Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Migotka2236

Jak uwolnić się od uczucia do faceta, z którym pracuję. Massakra:(

Polecane posty

Witam wszystkich, postanowiłam napisać bo jestem tak bezbrzeżnie zła, smutna, załamana itp itd, że nie wiem już co mam zrobić. Otóż - spotykałam się przez pół roku z kolegą z pracy, którego mam cały dzień na widoku. Miałam nadzieję na jakiś fajny związek, on też tak deklarował ale po jakimś czasie wyszło szydło z wora - tzn, że on nie traktuje mnie poważnie, zaprasza po prostu od czasu do czasu do siebie, jest miło a potem każdy wraca do siebie. Jest mi naprawdę mega przykro z tego powodu bo ja włożyłam w tą znajomość dużo serca, okazywałam mu dużo uczucia a on miał to wszystko za nic. W ogóle się mną nie interesował. Jedyne co go interesuje to imprezy ze swoimi kolegami a raczej - koleżankami. One mają po 23 lata a on 33. Wymienia się z nimi jakimiś komentarzami na facebooku, wiem, że był na jakimś wyjeździe z nimi i podobno jeszcze jakimiś innymi ludźmi itd. Dodam tylko, że poprosiłam go ostatnio o spotkanie po pracy bo było mi źle ale on oczywiście miał to gdzieś i powiedział, że jest już umówiony. Nie wiem co mam zrobić, to ponad moje siły, jestem totalnie załamana, nawet myślałam o tym żeby zrezygnować z pracy ale to byłaby już totalna lipa. Rozglądam się za ofertami pracy ale jak na złość nie ma nic konkurencyjnego. Próbowałam z nim o tym pogadać, o tym jak się czuje ale to nic dało, mówi, że przesadzam i alej ma mnie gdzieś. Za to adoruje swoje koleżaneczki..a może coś więcej nawet, kto wie..też chciałabym mieć go gdzieś ale tak nie jest:( czasami chciałabym zrobić coś, żeby zrobiło mu się tak samo przykro jak mi, chociaż raz...ratunku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×