdgf
ser Tylzycki ! Morski ! SOkol! Krolewski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość królewski jemy
płacę ok 26 zł za kilogram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"teraz wszystkie sery żółte - te niezbyt drogie-w swym składzie mają olej palmowy-i wątroba potem boli!" jak maja w skladzie olej (jakikolwiek) to nie sa to sery! tylko seropodobne przetopy w stylu serek topiony, tylko na bardziej twardo, do krojenia, nie smarowania. sa podobnie niezdrowe jak wszystkie margaryny, frytury i inne sztuczne przetwory z oleju. jak chcesz oszczedzac, kupuje chocby i najtanszy ser, ktory nie musi byc wykwintny w smaku, ale niech to bedzie naturalny SER, a nie utwardzony olej z dodatkiem mleka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. olej palmowy to juz w ogole jest grob mogila, najgorszy z mozliwych. lecz niestety tak bardzo powszechnie uzywany, bo strasznie tani :o czlowiek by nawet nie przypuszczal, ale nawet do masla orzechowego go dodaja (ktos mi kiedys na to zwrocil uwage, a ja myslalam, ze maslo orzechowe to juz niec innego, procz ew. soli ma nie miec). i do roznych takich produktow powszechnego uzytku, typu konserwy, warzywa w sloikach, slodycze .... a pamietacie slynna margaryne 'palme'? ciekawe z czego ona byla .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba w snach
Ser arla. Niestety nie pamietam ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto twój głos gdy ...
Królewski z Sierpca to dobry ser ? Płacę 25 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perrriii
Margaryna "Palma" ma 30% tłuszczu palmowego!Sprawdzono!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię carski z lidla oraz różne goudy, morskie, radamer, masdamer moja córka zajada się hitem z ryk, ale dla mnie smakuje jak opona samochodowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wędzonka
ja mam słabość do serów wędzonych. Ostatnio uzależniłam się od radamera wędzonego z serenady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roma75
Własnie zwróciłam uwagę w sklepie na tę markę (serenada) ze względu na oryginalne opakowanie. Próbował ktoś może innych gatunków sera tego producenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuję zwykle Edamski albo Gouda w plastrach a jak potrzebuję w kawałku to najczęściej Morski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lallaa
Też najczęściej kupuję goudę w plasterkach, często z Serenady. Klasyczny smak, niestety zamknięcie słabo trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikuraszes
najlepszy ser to ser królewski z sierpca.dostaje go po dużej zniżce jako dla dostawcy mleka do okręgowej spółdzielni mleczarskiej w Sierpcu.to jest najlepszy ser!!!Gospodaruje z rodzicami na areale około 400 ha.mamy około 450szt. bydła w tym 370szt. krów dojnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście spodlaski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bursztyn, Rubin, Old Radamer, Szafir, z zagranicznych DOBREJ JAKOŚCI (a taki nie jest tani) ementaler, gouda, o takich klasykach jak parmezan nie mówiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×