Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

BDSM

Polecane posty

Gość exi niedzielnie
Ana...ja sobie nie wyobrazam nie rozladowac ...chyba bym oszalala. Seks jest ukoronowaniem gry, ujscie dla emocji byc musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz ;) źle mnie zrozumiałaś/eś a ja niewystarczająco rozwinęłam myśl. Nie każda praktyka bdsm musi kończyć sie stosunkiem. Seks JEST ważny , ale ważniejsze jest to co przed nim jest. A do czego mają prowadzić? to już każdy indywidualnie szuka. Ogólnie satysfakcja psychiczna i spełnienie seksualne ;) To tak jak nie każdy pocałunek kończy się stosunkiem :P Miłego dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
exi a teraz sobie wyobraź że masz tydzień wytrzymać bez seksu a w międzyczasie Twój Master nakręca Cię zdjęciami, słowami, wszystkim tylko nie dotykiem ;) Po tygodniu jak będziesz "grzeczna" dostaniesz to co chcesz :P To jest dopiero zabawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artemida25
Moge sie do was przylaczyc? Skad jestescie? Ja z Krakowa, ale moge sie przemieszczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka96
Hej wszystkim. Co tam? Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exi niedzielnie
Ana...przeciee napisalam,ze w bdsm seks jest mistrzem drugiego planu?Jasne,ze najwiecej dzieje sie w sferze umyslu.Ja tez nie wyrazilam sie jasno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artemida25
Mnie kreci jenak bzykanie...i spanking

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artemida25
Lubie dobrze swojemu panu robic...najbardziej go kreciło robienie loda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zullus:)
Artemida25:) lód z głębokim gardłem i połykiem?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artemida25
Dokladnie. Zona mu nie chce robic, a ja bardzo chetnie ;) Uwielbiam smak i zapach pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zullus:)
Artemida25:) to 25 to Twój wiek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artemida25
Bo bdsm to dla wiekszosci facetow przykrywka, niestety do zwyklego rzniecia. Moj pan jest inny..mam nadzieje, chociaz i tak woli zone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczi38
Budowny świat BDSM.... Pięk temat....szkoda, że główni bohaterowie uciekli do piwnicy...Tak się fajnie rozpoczęło. Wracać, dabjcie o topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artemida25
Moge byc ja glowna bohaterka. Mam doswiadczenie z jednym panem. Uwielbiam byc lana. I rznieta od tylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artemida25
... przez mojego psa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artemida25
Ktos sie podszywa?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pięk temat....szkoda, że główni bohaterowie uciekli do piwnicy...Tak się fajnie rozpoczęło. Wracać, dabjcie o topik" Główni bohaterowie już nie wrócą. Przynajmniej ja wypadłem z obsady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczi38
Szkoda....... fajnie się zaczynało:) Oczywiście pomijajm nudzące się i nie mające co zrobić ze sobą pomarańczki.....widac nie wszystkim daen jest chociażby zrozumieć świat:) exactamente yu - dlaczego wypadłes z obsady...kto Cie wygnał...podaj adres....zrobię porządek:) Anastlle - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"exactamente yu - dlaczego wypadłes z obsady...kto Cie wygnał...podaj adres....zrobię porządek-" musiałabyś mnie pogonić. culpa ma.Adres masz w profilu . exactamente yo...przepraszam. Suczi pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczi38
Anastlle nie mam namniejszego zamiaru przeganiac Cie od exactamente to. Jesli dobrze zrozumiałam to gratuluję i życzę powodzenia od siebie i od Mojego Pana. No ale nie musicie od razu znikac z topicu. Nie ładnie sie tak bunkrować.:):) A w wolnych chwilach zapraszam na mój blog.... suczijestmoja.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczi38
Blog jak blog. Kilka spisanych myśli, trochę przeżyć.......ale jest. Dla Pana:) i ciut dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suczi nie mów, napisany jest tak że uda same się zaciskają. Masz talent dziewczyno, Zazdroszczę. Zostawiłam mały ślad po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suczi38
Hihihihihihi - piękna recenzja. :)Przekażę Panu, pewnie się ucieszy. Widziałam Twój ślad. Dziękuję. No a jak tam z Wami? Co tam w piwnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×