Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aha aha

Co sądzicie o Lidlu?

Polecane posty

Hej :) Chciałam się zapytac was co sądzicie o sklepach sieci Lidl?? Jaka jest wasza opinia na temat robienia tam zakupów i o jakości towarów? No i co was w takich sklepach najbardziej wkurza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaa554342
lubię żelki stamtąd i czekolady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasiek nastroszony
tam handluja naprzyklad KNORR a ta firma poilą w czasie 2 wojny światowej swymi "wyśmienitymi" czarnymi kawami więżniów obozów koncentracyjnych oraz oflagów. a tera giganta biznesu struga, szwabski truciciel pierdolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale w mity wierzycie naiwniaki
w sumie nie mam wiekszych zastrzezen, biedronka jest tansza :P ale uwielniam kosmetyki Suhada Nature ktore sa tylko w lidlu i to tylko czasem :( szkoda ze nie w stalym asortymencie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to kiszka
małablondynka wiesz kretynko o czym ty mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marketowiec
Kolejki w Lidlu? W getto dopiero jest horror. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka jest niezaradną
bardzo dobry sklep, ich wlasne marki są wysokiej jakosci./ Polecam nabial firmy Pilos, wedliny firmy Pikok. Pieczywo zaś maja wstrętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owocowe drzewa
no co Wy, ja uwielbiam lidla, jest tanio i rzeczy są całkiem dobre jakościowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby "niemieckie" towary a wystarczy spojrzeć gdzie wyprodukowano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tam kupuję detergenty do zmywarki, a jak już tam jestem to i inne rzeczy. Sklep jak sklep. Jedne ceny niższe inne wyższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jakich ty kosmetykach mówisz?? jedynie co tam jest to raz był tydzień Wellnes&Beauty z tego co pamietam i tez był to jednorazowy asortyment. Ja akurat nie przepadam za biedronką - oklepany sklep i jakoś sztywno w sumie Lidl jest bardzo podobny do biedronki nie ma muzyki w sklepie która by umilała zakupy a co do rzekomego pieczywa - fakt chleb nie nalezy do najsmaczniejszych za to pieczywo wypiekane na miejscu jest pyszne zwlaszcza jesli trafi sie na ciepłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale w mity wierzycie naiwniaki
o Suhada Nature, wlasnie tez raz na jakis czas rzut daja, a to sa swietne kosmetyki ze swietnymi skladami, z certyfikatem BDIH a tanie jak barszcz po rposrtu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś lidl był
o wiele tańszy!-pamiętacie reklamę lidl jest tani???/a później tylko ceni jakość-choć nie we wszystkim-pikok w porównaniu z moimi miejscowymi wyrobami to badziewie jak cholera-paskudztwo !!!!i wcale nie tanie!część wyrobów też jest gorszej jakości niż kilka lat temu-radzę czytać etykiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziorna:-P
POWIEM WAM TAK JEŚLI WOLICIE BIEDRONKĘ TO OZNACZA ŻE STAWIACIE NA TANI SYF:-(NIE MACIE POJĘCIA JAKIE WYMOGI MUSZĄ DZIEWCZYNY SPĘDZAĆ W CIĄGU DNIÓWKI W LIDLU.PRACOWAŁAM TAM I DALEJ BYM TAM BYŁA GDYBYM NIE WYJECHAŁA.LIDL STAWIA NA ŚWIEŻOŚĆ I CZYSTOŚĆ WSZYSTKO JEST DOPIĘTE NA OSTATNI GUZIK CZYSTOŚĆ I HIGIENA TO PODSTAWA.CZY KTOŚ ZNALAZŁ W LIDLU STARY PRODUKT?JEŚLI TAK TO ŚWIEŻOŚĆ ROBIŁA UCZENNICA NIE MA INNEJ OBCJI-WSZYSTKO JEST ŚWIEŻE A NABIAŁ Z LIDLA JEST THE BEST.MAM WSZYSTKIE CIUCHY Z PROMOCJI SĄ EXTRA GATUNKOWO.KUPOWAŁAM W BIEDRONCE DOPÓKI NIE POZNAŁAM LIDLA I JEGO ASORTYMENTU-TANICH DOBRYCH SŁODYCZY WĘDLINY Z PIKOK-A WODY SMAKOWE TANIE I DOBRE ALKOCHOL JEST ZAWSZE W SUPER CENIE ZWŁASZCZA WINA DOBRE GATUNKI-MAŁE CENY.A CO DO KOSMETYKÓW -KWESTIA GUSTU PONIEWAŻ NIE MA WYBORU BO TO NIE ROSMANN:-p.BIEDRONKA IDZIE NA ILOŚĆ A LIDL NA JAKOŚĆ.SPRÓBUJCIE BUŁECZEK PROSTO Z PIECA Z LIDLA TO BĘDZIECIE CHODZIĆ PO NIE CO RANO:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadziorna:-P ...o słowniku ortograficznym zapomniałaś :O na przyszlosc- wylacz Caps Lock'a jak piszesz na forum bo to oznacza ze krzyczysz :) wole biedronkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co!
lubię, bo można płacić kartą, a w biedrze nie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina1155
I biedronka i lidl to syf, ja wolę robic zakupy w Intermarche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha ah@
kradnę stamtąd ulotki po czym pędzę na skup makulatury i mam na drobne wydatki :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze byc teraz
maja tam tydzien hiszpanski zastanawiam sie czy nie isc i czegos nie kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w lidlu kupują same biedaki walone polaki biedaki cebulaki lidlaki pogardzam wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×