Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość g0s1a82

Biura podróży

Polecane posty

Gość g0s1a82

Jakie polecacie sprawdzone biura podróży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomeczeeek
Ja polecam Grecos, warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicola1
Ja od lat jeżdze z Rainbowem, a w tym roku byłam w Egipcie z ich partnerem BeeFree i polecam, polecam, polecam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giniaminia
Z reguły latam z Itaką bo to solidne biuro, byłam w zeszłym misiącu z Bee Free i też pełen profesjonalizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Itaka solidne biuro ?? hmm słyszałam same złe opinie o tym biurze... a to że wyloty przekładają..albo ucinają dni.. że trzeba kiczować nawet 10 godzin w recepcji albo na lotnisku i takie podobne jeszcze. Prawdę mówiąc oglądałam z Itaki wycieczki z chłopakiem bo ciekawe oferty mieli. Ale czytając opinie się zraziłam.. w tym roku z chłopakiem chcemy do Egiptu lecieć albo Cypr i właśnie nei wiemy jakie biuro. W tamtym roku w Tunezji byliśmy z Oasis i było wszystko w porządku...raibow tours z tego biura też byłam i było wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nicola1
Jesli chcecie do Egiptu to Bee Free też ma tam wycieczki :) A co do tych biur, to myśle, ze każde z wiekszych jest godne zaufania, w koncu jakoś te pozycję rynkową utrzymują, ale wiadomo, że każdy ma swojego faworyta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghbbb
beefree???????? nie dajcie sie nabrac, te komentrze pisze ta sama osoba. bylam z tym biurem w egipcie i to totalna katatrofa!!!! Patrza tylko jak wiecej kasy wyciagnac,rezydenci beznadziejni , najgorszemu wrogowi nie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allinclusive.com.pl, bardziej zbiór ofert, niż biuro, ale bardzo atrakcyjne mają to trzeba przyznać. Podoba mi się też ich profil na facebooku, dużo ciekawych zagadek i ciekawostek ze świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela.......
Ja do egiptu lece z mistral travel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim skromnym zdaniem rónież Itaka, chociaż wystarczy spojrzeć na ranking roczny z 2010 i zobaczysz że to nie tylko moje zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
również Itaka, jeśli chodzi o wakacje to nie biorę pod uwagę mniejszych i nieznanych biur, mam jeden urlop w roku i nie chcę, żeby mi go ktoś zmarnował ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idąc za facebookowym trendem nie mogę się powstrzymać nie komentując Twego wpisu Dorka123 jako - lubię to ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fregvervregv
Alfa Star

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryczka82
Mi zdarzyło się podrózować już i z Itaka, i z AlfaStarem, i z Rainbowem i w zasadzie nie mam im nic do zarzucenia. O BeeFree słyszalam od znajomych, tez chyba niczego sobie ogranizator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też byłam już z różnymi biurami, z alfa starem nie podobało mi się jedynie to że od momentu kupienia wycieczki zmienili mi czasu lotu jakieś 10 razy !!!! praktycznie co spr na stronie to była inna godz :) nawet powrotny !! miałam mieć wylot w południe, zabieram się za pakowanie a tu kartka pod drzwiami zmiana na wieczór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjhvjv
hysabvdwehb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utwierdzam się w przekonaniu, ze tylko duże i sprawdzone biura, znowu słyszałam, ze jakieś małe biuro podróży zbankrutowało i ludzie utknęli za granicą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambino...
teraz nie ma pewności nawet co do tych dużych - przeciez one tez plajtuja. ja sie opieram tylko na głosach znajomych i tym, co sama sprawdziłąmi gdziekolwiek jade to wybieram grecos. byłam w turcji z nimi na na krecie i wszystko było okej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka-anka
z grecosem ja jeżdże do grecji bo skoro w tym sie specjalizują to jakos mam wieksze zaufanie do tych kierunkow.no i w sumie zawsze bylo ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruanda
Itaka to jakaś organizacyjna kiła, właśnie składam reklamację, bo poziom usługi po prostu poraża, z czymś takim nie miałam nigdy do czynienia. Niekompetentna rezydentka, obsługa fatalna.Ostatni wyjazd z tą firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bylam w hiszpani z triady
w zeszlym roku, a w tym z itaki w turcji. nie mam nic do zarzucenia obu firmom. jednak w hiszpanii bylo lepiej ;) tak jak czytalam na forach itaka namawia na zakupy- dawali gratis do jakichs wycieczek fakultatywnych zakupy w alanyi albo w antali, a ja jechalam tam zeby zwidzac a nie kupowac podrobki;) jezeli chodzi o rezydentow to w itace i triadzie wszystko bylo w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryAnka
dopiero będę korzystała z Itaki, ale sądząc po opiniach bliskich, którzy z nimi jeżdżą na większość wakacji - nie można im zarzucić niczego złego. ja nie słyszałam w każdym razie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc zawsze trafi się ktoś niezadowolony, taka już ludzka natura, często to niezadowolenie wynika z niedoczytania warunków umowy, albo wygórowanych oczekiwań za niewygórowaną cenę. Moim zdaniem, jeśli ktoś rozsądnie wybierze hotel i ofertę to powinno być wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryAnka
Zgadzam się z Tobą :) Poza tym wychodzę z założenia, że z każdym można się dogadać. A ofertę mają cóż.. kuszącą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kolonie i obozy dla dzieci - Szarpie Travel dorośli mają wybór ogromny - zależy od chęci i wybranego kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×