Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość g0s1a82

Biura podróży

Polecane posty

Ja byłam do tej pory z trzema biurami podróży: Itaką, Oasisem I Funclubem. Tylko jednego z nich w 100% nie polecam i jest to Oasis, natomiast co do pozostalych dwoch to jest kwestia ceny:) Dlatego ja preferuje Funclub bo maja duzo tansze oferty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A macie jakieś doświadczenia z biurem TRAMP ? Mame szczególnie na uwadze oferty wyjazdowe w góry na narty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnieee
latem jezdze z grecosem i bez zastrzezen, zima w tym roku pierwszy raz i wlasnie tez zwrocilam uwage na to biuro tramp - ma ktos doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecę nie biuro podróży a serwis za pośrednictwem którego można planować sobie rózne fajne trasy wypadowe po Polsce. Nie lubię podrózować z biurami podrózy, wolę organizowac sobie wyjazdy na własną rękę a dzięki Nextur.pl mogę sobie wszystko fajnie sama zaplanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryAnka
A dlaczego wlasciwie wolisz na wlasna reke? Generalnie na wlasna reke nigdy nie masz gwarancji, ze wszystko wypali, a biuro zalatwia wszystko za ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaa
woli na swoją rękę, bo promuje nextura - posty w każdym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goja86
ja kocham grecje i jakoś tak wychodzi, że już 3 rok tam jeżdżę. wolę z biurem podróży, bo wszystko jest na swoim miejscu, ale wyboeram zawsze takie, które specjalizuje się w jakimś kierunku. jakoś bardziej potrafię takim zaufać i wiem, że jeśli chodzi o dany kierunek to wiedzą więcej niż inni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie można zrobić tak w niektórych biurach (przynajmniej wiem ze we wspomnianym Funclubie tak maja, ale mozecie poszukac w necie lub popytac w agencjach jak to wyglada z innymi biurami), ze wykupujesz sobie pobyt z jakims biurem, a dojazd wlasny samochodem np albo kupujesz sobie bilety z tanich linii lotniczych:)Nie wiem na ile sie to oplaca bo nie podrozowalam w ten sposob, ale bariera jezykowa u mnie nie pozwalala by mi na swobodne zarezerwowanie hotelu np w Chorwacji ze 100% pewnoscia ze dopielam wszystko na ostatni guzik:) A jak sie jedzie z dzidzia to jej bepieczenstwo jest najwazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VeryAnka bo dla mnie samo planowanie podróży jest już swego rodzaju przygodą i sprawia mi dużo frajdy, akurat jeśli chodzi o Polskę to korzystam właśnie z Nextur i tam tez sobie rezerwujesz i możesz skorzystac z gotowych propozycji podróży więc to jest ułatwienie ale masz też możliwośc zaplanowac samodzielnie cała trasę - ja czerpię przyjemność z takiego wspolnego rodzinnego planowania niż jak mam coś podsunięte pod nos :) Jak sama planujesz to możesz dostosowac wszystko tak aby Tobie pasowało a z biurem często trzeba dać więcej kasy i czasem godzić się na rózne ustępstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak wszystko zalezy ile sie ma czasu i z jaką ekipą się jedzie. W miejsca gdzie nie ma mowy o plażowaniu i bbyczeniu się - stolice państw - Budapeszt, Paryż, Praga lubię sama wybywac i organizowac chociazby weekendowe wyjazdy, ale jak mowa o dłuższym urloipe zazwyczaj do ciepłych krajów wchodzę na stronę Itaki i wertuję oferty. Tak to zazwyczaj jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tak samo, na dłuższym urlopie chce odpocząć ma maxa, wiec lubię pojechać na gotowe i lubię jak wszystko za mnie zaplanują i zrobią, a ja mogę leżeć na plaży i popijać drinki ;)Dziś fajna ofertę znalazłam w Itace do Indii :) 2300 zł, wyjazd w grudniu :)Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatanczmy!
Jezu Dorka weź mi zarzuć tymi Indiami prosze Cie!! Marze o Indiach a cena jest bardzo przystepna! Ile dni? Podrzuc linka do oferty pliz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agat322
Wielu moich znajomych podróżuje z allinclusive, to strona www z różnego rodzaju ofertami kluczowych biur podrózy w naszym kraju, dlatego oferta jest szeroka, łatwo znaleźć cos dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To akurat były wczasy, ale na miejscu na pewno można wykupić wycieczki fakultatywne :) Tamtej oferty już niestety nie ma, jest inna, nieco droższa, ale nadal warto wziąć pod uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podróżowałam z Exim Tours, Alfa Star a przyszłym roku lecę z TUI. Do biur właściwie nie mam zastrzeżeń tylko tak jak już ktoś napisał częste zmiany godzin wylotu i powrotu przez Alfa Star. Z TUI lecę pierwszy raz ale po opiniach znajomych i z netu mam nadzieje, że będzie OK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatanczmy!
"a cos ciekawego w kierunku Skandynawii?" Unity Line :) Wszystko zorganizowane, nogleg na promie, zwiedzanie miast skandynawskich - a nie jest to biuro podróży tylko oferta bezpośrednia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po polsce już nikt dzisiaj nie podróżuje, jak rozumiem? a szkoda, bo masa ciekawych miejsc jest rzut beretem od miejsca zamieszkania :) ja podobnie jak niektórzy tutaj wolę sama sobie zorganizować wakacje. i tak znalazłam na pojezierzu brodnickim hotel głęboczek, macie jakieś opinie na temat tego miejsca? wygląda ciekawie, zwłaszcza ta ich winoterapia, wcześniej z czymś takim się nie spotkałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja już przestałam się bawić w odkrywcę, te lata mam już za sobą:) Od paru lat latam głównie do Grecji (zmieniam tylko wyspy:) i praktycznie tylko z Itaki, bo z nimi mam najlepsze doświadczenia. W tym roku mają naprawdę bardzo fajne first minute, na które można próbować się jeszcze dziś załapać. Dla zainteresowanych podsyłam link do oferty z ich warszawskiego salonu firmowego, z którego sama zazwyczaj korzystam, i który szczerze polecam: http://www.kopernika23.warszawa.pl/promocje.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilann86
ja bylam z Necckermannem , Oskarem i Itaka i nigdy mi sie nic zlego nie trafiło.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chalidia122
dziwia mnie ludzie,ktorzy obwiniaja rezydentow o to,ze pogoda zla i chca, zeby byli niemal słuzacymi. ja bylam z grecosem na majorce 2x i zawsze i rezydenci i obsluga i caly wyjazd zawały rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chalidia122 zgadzam sie z Toba. Ale niektorzy rezydenci przechodza samych siebie ze swoja bezczelnoscia, niekompetencja i jakimkolwiek brakiem checi niesienia pomocy - ja mialam taka sytuacje z Oasisem. Deborah83 ja tez nie raz bylam z funclubem i musze przyznac ze jestem bardzo zadowolona zarowno z wycieczki, jak i z opieki rezydentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaMałaMi
Funclub to nie tylko fachowa pomoc pracowników biurowych czy już na miejscu, ale również najlepsze autokary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolny1922
Zgodzę się co do FunClub'u. ;] Wspaniałe biuro podróży. Kilkakrotnie korzystałem z ich oferty i zawsze byłem zadowolony. Jeśli chodzi o autokary to jazda jest bardzo wygodna i przyjemna. Według mnie to najlepsze autokary ze wszystkich biur podróży z jakimi miałem okazje się spotkać . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luiza p.
ja się na przykład bezpiecznie czuje z grecosem. potrafią po prostu sprawic, ze człowiek czuje sie komfortowo. opieka na maxa!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolny1922 wiem ze to moze glupie pytanie, ale czy byles z Funclubem na tej wycieczce po Skandynawii? Bo ja wlasnie sie zastanawiam nad wyjazdem tam na weekend majowy i rozwazam wlasnie ich oferte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skandynawię najlepiej zwiedzać na rowerach ;) Jeśli macie okazje i możliwości oczywiście. Widziałam nawet świetne obozy rowerowe do Szwecji, może ktoś się pisze na takie wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezły pomysł z takimi aktywnymi wakacjami. jaka cena jest takich wyjazdów? i ile one trwają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×