Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Super serum pod oczy!!!!!

Dermatopoietin - serum działające jak skalpel pod oczy!

Polecane posty

Gość Super serum pod oczy!!!!!

Dermatopoietina jest od niedawna dostępna w Polsce ( Allegro) i daje fanatastyczne rezultaty jeśli chodzi o terapię skóry powiek . Likwiduje zmarszczki, cienie pod oczami oraz worki. Jeśli chodzi o górna powiekę - efakt jest taki , jak korekta chirurga : znika nadmiar skóry! Jestem dośc sceptyczna jeśli chodzi o nowości i obietnice firm kosmetycznych a tu niespodzianka : DZIAŁA ! Polecam wszystkim dziewczynom , zwłaszcza tym troszkę starszym:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skąd mam wiedzieć czy nie jesteś przedstawicielką tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś to stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, stosuje od dwóch tygodni i na razie nie widzę żadnych efektów. Może trzeba przejść całą Dwómiesięczną kurację. Ale entuzjazm uleciał . Dam znać po całej kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja stosuje nową wersję , czyli EVENSWISS . Jest doskonałe! Po oczami pojawia się efekt delikatnego chłodzenia , co daje wrażenie odprężenia i lekkości. Moim problemem są opuchnięcia pod oczami i naprawdę widzę różnicę już po dwóch dniacj - moje worki są zdecydowanie mniejsze. Kuracja wymaga stosowania preparatu przez cztery tygodnie z dwoma tygodniami przerwy. Nie wolno stosować żadnych innych specyfików pod oczy w czasie jej trwania. Do kupienia w sklepie Lacosmetica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×