Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 3nadzieja3

starające sie o kruszynkę - zapraszam :)

Polecane posty

raczej nie wskazane wizyty u stomatologa ale jak taka sytuacja to idź,tylko mu powiedz ze w ciąży jesteś bo może chcieć prześwietlenie robić. ja się pytam gdzie jest pogoda słoneczna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro jestem zapisana na wizyte do prywatnej przychodni do panstwowej sie nawet nie wybieram nie a takiej opcji. Mam nadzieje ze mnie przyjdzie a przeswietlenie raczej nie bedzie potrzebne. U mnie tez pogoda straszna nie mogla sie z lozka podniesc do 12 tak bezadziejnie sie czulam o zgrozo mam nadzieje ze to tylko wplyw pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gossia_GA
cześć kobietki lilka możesz chodzić do dentysty z tym żę moja doktor zaznaczyła że dopiero od 3 miesiąca aż do porodu można.no i prześwietlenia nie wskazane ale jeśli tylko ci się ukruszył to nie będzie ono konieczne ja to nawet kanałowe leczenie w ciąży miałam i ząb usówany... ja właśnie siędzę u mamy pogoda brzydka bo pada dawidek smacznie śpi w bujaczku grzeczny ten mój synek oby mu tak zostało... pozdrowienia dla mam i maluszków a ciężarówki dbać o siebie.pozdrowienia ode mnie i dawidka. :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy mialyscie robione 1sze USG? ja ide w poniedzialek do lekarza z wynikami badan i mam nadzieje ze juz bedzie mozna zrobic pierwsze :) jak by nie patrzec zacznie sie juz 9ty tydzien :) ale szybko leci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lilka ja miałam pierwsze usg w 5 tygodniu i 5 dniu i juz serduszko biło :) Także u Ciebie juz wszystko bedzie widoczne jesli to 9 tydzien :) u nas nienajlepiej, Majusia złapała katarek i lekko kaszle a myslałam ze tego unikniemy (Dawidek znowu chory):( biedna taka bo nie potrafi sobie z tym poradzic.Byłam z nią u lekarza, p.dr ją osłuchała i niby jest ok, wiec mam nadzieje ze na katarku sie skonczy.Niunia waży juz 4,220 kg także sporo!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co tu takie pustki? zobaczylyscie slonko i juz zapomnialyscie o naszym forum? bylam dzisiaj u lekarza moj olbrzym ma juz 16mm widzialam bijace serduszko a ciaza rozwija sie prawidlowo :) w ktorym tyg lekarz robi normalne usg a nie dopochwowe? a lekarz sam zaproponuje zdjecia z usg czy sama mam zapytac o to? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w czarnej d*****e !!!!!! Bylam dzisiaj w pracy bo zmieniam wlasnie i dostalam skierowanie na badania wstepne. Pierwszy raz sie spotykam zeby lekarz medycyny pracy dawal skierowanie na rtg klatki piersiowej, z tego co pamietam to mialam tylko takie badania raz w zyciu jak wyrabialam sobie książeczke sanitarno-epidemiologiczna. I teraz sama nie wiem co mam robic. Przeswietlenia nie zrobie bo w ciazy nie mozna, niby sa te faruchy dla kobiet ciezarnych ale ja nie chce ryzykowac. A tez nie wiem czy jak powiem ze jestem w ciazy to czy lekarz nie ujmie tego w orzeczeniu a pracodawca sie nie moze dowiedziec bo mnie wyleje z pracy i zostane bez kasy. O zgrozooooo!!!! Ratujcie co mam robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, Zaglądam rzadko, bo u mnie nadal ciążowych dolegliwości ciąg dalszy.. Walczę z migrenami, które nie pozwalają mi normalnie funkcjonować. Jak tak dalej pójdzie moje dziecko będzie miało na drugie Paracetamol :) Lilka - co z pracą? Wydaje mi się,ze zdjęcie rtg to częste zlecenie badania przed podjęciem pracy, podobnie jak morfologia z której tez przecież wyjdzie ze jesteś w ciąży.. chyba że trafisz na lekarza, który na to wszystko przymknie oko. Napisz jak poszło:) Pozdrawiam mamuśki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość subiektywna 19
Lilka1987 Wydaje mi się, że wszystko zależy od lekarza. Możesz przypalić głupa, że nie wiesz/wiedziałaś o ciąży, ale jak uniknąć prześwietlenia? Lekarz -zależy od człowieka. Może Ci napisać, że jesteś w ciaży a wtedy pracodawca nie musi Cię zatrudniać: Ponieważ Kodeks pracy stanowi, że nie wolno zatrudniać kobiet przy pracach szczególnie uciążliwych lub szkodliwych dla zdrowia, można odmówić podpisania umowy o pracę-i nie jest to dyskryminacja. jeżeli w skierowaniu na badania są czynniki szkodliwe lub uciązliwe (np. praca stojąca, praca przy maszynach itp.) to lekarz bierze odpowiedzialność za dopuszczenie takiej kandydatki do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny akurat z lekarzem nie bylo az tak zle jak mi sie wydawalo. Panie byly bardzo mile i wyrozumiale jak powiedzialam ze jestem w ciazy i nie moge podejsc do RTG. Przynioslam zaswiadczenie od gina ze nie widzi przeciwskazan do pracy i bylo ok. Zapytaly sie tylko czy juz powiedzialam pracodawcy a jesli nie to czy mam stresa. Stwierdzily ze bardzo dobrze ze staram sie o prace nawet jak jestem na poczatku ciazy bo przeciez kobieta z dzieckiem w brzuszku ma takie same prawa jak inne i nie powinnysmy byc dyskryminowane, zwlaszcza jesli chce wrocic pozniej po urlopie. A po za tym bowiazuje je tajemnica lekarska i nie moga powiedziec pracodawcy ze jestem w ciazy jak juz to moga mnie nie dopuscic do praci i odmowic wystawenia pozytywnego zaswidaczenia. ZA 2 tyg ginekolog i badanie kolejne, mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. U mnie juz 11 tydzien. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polik154
A weź poleć sklep z spersonalizowanym prezentem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×