Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ster

BDSM

Polecane posty

Gość gal polanonim
penetracja penetracja@tlen.pl'; e tam ,jej sprawa co robi ,jej życie,każdy robi co chce , ---gdyby tak bylo rzeczywiscie to swiat byl by pelen okropnosci.Kadze dzialanie kazdego z nas ma wielki wplyw na innych.Tak wiec nie mozna zadna miara wyznawac a co dopiero robic tak jak napisalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłam tylko dominująca
i to mi odpowiada. Oczywiście w BDSM, nie licząc normalnych, namiętnych i czułych stosunków, bo takie też lubię od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastlee bo mało ludzi się tym interesuje. A być moze nie wiedzą co to takiego jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exactamente yo
Anastlle - a która strona Cię kręci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exactamente yo
Czyli po uległej stronie mocy przechadzasz się w snach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exactamente yo
To stąpanie po rozżarzonych węglach? ;) A i w sidła można się jakieś zaplątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sidła jak najbardziej...najlepiej mocne ... ;) Stąpanie po rozżarzonych węglach... hmmmm :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exactamente yo
Mhmm, mocne więzy. Napięte, co rozchylają uda, odzierając z resztek wstydu. Co Ci się marzy w tych snach gorących?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exactamente yo
Przyciśnie do ściany? Rzuci na łóżko i mocno zwiąże? Złapie za włosy i sprowadzi na kolana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że to może być problemem :D Niestety Ci nie pomogę ta strona układu mnie nie kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exactamente yo
Mozliwosci wiele, cala paleta barw, cala gama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exactamente yo
A owszem, jest troche marzen w szufladce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exactamente yo
Oczywiscie, ze sie podziele. Nie jestem typem machomena, wiec nie kreca mnie brutalne, ekstremalne zabawy. Raczej wyobrazenie takiej "delikatnej dominacji, podporzadkowania", takie "rozbieranie kobiety ze wstydu". Przede mna naga kobieta, chce sie zaslonic, ale nie moze. Moze przeszkadza jej linka, moze wiezy podporzadkowania. Chlodna koncowka bacika muska jej skore w roznych miejscach. W kazdej chwili moze spasc uderzenie, jesli nadwyrezy wiezy uleglosci. Zawsze wstydzila by sie tak pokazac nago, teraz w pelnym swietle, bacik muska jej delikatne platki. Moze bedzie sprowadzona zaraz na kolana. Moze postanowie zjesc przyjemna kolacje, w jej towarzystwie... Lezacej na stole, z rozchylonymi szeroko udami, jak jedno z dan... ;) To sobie tak pobajalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anastlle -> a czy ja powiedziałem ze non stop mam być dominowany? od czasu do czasu może być raz na parę miesięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×