Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

BDSM

Polecane posty

temat dzieci i ich obecności w takim związku jest dla mnie bardzo jasny i zdefiniowany. Ich to nie może dotyczyć i w żadnym razie dotknąć. Intymne ralecje pomiedzy ich rodzicami to dla nich temat niedostepny. A partnerstwo w ich wychowaniu jak najbardziej zachowane. I tu się z Toba zgadzam w pełni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz i ja się z Wami zgodzę,u mnie tak jest i te dwie sfery życia się nie mieszają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest tak jak napisałem i nie wyobrażam sobie innego scenariusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci jak dorosną same wybiorą swoją drogę , szczególnie tą związaną z seksualnością... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no teoretyzowania się nie zalicza:) u mnie przynajmniej rozwijało i rozwija się stopniowo. Powolne wkraczanie i poznawanie tak tematu jak i mozliwości swoich ciał twa do dziś . I to jest nadal fascynujące i ciekawe. Jak poznawałyście swoich partnerów to od początku wiedziałyście ze coś w Was drzemie?:) jak rozpoczynal się te relacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój partner ujawniał stopniowo swoje pragnienia i fascynacje ,jednocześnie budził we mnie moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to wygląda zupełnie inaczej. Ale nie chcę o tym pisać. a dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę oznacza, że nie chcę. O powodach, dla których nie chcę też nie chcę pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdswww
ja zyje w takich klimatach, tylko ze ja jestem podwladna a moj master jest bezlitosny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asassasaa
a czym ma sie chwalic? ze przyprawia rogi mezowi-niedojdzie z facetem poznanym w necie ktory wreszcie ja porzadnie przeruchal ale poza tym suki utrzymywac nie chce wiec dalej musi siedziec z tamtym niedojda. kazdy zna jej historie na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasadniczo mam, ale próbuję być dzisiaj kulturalna i miła, a przez takich jak wyżej może mi się nie udać. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej spokojnie,uda się,to tylko pomarańczowe słowa,może trochę kwaśne ale taka ich moc,jak pomarańczy po wyciśnięciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby było za wcześnie na takie szczere wyznania? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie :classic_cool: Tak tylko nawiązałam do tematu. Zresztą ja nie proponuję pierwsza, zawsze grzecznie czekam. PS Nie traktuj moich słów jak zachęty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzeczność i skromność to podstawa:) oczekiwanie i pokora w oczach to cnota :) a chęci znajdą swoją drogę do celu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×