Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ooooo mej got

FACECI myślą PROSTO, co to znaczy?????????

Polecane posty

Światowa Organizacja Zdrowia, Ostatnio też przyznał się do tego, że jest prawiczkiem, myślę, że stąd ta rzadko spotykana zgryźliwość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda objawiona na Kafe
hhahahahahah szczery to prawik?? no ładnie, a taki pyskaty zawsze, na każdy temat męsko-damski ma tysiące rad. a więc niechaj znikną i przepadną rady jego na wieki wieków AMEN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio też przyznał się do tego, że jest prawiczkiem bylabys laska wkleic link? bo chyba nie piszesz o tym co ci sie w glowce uroilo? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Światowa Organizacja Zdrowia, Od wielu lat tu siedzi, ale nie wiem dokładnie od ilu, sam się pewno zbój nie przyzna ile- pewnie ze wstydu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo mej got
no proszę was o wypowiedzi zgodne z tematem :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo mej got
no wiadomo, ze wolalabym zeby sie domyslil, niz stanac przed nim i powiedziec "podobasz mi sie, wiesz " i co dalej z tym zrobimy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżlei w jakis sposób wyrazasz swoje zainteresowanie a nie tylko wzdychasz, to powinien załapać :D a ten tekst o prostym myśleniu to głupi stereotyp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze szczery "biedna anecia szuka w pocie czola, gdzie to byla ta deklaracja" Hmm szczerze mówiąc już o tobie zapomniałam, jesteś zwykłym paprochem dla mnie, panimajesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o rozpoczęcie związku to powiedzenie wprost raczej odpada... tzn. jest dziwne, przynajmniej na mój gust. Przebywaj z nim, dawaj do zrozumienia, że go lubisz, też zabiegaj o spotkania. Jeżeli się mu podobasz to samo wszystko się ułoży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooo mej got
mozna powiedziec ze pracujemy ze soba :P i trwa to juz dosyc dlugo, wydaje mi sie, ze on nie robi kroku dalej, bo nie wie co ja sadze o nim, ale kurcze nie domysla sie, ze w przerwie przychodze pogadac, ubieram sie wyzywajaco, po weekendzie mowie mu, ze tesknilam :P:P czy on nie wyczyta z tego ze mi sie podoba i chcialabym czegos wiecej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosto myślący facet
A mi się nie podoba, że kobiety nie umieją mówić wprost. I trzeba mieć w głowie słownik z kobiecego na normalny, żeby zrozumieć o co im chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy facet z krwi i kości
Po cholerę kobiety uprawiają te swoje gierki które tylko one rozumieją. Nikt nie czyta w myślach, a tym bardziej w myślach przedstawicieli innej cywilizacji (jaką dla facetów są kobiety). Jeśli chce się porozumieć np. z Polakiem to nie będzie dobrym pomysłem używanie języka chińskiego. Facet nie ma mózgu kobiety (chyba że gej), więc nie oczekujcie że będzie rozumował jak kobieta. Prawdopodobnie w ogóle nie zauważy tych zakamuflowanych sygnałów jakie (w swoim mniemaniu) wysyła kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo mej got .... mozna powiedziec ze pracujemy ze soba .... .....wydaje mi sie, ze on nie robi kroku dalej...... .....bo nie wie co ja sadze o nim...... ....ale kurcze nie domysla sie, ze w przerwie przychodze pogadac.... ..... czy on nie wyczyta z tego ze mi sie podoba i chcialabym czegos wiecej ?? :D:D:D:D:D piękne :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie wolę wierzyć w męską inteligencję. I nie oznacza to wcale, że mam zamiar ją testować. Używam jednego języka, niezależnie od odbiorcy. Do dzieci (powyżej 3 lat), do mężczyzn, koleżanek, znajomej staruszki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadzieja, wolę się solidaryzować z innych powodów ;) Głupota jest niezależna od płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gupota ma na imie
nadzieja8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×