Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutnisia

dziecko non stop pije śmietankę

Polecane posty

Gość Smutnisia

Mam taki problem, moja córka ma skończone 21miesiecy, non stop chce pić śmietankę do kawy, taką w tych maleńkich kubeczkach, nawet 10dziennie, próbowałam jej mleko dawać, nie chce, potrafi trzymać sie lodówki i tak płakać zeby jej w końcu ktoś dał, jest zdrowa, to moje jedyne dziecko,ale nie wiem czy to jej nie zaszkodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasdasds
Chyba żartujesz? Przecież to jest jakiś sztuczny syf, tylko pod nazwą "śmietanka"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamacóreczki
haha moja też tak mi robi ;d ale nie zastanawialam sie czy to zle dla niej jak wypija kilka nic jej nie będzie :) moja tak pije juz dłuższy czas i nic jej nie dolega a robi tak mi od skończonych 15 miesięcy a teraz ma 23 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powinno zaszkodzić
przeciez tam sa dwa łyczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnisia
no na juz tak chyba z 2miesiace, nie ma dnia żeby nie wypijała kilka dziennie, próbowałam ją oszukac, nie stety chyba jest madrzejsza bo sie nie dała, wiem ze dzieci lubią pić takie coś ale nie co dziennie po 10, dzis mi już zabrakło, to ciagły krzyk, mleka nie pije, lubi ryby, jajka, wszelkie mieso, zupy, to może ta śmietanka aż tak nie będzie szkodzić,a zawsze tego mleka coś podje, bo wszystko je prócz mleka, próbowałam na wszelkie sposoby ale nie tknie sie mleka, ale za to śmietankę uwielbia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
są dwa łyczki ale jak wypije 10opakowań to sam syf, wywal to w cholerę a do kawy używaj mleka aha jak byłam mała to też taką śmietankę piłam, nie wiem dlaczego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnisia
2łyczki ok, ale jak wypije kilka nawet 10 dziennie??dziś wypiła 4 bo juz nie mam, lodówka pusta,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamacóreczki
nic jej nie bedzie nie martw sie :) moja juz tyle czasu pije i nic jej niejest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamacóreczki
pozatym mój chrześniak tez je pił dziennie teraz ma 16 lat i kawał byka zniego ;d i nic mu nie jest a pł chyba od skończonego roku jak sie nie myle ..jak chodizłąm znim do sklepu to jak widział śmietanki to juz leciał i chciał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnisia
no to dobrze, jutro muszę jechać gdzieś i znów sie zaopatrzeć w śmsietankę bo mi żyć nie da, w domu sie śmieją że się uzależniła od śmietanki...heheh...i ze trzeba na odwyk....hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnisia
no to dzięki wielkie uspokoiłam sie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu nie kupuj i nie reaguj na krzyki. Wykrzyczy sie i przestanie tylko musisz byc konsekwentna. Inaczej za pare lat dziecko bedzie Ci wrzeszczec zebys dala lyk piwa czy innego swinstwa. Pamietaj, ze to Ty ustalasz granice i zasady, a nie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnisia
ja tej śmietanki nie lubię, za to mąż uwielbia, jak jadę do sklepu to muszę kupić kilkadziesiat małych sztuk żeby mieć na 2tyg chociaż.ale chociaż tyle z mleka wypije, bo innego nie chce i nie toleruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamacóreczki
spoko niektóre dzieci od roku jedzą słodycze kilogramami inne jedzą po kilka kisoznych ogórków inne chińszczyzne i żyją :) staraj jej sie dawać mniej np mówić juz dostałas dostaniesz za godzine przedłuzaj jej czas i z biegiem czasu będzie ich piła coraz mniej :) albo kupuj śmietanke dla dzieci wlej jej do kubka i niech pije udwaj ze wlewasz z tych malutkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze jedno pytanie mammm
2-3 jak wypije to nic jej nie będzie ale 10 to przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnisia
ok oduczę ją, ale wtedy już wogóle nie będzie miała kontaktu z mlekiem, bo jak pisałam ona nie tknie nic co ma mleko, tylko tę śmietankę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale taka sama smietanke mozesz kupic w kartoniku dla meza do kawy. niekoniecznie w tych pojedynczych opakowaniach. Nie bedzie smietanek, nie bedzie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mleko wcale nie jest zdrowe. Lepsze są jego przetwory: serki, jogurty. I w takiej postaci lepiej jej podawac produkty mleczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bez jaj, przecież to jest po prostu śmietanka UHT. Jaki syf, o czym wy piszecie? Może być w niej za dużo tłuszczu dla małego dziecka, ale to wszystko. Poza tym 10x10 ml to jest 100 ml. śmietanki. Nie umrze od tego, a w końcu jej przejdzie ta jazda na śmietankę. Mój syn kiedyś przez prawie dwa tygodnie jadł tylko zielony groszek i przeżył. Zapytałam lekarkę co robić, a ona: niech mu pani daje ten groszek, w końcu mu się znudzi. I miała rację. Nie robiliśmy wokół tego problemu i mu przeszło. Teraz ma 13 lat i żadnych problemów żywieniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnisia
z mleka to tylko właśnie tą śmietankę oraz co jakiś czas łyżkę danonka, i to nie zawsze.ograniczę jej tak z 4-5dziennie napewno jej po takiej ilości nic nie będzie, za słodyczami nie przepada za bardzo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnisia
próbowałam, ona tylko chce te małe kubeczki, nie wypije jak jej przeleję do innego naczynia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalkijjj
jak chcesz małą oszukać to kup strzykawkę i parę grubych igieł iniekcyjnych zrób małą dziurkę i odciągnij przez igłę całą śmietankę, a potem napełnij tą samą drogą mlekiem modyfikowanym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnisia
dobry pomysł, tego nie próbowałam, dziękuję za rade,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasdasds
Ot, i świetny pomysł oraz prosty w realizacji! Brawo, kalkijjj! Strzykawka z igłą kupiona w aptece to groszeowe sprawy a np Bebiko jest słodkie i smaczne a można je przecież zrobić gęste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnisia
wiadmowe że to ma dużo kalorii, ale moje dziecko grube nie jest, na 21miesiecy skończonych nie waży 10kg,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba ją oduczyć
weź jej kiedyś podaj cytrynę, też jest w takich opakowaniach jak śmietanki tylko w żółtych, możesz to opakowanie czymś na biało pomalować. Jak się kilka razy skwasi to raz dwa się oduczy. Lepiej żeby tych śmietanek tyle nie piła bo to sam syf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnisia
a dlaczego mają mi dziecko odebrać? ograniczę jej żeby nie piła tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość The syntetic

Czy córka pływa na albatrosie albatrosie? Po morzu egipskim, egipskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×